Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2007 o 09:28, Burzol napisał:

Kto jest dwunastym paladynem, któremu trzeba oddać napełniony mocą puchar ognia? Na mapce interaktywnej
pisze, że to Frithjof, ale nie można mu oddać pucharu.


Ja gram z patchem 1.3 i można mu dać puchar! Najwyraźniej naprawia on tego buga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta umiejętność to atak z wyskoku czy jakoś tak, została ona usunięta z gry tuż przed jej wydaniem. Można o tym poczytać w pliku readme o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 09:30, Karharot napisał:

Nie ma dwunastego paladyna - to bug w grze, niestety tego questa nie uda ci się rozwiązać.


Wystarczy zainstalować patcha 1.3 i można oddać puchar Frithjofi, nauczyć się zatruwania i ulepszania pancerzy :D I wiele innych rzeczy zostało w nim poprawionych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 13:38, Splinter Cell1 napisał:


Bardzo fajna pomoc. Dziękuję za umieszczenie tutaj tego linka. :-)

jakoktochce-> A to nieprawda, że zacina się nawet na najlepszym komputerze. U mnie chodzi płynnie na maksymalnych detalach, a najlepszego PC nie mam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 16:31, mefiperes napisał:

> http://gothic.gram.pl/download/index.php?act=category&id=23
> mapa o której mówiłem:)

Bardzo fajna pomoc. Dziękuję za umieszczenie tutaj tego linka. :-)

jakoktochce-> A to nieprawda, że zacina się nawet na najlepszym komputerze. U mnie
chodzi płynnie na maksymalnych detalach, a najlepszego PC nie mam. :-)


A jaki masz sprzęt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 16:31, mefiperes napisał:

jakoktochce-> A to nieprawda, że zacina się nawet na najlepszym komputerze. U mnie
chodzi płynnie na maksymalnych detalach, a najlepszego PC nie mam. :-)


To prawda... ja też gram na full detalach i praktycznie nic się nie tnie... działa płynnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 16:31, mefiperes napisał:

> http://gothic.gram.pl/download/index.php?act=category&id=23
> mapa o której mówiłem:)

Bardzo fajna pomoc. Dziękuję za umieszczenie tutaj tego linka. :-)

jakoktochce-> A to nieprawda, że zacina się nawet na najlepszym komputerze. U mnie
chodzi płynnie na maksymalnych detalach, a najlepszego PC nie mam. :-)


no nie wcale 2gb ram i 8800 gts to tak stary sprzet ze nie wiem :D a co do plynosci to mi na duzo slabszym komputerze gra chodzila w miare plynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starter-> Intel Core 2 Duo E4400 2GHz, 2GB RAM Kingston, Gigabyte GF 8800 GTS 320MB RAM GDDR3.

Mateusz9214-> Są o wiele lepsze sprzęty. ;-)

Idąc do ruin, zauważyłem... latające drzewa. :-)

20070707184421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem 2 rzeczy: po pierwsze zwiększenie opcji ''pamięć cash'' (czy coś takiego) na maxa nieporównywalnie zwiększyło mi płynność gry. Po 2 broń Krush Tarach jest ME GA ŚNA. Znacznie lepsza niż jakakolwiek inna broń(przynajmniej biała), ma znacznie większy zasięg (już o obrażeniach nie wspominając) co sprawia że rozwalanie przeciwników jest ze 3x łatwiejsze. Po prostu cud miód i orzeszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, gdzie znajdę strażników wody, którzy ukradli forsę swojemu pracodawcy z Mora Sul? Bo biegam i biegam po tej pustyni i znaleźć ich nie mogę ; /.

A i jeszcze jedno. Czy ktoś z Was ma podobny problem co ja? Zawsze jak włączam Gothica i loaduje ostatni save to albo jak jestem na pustyni to mam jakąś cholerna mgłę, która strasznie ogranicza widoczność lub jak jesteś w Myrtanie to jest taka pogoda jakby miał padać deszcz, a nie pada. Takie coś znika po około 20 minutowej grze. To jakiś błąd graficzny czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się już gra zaczęła nudzić po dojściu do Okary. Ciągle tylko ''pozbieraj, przynieś, zabij'' :) Może niedługo wrócę i spróbuję grać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 09:40, Burzol napisał:

Dalibyście mi jakieś wskazówki co do gry magiem? W co na początku inwestować?

Heh na samym początku wybierz sobie czar:> ja polecam kulę ognia albo błyskawicę - czyli inwestuj w pradawną wiedzę dopóki nie będziesz mógł ich przyswoić. Później zaś mana, pr, mana, pr... nie musisz uczy się mocniejszych zaklęć gdyż te dwa(a nawet jeden!) w 100% Ci wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inwestuj w starożytną wiedzę, spróbuj najszybciej jak się da zdobyć regenerację many (po drodze warto też zdobyć umiejętność szybszego uczenia się). Twoim podstawowym czarem ofensywnym powinna być kula ognia, warto też żebyś umiał przyzywać jakieś wsparcie (najlepiej demona), nie marnuj punktów nauki na wyuczenie się jak największej liczby czarów (zwłaszcza na początku gry) z większości z nich i tak nie będziesz korzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 23:05, Gawełek napisał:

Mam pytanie, gdzie znajdę strażników wody, którzy ukradli forsę swojemu pracodawcy z Mora Sul?
Bo biegam i biegam po tej pustyni i znaleźć ich nie mogę ; /.


Znajdziesz ich w ruinach koło świątyni Mora Sul. Zamieszczę ci mapkę z ich pozycją.

Dnia 07.07.2007 o 23:05, Gawełek napisał:

/ciach/


U mnie też coś takiego występuje, ale nie za bardzo przeszkadza mi to w grze.

20070708114411

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 11:55, runewarrior napisał:

Mam pytanko:
Kto uczy nas umiejętności "regeneracja many"?

Regenaracji many bauczysz sie w światyni bakareshu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie: jak działa umiejętność "kostury magiczne"? Pisało, że odbija wrogie zaklęcia, czy to znaczy, że jak będzie we mnie leciał np. fireball to się odbije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem.Przy 75% wczytywania pojawia się błąd który jest związany z Microsoft Visual 2005.Czy zna ktoś stronę z której można go ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 13:21, Gothic man napisał:

Mam mały problem.Przy 75% wczytywania pojawia się błąd który jest związany z Microsoft Visual
2005.Czy zna ktoś stronę z której można go ściągnąć.

Następnym razem najpierw zajrzyj do Pomocy Technicznej:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=971
Też miałem ten problem i to rozwiązanie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się