Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2007 o 18:32, pkrzysiek25 napisał:

Siemka. Mam pytanko - jakie patch''e i w jakiej kolejności instalować do Gothica 3 ?
Miło by było gdy ktoś zapodał linka do download''u tychże patch''y :)


1. patch 1.09 - http://www.gram.pl/pliki_pobierz.asp?id=1412
2. patch 1.12 - http://www.gram.pl/pliki_pobierz.asp?id=1471
3. patch 1.3.1 wersja międzynarodowa - http://gothic.gram.pl/download/index.php?act=download&id=81 *

Więcej plików: http://gothic.gram.pl/download/index.php?act=category&id=29

Zainstaluj w tej kolejności tak jak podałem.

* Tyle, że z łatką patch 1.3.1 musisz sam zadecydować gdyż jest jej kilka wersji dałem link do nich w "Więcej plików;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 15:40, ppajak27 napisał:

Mam pytanie... Ile razy w czasie grania w Gothica 3 spotkaliście SMOKA ??? Jeżeli chodzi o
mnie to tylko 2, ale ciekawy jestem czy jest ich więcej bo z chęcią ubił bym dziady ;)... A
może są inne jakieś dziwne stwory ich pokroju... Jak coś wiecie to dajcie znać... ;)


Jeden smok jest na północny-zachód od Geldern, na południe od kopalni Dawsona. Drugi i trzeci smok jest na południe od Cape(Kap) Dun. Czwarty jest na północ od Al Shedim. Kieruj się na wschód od Mora Sul.
Z tego co wiem, to więcej smoków już nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2007 o 17:09, Burzol napisał:

Jeśli lubisz długie spacerki,to o pomoc zalecam poprosić Gorna.


A gdzie Gorn "siedzi" teraz? :P Bo nie jestem zbyt zorientowany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak dam sobie chyba spokój z tą kopalnią. Mort mój przewodnik, jak idziemy do Klanu Ognia, ładuje się pod obóz orków :/ Najwyżej porobię kilka innych pobocznych questów w Nordmarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz co on tak cie prowadzi ze praktycznie 2-3 orki cie atakna a reszta bedzie dalej biesiadowac a i tak sie fajnie roznosi te obozy orkow np. deszczam meteorytow xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 22:34, lancuch napisał:

wiesz co on tak cie prowadzi ze praktycznie 2-3 orki cie atakna a reszta bedzie dalej biesiadowac


Na mnie i Morta rzuca się cały obóz :/ A deszczu meteorytów nie mam :P Ale dam sobie spokój z tą kopalnią, będę robił ten quest jak bede przechodził gierę 2 raz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

morzesz kupic mixture szybkosci i niedaleko za tym obozem juz jest wejscie do kopalni ale jak ten maly obozik cie ubija to w kopalni masz male szanse szczegolnie przy piecu ;p ale to i tak zadanie poboczne nie musisz go wykonywac aby przejsc giere ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecei co, nawet jak korzystam z interaktywnej mapy, to za nic nie mogę znaleźć Owena-człowieka dla Okary:( Pomożecie??:-) Spróbujcie mnie jakoś naprowadzić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra:P na początek mapka. - 5 -
A więc... niedaleko Okary jest grupka ogrów - idąc centralnie ich "obozem" ze wschodu na zachód dojdziesz do miejsca w którym ujrzysz kilka rozpruwaczy(powinny być po lewej stronie bezimiennego) skieruj się w ich stronę -> zabij i "staraj się wejść wyżej"...Owen jest ukryty w pobliskich drzewach:>

20070709101835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie ludzi dal Okary- pamiętacie Rufusa, gościa na farmie w pobliżu Montery? Pozwoliłem mu uciec a ten w pewnym momencie zgaduje mnie i narzeka na tą swoją ucieczkę. Naturalnie każe mu biec dalej co on robi niechętnie ale robi. Przebiegł kilka metrów i znikł. Normalnie wyparował. Na szczęście wiedziałem już, gdzie jest Okara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z G3.Gdy wczytuję grę pojawia się błąd o takiej treści:
,,Out of memory.Please free some memory ther chosse retry".
Wtedy biorę anuluj i pojawia się to:
,,This aplication he requested the runtime to terminate it in unusual".
Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi też znikł Rufus właśnie na to sie wkurzyłem że nie mogłem go doprowadzić a zadanie w dzienniku zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przebiegł kilka metrów i znikł. Normalnie wyparował.

Dnia 09.07.2007 o 10:41, Flash606 napisał:

Na szczęście wiedziałem już, gdzie jest Okara.


U mnie nie było problemów z tym zadaniem i nawet wszystkie potworki w lesie ominęliśmy bezpiecznie i bez walki.Aby nie było za dobrze , dla równowagi nie pojawił się paladyn na przełęczy i kupiec w chatce , po drodze z Ardei do Cape Dun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 10:41, Flash606 napisał:

Odnośnie ludzi dal Okary- pamiętacie Rufusa, gościa na farmie w pobliżu Montery? Pozwoliłem
mu uciec a ten w pewnym momencie zgaduje mnie i narzeka na tą swoją ucieczkę. Naturalnie każe
mu biec dalej co on robi niechętnie ale robi. Przebiegł kilka metrów i znikł. Normalnie wyparował.
Na szczęście wiedziałem już, gdzie jest Okara.


Z tego co zauważyłem, tak się dzieje wtedy, gdy uciekamy z Rufusem dopiero po wyzwoleniu Montery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 12:03, Burzol napisał:

> Odnośnie ludzi dal Okary- pamiętacie Rufusa, gościa na farmie w pobliżu Montery? Pozwoliłem

> mu uciec a ten w pewnym momencie zgaduje mnie i narzeka na tą swoją ucieczkę. Naturalnie
każe
> mu biec dalej co on robi niechętnie ale robi. Przebiegł kilka metrów i znikł. Normalnie
wyparował.
> Na szczęście wiedziałem już, gdzie jest Okara.

Z tego co zauważyłem, tak się dzieje wtedy, gdy uciekamy z Rufusem dopiero po wyzwoleniu Montery.


A nie zgubił on się wam? No bo biegnąc przez las chyba cały czas podążamy za nim prosto, ale w końcu Rufus robi nagły zwrot w prawo przez most, gdzie sią wilki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Gothica 3 i... jestem ogromnie rozczarowany. Ta gra była zrobiona na siłe, bez ŻADNEGO pomysłu na fabułę, bo jej... nie ma. Cała fabuła:
-Przybywasz na kontynent
-Jest tam Xardas
-Xardas coś zrobił z magią runiczną że nie działa
-Odszukujesz 5 artefaktów Adanosa
-Wybierasz zakończenie gry (które za ciekawe nie są...)

Tak naprawdę cała gra opiera się na zadaniach pobocznych które w kolejnych miastach są swoimi kopiami (np. w mieście A masz zadanie zabić grasujące w pobliżu wilki, w mieście B grasujące w pobliżu zębacze, w mieście C pełzacze itd. itd.)...

Ta gra to po prostu ŻE NA DA. A szkoda bo 1 i 2 były genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jednym questem. Mianowicie chodzi o Białego rozpruwacza. Gdzie On się znajduje? Szukałem niedaleko Klanów Wilka i Młota, i znaleźć go nie mogę. Nie obraziłbym się, jeżeli ktoś by podał mapkę z miejscem Białego Rozpruwacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się