Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2007 o 13:49, Lak5 napisał:

>
Dokładnie mogli by tą grę polepszyć patchem a co to za umiejętność Pytajnik ??

Patch chyba niewyjdzie bo juz od dawno na niego czekamy i nic :( Jesli chodzi o ta umiejetnosc to o ktora ci chodzi ?? To ci pomoge bo ta gre wiele razy przeszlem ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze z przykrością powiedzieć że gothic 3 jest zjebany. Po zainstalowaniu 2 patchy i tak nic nie jest OK. Nic nie znajduje się na miejscu na którym powinno być. Nie można wykonać zadań z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 14:05, szmuglero napisał:

Musze z przykrością powiedzieć że gothic 3 jest zjebany. Po zainstalowaniu 2 patchy i tak nic
nie jest OK. Nic nie znajduje się na miejscu na którym powinno być. Nie można wykonać zadań
z tego powodu.

Wiem ze jestes wkurzony tak jak wszyscy ale regulamin to regulamin niewolno uzywac "brzydkich słowek" Kazdy z nas ma ten problem z Gothiciem 3 ze jest niedopracowany po prostu Pirania ma nas gdzies i juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 22:42, Lak5 napisał:

Jeśli zgubiłeś kartę to przykro już nic nie zrobisz .


Karte mam, ale o ile sie nie myle to juz ktos na niej zarejestrowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy może zamiast tak krytykować tej gry popatrzycie na dobre strony tej gry ? przecież fabuła tej gry jest tak wciągająca że jak mi sie wiesza i 20 razy dziennie ja i tak to olewam bo często gęsto robie save''y i cały czas odpalam od nowa w czasie kiedy mi sie gra wczytuje to mogę np. przekonać rodziców żebym mógł dłużej pograć zrobić sobie kawkę itp. itd. pomyślcie jaka gra dawała wam tak długą chwilę przed wczytaniem niż ta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2007 o 14:33, dambialko napisał:

gra i tak już taka będzie i nic tego nie zmieni.


Co nie znaczy że nie można jej krytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Gothica 3 juz 3 raz i mam zamiar przejsc go kolejna sciezka teraz wybiore sciezke adanosa , ale te docinki w grze mnie troche odstraszaja :( Chociarz fabula juz nie jest ta sama co w G1 to i tak wciagnela mnie na pare fajnych godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 14:40, mamut maniek napisał:

pomyślcie jaka gra dawała wam tak długą chwilę przed wczytaniem niż ta ;)


Privateer kiedy w niego grałem na 386 SX:) Za każdym razem jak startowałem z planety czekałem sobie jakieś 30 sekund na załadowanie przestrzeni, zawsze jak grałem miałem pod ręką jakąś książkę.
Nie zmienia to jednak faktu że wybryki G3 niezbyt mi poprawiają humor. Nie muszę się nikogo pytać czy wolno mi jeszcze grać, jak mam ochotę robić to o 4 rano to moja spraw, tyle że jak Gothic mi się sypnie to muszę się pilnować bo sąsiedzi też mają prawo spać i ryki wściekłości o bladym świcie mogą im nie przypaść do gustu.
A jeśli przy każdym crashu G3 robisz sobie kawę to przy jakimś 20 może ci serce wysiąść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zakupiłem Gothica 3 ( bo mam oryginałke ale to nie o to chodzi) byłem podniecony ,że gra będzie znakomita no i jest ale ma dużo błędów i się ścina ale nie będę krytykował.Gra doszła do mnie gdzieś o 13:00 ,13:30 ( ale to już dawno ,dawno temu xD) i zainstalowałem i grałem gdzieś tak od 14 do 20 bo później już mnie głowa trochę zaczeła boleć ale gra mnie wciągnęła bardzo i po jakiś 3 tygodniach trochę mi się nudziła ale znowu mnie wciąga nie wiem dlaczego może dlatego ,że nie miałem gier na PC ale wiem jedeno ,że gra mnie wciągnęła ,mimo,że zacinania się.

>Gram w Gothica 3 juz 3 raz i mam zamiar przejsc go kolejna sciezka teraz wybiore sciezke adanosa

Ja tym razem biorę ścieżkę Beliara ,bo nie grałem i mają dobrą magię np: Armia Ciemnośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2007 o 16:13, dambialko napisał:

Ja tym razem biorę ścieżkę Beliara ,bo nie grałem i mają dobrą magię np: Armia Ciemnośći.

Armia ciemnosci jest dobra ale takze Przywolanie Demona jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sciezce Adanosa jest fajne zaklecie a mianowicie nazywa sie Burza gradowa ale to mozna sie dopiero nauczyc po wybraniu sciezki Adanosa :( Najfajniejsze zaklecia zawsze sa na koncu kiedy juz konczy sie gre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi podobało się zatrzymanie (lub spowolnienie) czasu ze szkoły Adanosa. Może nie było specjalnie przydatne ale za to dosyć efektowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2007 o 16:13, dambialko napisał:


Ja tym razem biorę ścieżkę Beliara ,bo nie grałem i mają dobrą magię np: Armia Ciemnośći.

W sciezce Beliara podobalo mi sie tez zaklecie Przywolanie Pioruna ktore na poczatku gry znalazlem :) Wyglada to super kiedy z nieba wali piorun w gromadke Orkow :) I lataja w roznych kierunkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie zaklecie oswojenie zwierzecia bo jak juz go oswoje to jak wejde do miasta to wszycy sie na niego rzucaja :) To jakie to oswojenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się