Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Mam problem: gram sobie postacia nastawiona na walkę dwoma mieczami i łukiem. Ale cierpię na brak strzał...Czy wiecie gdzie mozna kupic/znaleźć większe ilośći?? Bez łuku nie mam szans w walce np z ogrem czy z trollem ;/

PS - mozna w grze produkowac samemu strzały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:07, pkrzysiek25 napisał:

Mam problem: gram sobie postacia nastawiona na walkę dwoma mieczami i łukiem. Ale cierpię na
brak strzał...Czy wiecie gdzie mozna kupic/znaleźć większe ilośći?? Bez łuku nie mam szans
w walce np z ogrem czy z trollem ;/

PS - mozna w grze produkowac samemu strzały??


Dużo strzał możesz znaleźc u orkowych zwiadowców, a także w miastach u postaci typowo nastawionych na wojaczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem, to tak. Ale nigdy nie spotkałem się z tym na żywca :]

Ciekawi mnie, czy wszyscy z Was dostali się do wieży Xardasa, idąc za Szaroskórym :]

Ja odnalazłem bardziej ekstremalną drogę, przez góry :) ludzie! Nie róbcie tego! Ja się dwie godziny męczyłem, żeby wleźć na jakąś górkę :] a jak już wszełem to spadałem :) ale doczołgałem sie do tej wieży w całości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 21:21, reykan napisał:

> Mam problem: gram sobie postacia nastawiona na walkę dwoma mieczami i łukiem. Ale cierpię
na
> brak strzał...Czy wiecie gdzie mozna kupic/znaleźć większe ilośći?? Bez łuku nie mam szans

> w walce np z ogrem czy z trollem ;/
>
> PS - mozna w grze produkowac samemu strzały??

Dużo strzał możesz znaleźc u orkowych zwiadowców, a także w miastach u postaci typowo nastawionych
na wojaczkę...


Ale ja juz wyzwoliłem wszystkie miasta od orków (oprócz Vengardu i Gothy)....Jest jeszcze jakis sposób na nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obczaj mnie wogole szaroskorego nie znalazlem wiec szedlem tam gdzie na mapie-plakacie jest wieza i mnie napadlo kilk/nascie oddzialow orkow gepardow ogrow golemow lodowych itp i musialem kilka razy wczytywac giere ale jakos to poszlo :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czaisz typow na arenie?? niektorzy maja luki ale ich nie uzywaja no i ci tez maja strzaly i troszq strzal maja mysliwi morzesz ich pozabijac ;D szczegolnie takich co mieszkaja samotnie i zrobiles dla nich questy no i troszq tez ich jest w vengardzie no ale morzesz miec problemy bo tam jest ich od ch... i ciut ciut wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie wpadł mi szatanski pomysl do głowy :D - powybijam miasta buntowników - oni maja łuki wiec na pewno maja tez strzały :D Hehe - najpierw zabijałem w tych miastach orkow teraz wybije ludzi :D (juz mi na buntownikach nie zalezy - mam juz pancerz paladyna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 09:57, pkrzysiek25 napisał:

Własnie wpadł mi szatanski pomysl do głowy :D - powybijam miasta buntowników - oni maja łuki
wiec na pewno maja tez strzały :D Hehe - najpierw zabijałem w tych miastach orkow teraz wybije
ludzi :D (juz mi na buntownikach nie zalezy - mam juz pancerz paladyna)

Eeee, staniesz po stronie orków? Jak możesz, brutalu! :P Ja zabijałem orków i najemników gdziekolwiek się dało. Oczywiście w miastach najpierw robiłem questy, a potem dopiero zaczynałem rzeźnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to pytanie było już wałkowane ale przy takiej ilości stronznalezienie odpowiedzi graniczy z cudem :)
Szukałem już po googlach, na forach i nie wiem nadal co robić. Gra chodzi płynnie na średnich detalach, nie zacina się nawet przy zadymie w Ardei. Kiedyś grałem na tym samym kompie i przeszedłem tą grę 3 razy, po stronie innosa, beliara i xardasa. Teraz grając po pięciu minutach komputer się restartuje. Zainstalowałem od nowa system i komputer się wprawdzie nie restartuje, ale za to gra po prostu się wiesza więc i tak trzeba restartować :) Zawsze po 5 minutach. Dodam jeszcze że przed reinstalką systemu miałem znany Nam wszystkim "where is the guru?". Zaznaczam ponownie że komputer spełnia wymagania gry bo już kiedyś grałem i było wporządku. Korzystam z Windowsa XP Professional z SP2. (Wydaje mi się że to coś z pamięcią wirtualną, ale zobaczę co Wy mi napiszecie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem. Odkupilem Edycje Kolekcjonerska i nie moge jej zarejestrowac. Moze mi ktos cos na to poradzic ? Jak wpisuje kod to wyskakuje takie cos: Przepraszamy, wystapil blad przy ladowaniu strony. Sproboj ponownie za kilka minut.
I nie dziala mi juz 2 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 12:16, Urias napisał:

A ja mam inny problem. Odkupilem Edycje Kolekcjonerska i nie moge jej zarejestrowac. Moze mi
ktos cos na to poradzic ? Jak wpisuje kod to wyskakuje takie cos: Przepraszamy, wystapil blad
przy ladowaniu strony. Sproboj ponownie za kilka minut.
I nie dziala mi juz 2 dzien

O ile się nie mylę z jednego kodu można chyba 3 razy grę zarejestrować. Gość od którego kupiłeś już pewnie zarejestrował i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja sobie teraz chcę włączyć Gothic 3, nie grałem w niego ze 2 tygodnie, a tu nagle "Where is the guru?" :D
Jak to zobaczyłem to myślałem że jebnę (ze śmiechu i z zaskoczenia). Gdzieś wcześniej ktoś pisał że to przez kartę graficzną bo nie może czegoś przetworzy. Mi to się pokazało zaraz po tym jak włączyłem grę (te reklamy). Kompa mam dobrego, więc nie tu tkwi problem xD Zaraz sprobuje zainstalować G3 jeszcze raz, może coś pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 17:35, Beliar-13 napisał:

To ja sobie teraz chcę włączyć Gothic 3, nie grałem w niego ze 2 tygodnie, a tu nagle "Where
is the guru?" :D
Jak to zobaczyłem to myślałem że jebnę (ze śmiechu i z zaskoczenia). Gdzieś wcześniej ktoś
pisał że to przez kartę graficzną bo nie może czegoś przetworzy. Mi to się pokazało zaraz po
tym jak włączyłem grę (te reklamy). Kompa mam dobrego, więc nie tu tkwi problem xD Zaraz sprobuje
zainstalować G3 jeszcze raz, może coś pomoże...


Na tym Forum się tak nie wyrażaj jesteś brygadzistą powinieneś to już wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z G3 a pomoc techniczna od miesiąca ponad nic na to nie odpisała. Problem jest taki, że po zainstalowaniu G3 zmienia mi niektóre litery na cyfry tzn. zamiast napisać "raichu" napisałbym "2a6ch5u" lub coś podobnego, próbowałem w panelu sterowania język na angielski i polski zmieniać ale nic to nie dało, pomogło przywrócenie syst. do stanu z przed instalacji, no ale teraz pytanie co zrobić, żeby przy instalowaniu od nowa znowu mi nie rzuciło się na klawiature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


przyznam się, że z takim problemem nigdy się nie spotkałem... bardzo dziwne. Może za drugim razem tak nie będzie. musisz ryzykować, albo poczekać na odpowiedź kogoś, kto się ode mnie bardziej zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się