Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

>Trzeciego nie znam, ale pewnie trzeba dać te artefakty Zubenowi.
Z trzecim zakończeniem wiem tylko tyle, że zamiast ludziom pomaga się orkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 14:37, gitarka napisał:

Z trzecim zakończeniem wiem tylko tyle, że zamiast ludziom pomaga się orkom.

pomaga sie orkom.Osattecznie jest tak że niszczysz wszystkich buntownikow i ich obozu a kan zosatje krolem.Poza tym warant jest teraz w pelnym waldaniu assasynow nie ma tam juz koczownikow, a niewolnictwo caly czas sie szerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.jowood.com/showpost.php?p=2101478&postcount=1

"...
edit:
The international patch doesn''t work (fonts disappear) with polish, hungarian, czech, russian and chinese versions because they have an own stringtable.ini file. We have not these files and can''t change them. So, users of these languages must change their stringtable.ini by modders of their community. Then you can send us it and we will make a patch.

We can make a polish version of the patch now because there is a polish stringtable.

Last edited by RoiDanton : Today at 17:51."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 14:37, gitarka napisał:

Z trzecim zakończeniem wiem tylko tyle, że zamiast ludziom pomaga się orkom.

No to jest oczywiste. Można opowiedzieć się po stronie Innosa (Rhobar i buntownicy), Adanosa (Xardas) i Beliara (Zuben, orkowie, assassyni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:29, Luke Shadow napisał:

> Z trzecim zakończeniem wiem tylko tyle, że zamiast ludziom pomaga się orkom.
No to jest oczywiste. Można opowiedzieć się po stronie Innosa (Rhobar i buntownicy), Adanosa
(Xardas) i Beliara (Zuben, orkowie, assassyni).

Pd rozmowie z Beliarem wybucha wojna pomiędzy Asasynami a Orkami,co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 20:35, wodnik1 napisał:

Pd rozmowie z Beliarem wybucha wojna pomiędzy Asasynami a Orkami,co Ty na to?

A ja nic na to, bo Gothica 3 przechodziłem tylko raz i to jeszcze po stronie Adanosa (miałem sentyment do Xardasa ;P), poza tym nie mam pojęcia kto, o czym i jak z Beliarem gadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 20:37, Luke Shadow napisał:


> Pd rozmowie z Beliarem wybucha wojna pomiędzy Asasynami a Orkami,co Ty na to?
A ja nic na to, bo Gothica 3 przechodziłem tylko raz i to jeszcze po stronie Adanosa (miałem
sentyment do Xardasa ;P), poza tym nie mam pojęcia kto, o czym i jak z Beliarem gadał.

Gram w tę zabugowaną grę już po raz trzeci. Pierwszy raz błędy uniemożliwiły mi ją skończyć.Drugi raz byłem po stronie Beliara,a teraz podobnie jak Ty szanowny graczu wybiorę stronę Xardasa,ten mag ma rację we wszystkim co robi,żal mi było go zabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz błędy uniemożliwiły mi ją skończyć.Drugi

Dnia 04.07.2007 o 20:53, wodnik1 napisał:

raz byłem po stronie Beliara,a teraz podobnie jak Ty szanowny graczu wybiorę stronę Xardasa,ten
mag ma rację we wszystkim co robi,żal mi było go zabijać.


Szkoda , że końcowy wybór w grze powoduje tak małe różnice w graniu.Film po grze jest właściwie identyczny , a z podjęciem decyzji da sie zwlekać do samego końca.Trzy możliwe zakończenia zrobiłem w godzinę.Na dodatek bez względu na to co wybierzemy , ostatnie zadania częściowo się pokrywają.Spodziewałem się , że te różnice będą dużo , dużo większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiejś stronie poświęconej Gothicowi znalazłem fajną mapkę:-) Można powiedzieć interaktywną, z zaznaczonymi wszystkimi postaciami, specjalnymi skrzyniami, niektórymi roślinami itp. Jest tam też spis questów na reputację dla każdej frakcji. Jeśli ktoś z was jeszcze jej nie zna, to radzę mu ją jak najszybciej ściągnąć(o ile ją znajdziecie):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 07:21, Splinter Cell1 napisał:

/ciach/ Jeśli ktoś z was jeszcze jej nie zna, to radzę mu ją jak najszybciej ściągnąć(o ile ją znajdziecie):-)


A nie mógłbyś podać linka do niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna gram w Gothica 3. No cóż, moim zdaniem jest to bardzo dobra gra, tylko że kilka błędów już wykryłem- zanikanie głosu podczas rozmowy, zacinanie się towarzysza(do przodu, do tyłu).
Nie radzę także przyciskać ctrl+ strzałkę w dół, ponieważ wtedy pojawiają się dziwne kreski, można przesuwać wszystkimi przedmiotami, statystyki wracają do podstaw, no i nie można sterować bohaterem.
Często mi się zdarza takie coś, bo przecież ctrl to skradanie się, a także zasłanianie się tarczą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten patch 1.3 chyba powoduje wieszanie się gry co jakiś czas. Bo pomimo błędów jeszcze nigdy mi sie G3 nie zawiesił, a od wczoraj (czyt. od kąd zacząłem grać z tym patchem) zawiesiła mi sie gra już 2 razy. Noi dalej nie da się nauczyć wyrabiania trucizny.

I błagam! Darujcie se rozmowy o zakończeniach Gothica, bo do cholery czytają to też tacy którzy chcą sobie sami przejść!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 21:04, KrzychW napisał:

Pierwszy raz błędy uniemożliwiły mi ją skończyć.Drugi
> raz byłem po stronie Beliara,a teraz podobnie jak Ty szanowny graczu wybiorę stronę Xardasa,ten

> mag ma rację we wszystkim co robi,żal mi było go zabijać.

Szkoda , że końcowy wybór w grze powoduje tak małe różnice w graniu.Film po grze jest właściwie
identyczny , a z podjęciem decyzji da sie zwlekać do samego końca.Trzy możliwe zakończenia
zrobiłem w godzinę.Na dodatek bez względu na to co wybierzemy , ostatnie zadania częściowo
się pokrywają.Spodziewałem się , że te różnice będą dużo , dużo większe.

Gratuluje dobrego pomysłu!Ja domyślam się trochę zakończeń.Cieszy mnie natomiast,że odkrywam różne ciekawostki z fabuły gry,np.że Orkowie są dziełem Adanosa.Dla mnie fabuła gry jest ważna i nie przeklikuje dialogów,dlatego mimo błędów,nadal ta gra mi się podoba.Twórcy zostawili sobie jakąś furtkę na dodatek i dlatego tak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 19:21, misioo napisał:

We can make a polish version of the patch now because there is a polish stringtable.

No to "do it guys" ! czekamy na polską działającą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 09:20, Burzol napisał:

Fajny bug...


Trzeba uważać, żeby przy teleportowaniu się nie zatruć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 09:20, Burzol napisał:

Fajny bug...

No uważaj bo jak ktoś będzie koło promienia teleportowania to go zatrujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 11:47, Meykan napisał:

No uważaj bo jak ktoś będzie koło promienia teleportowania to go zatrujesz.


Jeszcze zaostrzę i się zrobi śmiercionośna broń :) Szkoda tylko, że nie wykułem własnymi rękoma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się