Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2007 o 15:29, Karharot napisał:

> No właśnie już tego patha zainstalowałem a Twoim zdaniem który jest lepszy 1.2 czy 1.9???


Który jest lepszy? Heh, to są patche - instalujesz wszystkie jakie są dostępne dla twojej wersji
gry. Choć prawda jest taka że patch 1.09 poprawia tylko jeden do tego bardzo rzadko występujący
błąd.


A jeżeli mam zainstalowanego patha 1.2 i teraz zainstaluje 1.9 iod początku gry grałem z pathem 1.2 to nie zwali się save po zainstalowaniu 1.9??? i mam jeszcze jedno pytanie nieraz jak gram to wyskakuje mi błąd i nieraz w czasie saveu też, i cały mi się chrzani niewierz co to może być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 18:31, Fragles88 napisał:

A jeżeli mam zainstalowanego patha 1.2 i teraz zainstaluje 1.9 iod początku gry grałem z pathem
1.2 to nie zwali się save po zainstalowaniu 1.9???


Być może patch 1.12 ma już zaimplementowanego patcha 1.09 więc lepiej go nie instaluj, z drugiej strony - patrz poniżej.

Dnia 29.07.2007 o 18:31, Fragles88 napisał:

i mam jeszcze jedno pytanie nieraz jak gram to wyskakuje mi błąd


Sprecyzuj jaki to błąd.

Dnia 29.07.2007 o 18:31, Fragles88 napisał:

i nieraz w czasie saveu też, i cały mi się chrzani niewierz co to może być???


Hmm. Właśnie patch 1.09 miał ponoć poprawiać jakiś błąd który występował przy sejwowaniu. I tu jest dylemat, u siebie zainstalowałem najpierw 1.09 a potem 1.12 więc nie mogę odpowiedzieć co by się stało gdyby zrobić to na odwrót, teoretycznie nic nie powinno się skopać ale G3 jest tak zabugowaną grą że nawek jak postępujesz dokładnie według wszystkich instrukcji to coś Ci się może skaszanić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 18:41, Karharot napisał:

> A jeżeli mam zainstalowanego patha 1.2 i teraz zainstaluje 1.9 iod początku gry grałem
z pathem
> 1.2 to nie zwali się save po zainstalowaniu 1.9???

Być może patch 1.12 ma już zaimplementowanego patcha 1.09 więc lepiej go nie instaluj, z drugiej
strony - patrz poniżej.

> i mam jeszcze jedno pytanie nieraz jak gram to wyskakuje mi błąd

Sprecyzuj jaki to błąd.

> i nieraz w czasie saveu też, i cały mi się chrzani niewierz co to może być???

Hmm. Właśnie patch 1.09 miał ponoć poprawiać jakiś błąd który występował przy sejwowaniu. I
tu jest dylemat, u siebie zainstalowałem najpierw 1.09 a potem 1.12 więc nie mogę odpowiedzieć
co by się stało gdyby zrobić to na odwrót, teoretycznie nic nie powinno się skopać ale G3 jest
tak zabugowaną grą że nawek jak postępujesz dokładnie według wszystkich instrukcji to coś Ci
się może skaszanić.


Już chyba wiem jaki to błąd bo wcześniej miałem przegrywanego GIII i grałem na cracku i wyskakiwało że biblioteka DLL jest nie prawidłowa i u góry pisało Gothic3.exe. To pewnie dlatego wyskakiwał błąd. Właśnie kupiłem sobie oryginalnego GIII i już tego nie ma. Grać musiałem w niego przez ten błąd 9 razy od nowa
i zawsze kończyłem na Faring. I tam przeważnie wyskakiwał. I jeszcze nieraz robi się tak że gra na chwile się wstrzymuje i robi się ciemny obraz ale za chwile można od nowa grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po uruchomieniu i próbie zainstalowania programu o nazwie DrvSetup_x64 wyskakuje komunikat:

Unable to proceed (error 577).

O co tu chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Wiec jesteś piratem a te forum nie jest dla piratów .
błąd z biblioteka DLL nie zależy od tego, musisz pobrać Windows Installer z bibliotekami DLL .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 19:30, Lak5 napisał:

>
Wiec jesteś piratem a te forum nie jest dla piratów .
błąd z biblioteka DLL nie zależy od tego, musisz pobrać Windows Installer z bibliotekami
DLL .


To nie chodzi że jestem piratem tylko chciałem pograć w niego i płyte przegrywaną do kompa włożyłem tyko raz odrazu kupiłem oryginał. Ja wszystkie gry mam oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem w Mora Sul otóż misja się nazywa "Długi i Weksle " Mam już Weksle od Ramona i ilji a gdy podchodzę do nasiba nie ma tam żadnej opcji żebym poprosił go o weksel :/ Co mam zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do Pracownikow CDP: Czy nie daloby sie "odswiezyc" karty rejestracyjnej Gothica 3 ED ??
Jednak tak troche mi glupio miec gre a nie zeby byla zarejestrowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 21:29, Urias napisał:

A ja mam takie pytanie do Pracownikow CDP: Czy nie daloby sie "odswiezyc" karty rejestracyjnej
Gothica 3 ED ??
Jednak tak troche mi glupio miec gre a nie zeby byla zarejestrowana

Jeśli zgubiłeś kartę to przykro już nic nie zrobisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 22:43, Lak5 napisał:

Mam 2 Pytanie kto mnie nauczy ulepszania pancerzy wiem że kowal z klanu młota ale imię :/

Nie jestem pewien ale jezeli kowal z klanu mlota to Ingvar , ale jesli dobrze pamietam to dopiero po wyzwoleniu kopalni z orkow bedzie chcial z taba rozmawiac :) Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 23:34, Kermit5738 napisał:

>

Właśnie tu jest problem mam 90 Reputacji u Nordmańczyków i umiem już wykuwać broń z czystej rudy a tam nie ma takiej opcji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to pytanie było już wałkowane ale przy takiej ilości stron znalezienie odpowiedzi graniczy z cudem :)
Szukałem już po googlach, na forach i nie wiem nadal co robić. Gra chodzi płynnie na średnich detalach, nie zacina się nawet przy zadymie w Ardei. Kiedyś grałem na tym samym kompie i przeszedłem tą grę 3 razy, po stronie innosa, beliara i xardasa. Teraz grając po pięciu minutach komputer się restartuje. Zainstalowałem od nowa system i komputer się wprawdzie nie restartuje, ale za to gra po prostu się wiesza więc i tak trzeba restartować :) Zawsze po 5 minutach. Dodam jeszcze że przed reinstalką systemu miałem znany Nam wszystkim "where is the guru?". Zaznaczam ponownie że komputer spełnia wymagania gry bo już kiedyś grałem i było wporządku. Korzystam z Windowsa XP Professional z SP2. (Wydaje mi się że to coś z pamięcią wirtualną, ale zobaczę co Wy mi napiszecie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 23:38, Lak5 napisał:

Właśnie tu jest problem mam 90 Reputacji u Nordmańczyków i umiem już wykuwać broń z czystej
rudy a tam nie ma takiej opcji :/

Sprawdź czy masz wszystkie składniki do wykucia broni i powinno się udać, prawdopodobnie Ci czegoś brakuje. A jeśli masz wszystko co trzeba to masz buga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale mam już windowsa Viste przez jakiś czas i jestem z niego zadowolony, nie wyobrażam sobie teraz przesiadki na XP:) Dla visty to rozwiązanie niestety nie działa:/ Chyba trzeba czekać na jakieś łatki do Visty...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 09:57, przemytnik napisał:

Wiem, że to pytanie było już wałkowane ale przy takiej ilości stron znalezienie odpowiedzi
graniczy z cudem :)

. (Wydaje mi się że to coś z pamięcią wirtualną, ale zobaczę

Dnia 30.07.2007 o 09:57, przemytnik napisał:

co Wy mi napiszecie :) )

Mozesz zwiekszyc pamiec wirtualna , ale najlepszym rozwiazaniem tu chyba byloby zainstalowanie nowych sterow do karty grafiki , ja mialem taki problem tez kiedy gralem gra w pewnym momencie "stawala w miejscu " , przeinstalowalem stery i teraz jest sopko :) Mam nadzieje ze tobie to tez pomoze , ale zawsze mozesz zglosic to do dzialu pomocy technicznej , mi kazali wgrac nowe stery i po tym bylo dobrze :) Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 23:38, Lak5 napisał:

> >
Właśnie tu jest problem mam 90 Reputacji u Nordmańczyków i umiem już wykuwać broń z czystej
rudy a tam nie ma takiej opcji :/

Przypomnialo mi sie cos :) Jezeli sie niemyle to jest blad w grze i tego niemozna sie nauczyc, a nawet jak mozna to nic to niedaje to tylko strata punktow doswiadczenia :( tak jak prawidlowe uzywanie lekkich pancerzy tez nic nie daje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 12:41, Kermit5738 napisał:


Dokładnie mogli by tą grę polepszyć patchem a co to za umiejętność Pytajnik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się