Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2007 o 13:29, Sob-styl napisał:

Mam problem z jednym questem. Mianowicie chodzi o Białego rozpruwacza. Gdzie On się znajduje?
Szukałem niedaleko Klanów Wilka i Młota, i znaleźć go nie mogę. Nie obraziłbym się, jeżeli
ktoś by podał mapkę z miejscem Białego Rozpruwacza ;)


Proszę bardzo :)

20070709165856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 12:50, misioo napisał:

-Wybierasz zakończenie gry (które za ciekawe nie są...)


...A w dodatku opierają sie tylko na wyborach dokonywanych pod sam koniec gry, więc po zrobieniu drogi Innosa po prostu wczytałem save gdy miałem wszystkie artefakty i zamiast do Miltena poszedłem do Xardasa - drogę Adanosa zrobiłem w mniej niz pół godzinki... smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jedno pytanie: czy czystą magiczną rudę uzyskuje się w piecu na rudę w Klanie Młota czy należy ją samemu wydobyć? Jeśli to drugie to będę wdzięczny za gdzie można ją wydobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten piec jest potrzebny jedynie do głównego questa (po stronie Adanosa), nie można go użyć do przetapiania rudy. Sztabki czystej magicznej rudy można losowo znaleźć w skrzyniach (największe prawdopodobieństwo jest w tych z najcięższym zamkiem), jeśli naprawdę potrzebujesz takiej sztabki najlepiej zapisz grę zanim otworzysz taką skrzynię a następnie sprawdź czy to czego szukasz jest w środku - jeśli nie to załaduj grę i spróbuj ponownie (zawartość jest generowana w momencie kiedy otwierasz skrzynię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Dzisiaj postanowiłem odnaleźć Berło Cienia dla orka z Geldern. Po dość długim czasie odnalazłem ruiny, ale postanowiłem najpierw oczyścić cały ten płaskowyż. 2 trolle, 2 potwory (swoją drogą: dziwna nazwa), kilka ścierwojadów, wilków, zębaczy i cieniostworów. Przy okazji znalazłem projekt miecza runicznego (obrażenia 105). Teraz już tylko marzą mi się dwa takie miecze w łapach Bezimiennego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 18:38, Flash606 napisał:

znalazłem projekt miecza runicznego (obrażenia 105). Teraz już tylko marzą mi się dwa takie
miecze w łapach Bezimiennego. :)


Phi, zwykły półtoraręczny własnoręcznie wykuty po zaostrzeniu zadaje 110 a znaleźć go można prawie przy każdym najemniku orków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 18:46, Burzol napisał:

Phi, zwykły półtoraręczny własnoręcznie wykuty po zaostrzeniu zadaje 110 a znaleźć go można
prawie przy każdym najemniku orków :)


Tylko że taki własnoręcznie wykuty ma +10 do obrażeń ostrzenie jak wiadomo daje kolejne +10. Razem 115. Własnoręcznie wykuty runiczny miecz da obrażenia 115 no i dochodzi ostrzenie. Razem 125. Nie pamiętam tylko jakie właściwości magiczne ma ta broń, ale na pewno takie posiada. Po za tym półtoraręczne miecze znalezione u najemników są już zużyte, a takiej broni nie ma wielkiego pożytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 19:04, Matt1801.94 napisał:

Mam pytanie czy na 1.7GHz P4,768RAm i 5500gt gothic 3 pójdzie (opcja z wyłączeniem wszystkich
bajerów i na minimalnych teksturach i modelach)


Na kartach graficznych się nie znam, ale procesor jest za słaby i RAM-u za mało.
Oto oficjalne (minimalne) wymagania sprzętowe Gothica 3.

# Procesor Intel Pentium(R) 4/AMD 2 GHz lub równorzędny
# 1024 MB RAM
# Karta graficzna ATI Radeon 9000 lub NVIDIA GeForce FX 5200 (zgodna z pixel shader 1,4)

Zalecam posiadanie 1,5 GB RAM-u albo nawet 2 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 19:12, gorn63 napisał:

A przez co odtworzyć? ? ?


Musisz najpierw ściągnąć tą mapkę, następnie rozpakować i na koniec uruchomić skrótem G3iMap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 19:04, Matt1801.94 napisał:

Mam pytanie czy na 1.7GHz P4,768RAm i 5500gt gothic 3 pójdzie (opcja z wyłączeniem wszystkich
bajerów i na minimalnych teksturach i modelach)


Gdybyś miał troszkę szybszy procesor to gra by Ci ruszyła;) teraz również sie uruchomi ale będziesz miał pokaz slajdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 18:52, Flash606 napisał:

Po za tym półtoraręczne miecze znalezione u najemników są już zużyte, a takiej broni nie ma
wielkiego pożytku.


Źle mnie rozumiałeś, miałem na myśli częstość spotykania tej broni. Pod tym względem półtorak masakruje miecz runiczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

># Procesor Intel Pentium(R) 4/AMD 2 GHz lub równorzędny

Dnia 09.07.2007 o 19:12, Flash606 napisał:

# 1024 MB RAM
# Karta graficzna ATI Radeon 9000 lub NVIDIA GeForce FX 5200 (zgodna z pixel shader 1,4)


zaczynalem grac w gothica na takim procku, ramie i GF 5200Fx gra ciela sie caly czas na najmniejszych detalach i wszystkich wylaczonych bajerach musialem niezle podkrecic kompa zeby sobie pograc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 19:59, Mielcuś napisał:

># Procesor Intel Pentium(R) 4/AMD 2 GHz lub równorzędny
> # 1024 MB RAM
> # Karta graficzna ATI Radeon 9000 lub NVIDIA GeForce FX 5200 (zgodna z pixel shader 1,4)

>

zaczynalem grac w gothica na takim procku, ramie i GF 5200Fx gra ciela sie caly czas na najmniejszych
detalach i wszystkich wylaczonych bajerach musialem niezle podkrecic kompa zeby sobie pograc


sorki za grugi post mialem na mysli AMD

--> wdowiakm przy mojej konfiguracji slajdy szybciej sie przewijaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 19:04, Matt1801.94 napisał:


Mój kolega ma taki sam procesor zacina mu się troszkę :/ a ma kartę lepszą a ram 2000 ale jeśli szukasz dość dobrego procka do gier tu masz bardzo taniutki - http://www.bitshop.pl/product_info.php?products_id=1372
Mam taki sam i nie narzekam podkręciłem go do 3000 mhz a podobno specjaliście nie wiem skąd ale chyba z chin podkręcili go do 4000 mhz o to 2 rdzeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 21:14, Lak5 napisał:

>
Mój kolega ma taki sam procesor zacina mu się troszkę :/ a ma kartę lepszą a ram 2000 ale jeśli
szukasz dość dobrego procka do gier tu masz bardzo taniutki - http://www.bitshop.pl/product_info.php?products_id=1372


Ja mam Pentium D , tyle że 3,00 GHz i dość dobrze sie sprawował w Gothic 3.Co prawda rok temu nie był bardzo tani.Procek najgorzej wypadł w teście Visty.System pozostałe elementy sprzętu ocenił na 5,7 do 5,9 , a Pentium D dostał tylko 4,7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się