Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Mam pewien z problem z misją w Ben Erai pt. Polowanie na nagrody Jespas szukałem go na zachodzie, wszędzie ale nie widziałem go czy ktoś mi może zaznaczyć gdzie on jest ??

20070730195500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak sie ma 2 miecze to można robić jakieś ''comba''?? Widziałem w necie jak gościu tak ciekawie wymachiwałi i okręcał sie z mieczami, jak to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 19:55, mr.Nowak napisał:

Czy jak sie ma 2 miecze to można robić jakieś ''comba''?? Widziałem w necie jak gościu tak
ciekawie wymachiwałi i okręcał sie z mieczami, jak to zrobić??


Trzymasz lewy, wtedy wykonasz twistera ;) Dobrze jest się nim wbić w grupkę przeciwików, gdyż zadajesz obrażenia na 360 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 19:58, Teduś napisał:

czy ten Gothic jest fajny bo może kupie

Gothic III jest więcej niż fajny :)))))... jak zresztą cała saga Gothic lecz żebyś mógł sobie w niego pograć bedziesz musiał mieć dobbreeegooo kompa :) Powodzenia (P.S tylko kup orginał a nie pirata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 19:58, Teduś napisał:

czy ten Gothic jest fajny bo może kupie


Gra nie jest zła.Została zrobiona z rozmachem i zawiera sporo ciekawych pomysłów , ale odstaje , moim zdaniem , od poziomu poprzednich części.Jeżeli już grałeś w 1 i 2 , to może się okazać , że Gothic 3 nie do końca będzie Ci pasował.Poza tym trzeba dobrego sprzętu , na którym zresztą G3 i tak nie bedzie chodził w 100% płynnie , ponieważ jest zdecydowanie niedopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem gdzieś wzmiankę o nieoficjalnym patchu 1.3 napisanym przez niemieckich fanów. Ktoś wie więcej, sprawdzał jak działa, albo czy gryzie się z polską wersją gry ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 21:01, Yanek12 napisał:

dokładnie, graffike może i dopracowali


Tylko że Oblivion z podobną grafiką , na max ustawieniach , na moim sprzęcie chodzi całkowicie płynnie z wydajnością kilkadziesiąt fps , a G3 potrafi ciachać się niemiłosiernie.Jest dobrze przez jakiś czas , a za chwilę obraz mi się zatrzymuje na 1-2 s.Dzieje sie tak np przy zapalaniu pochodni.I to wszystko na GF8800GTX i C2D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 21:46, Lucek napisał:

Znalazłem gdzieś wzmiankę o nieoficjalnym patchu 1.3 napisanym przez niemieckich fanów. Ktoś
wie więcej, sprawdzał jak działa, albo czy gryzie się z polską wersją gry ???


można już ściągnąć patch 1.4, kompatybilny z polską wersją... można go ściągnąć choćby tutaj http://gothic.gram.pl/download/index.php?act=view&id=96

Tylko musisz mieć wcześniej zainstalowany patch 1.12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O lista jest ale niestety nie po polsku czy ktoś mógłby to przetłumaczyć ?? :


I. Community Patch v1.4
=======================

- One can learn "Make poison" bugfree.
+ One can learn "Master thief". (Soundless dialog)
- Artifacts of Adanos cannot be sold.
+ Milten gives the teleporterstone for the Monastery.
- Censoring of nude women removed.
- The game can also be ended when Zuben is already long dead.
- When Orknarok accompanies the hero, he will not be attacked by the Nomads and vice versa.
- Orknarok leaves the party, once the requirements therefore are met.
- One cannot get Shakyors Druidstone twice.
+ Mort leads one when needed for a second time to the Hammerclan, Fireclan or to the entrance of the mine.
- Hogar does not kill the hero for the quest "Duel with Hogar".
+ The quest "Delivery to Nordmar" unlocked. (Soundless dialog)
- One can speak with Dargoth about the "Fifth temple", once prerequired knowledge has been obtained.
- Lisk gives only final comments about the liberation of the mine when he has taken part in it.
- One can say to Xardas "I have the five artifacts of Adanos" only when one has them.
- Asaru is teacher for martial arts, when one assures him to help him.
+ Tyler says "Where to now? To Trelis, or what?", before one attacks Trelis together.
- Effects of "Black Rhobar" corrected.
+ Two comments from Dan and Goose unlocked.
- Information for the quest "Just a fallen..." noted in the questlog.
- Some inconsistencies in the dialogdata resolved.
- Sulfock gives experience "Kill the threatening Snapper in front of the Sulphurmine".
- For the quest "Sell the skin to Gnar for 500 gold pieces" one can give Wilson 500 gold.
- The spiked cutchel has a goldvalue of 150, instead of 4500 gold.
- One cannot interrupt Lee during his teleport by means of a dialog.
- Iljas Vaze, Shadowscepter and Chalice of the Watertraders are ordened properly in the inventory.
- For the quest "Covert operations" one needs the amulet of Ilja.
- One cannot drink empty bottles and viles.
- The Krush Irmak deals damage.
- Kamak and the Orcs with the excavation form one party.
+ Dialog of Xardas unlocked.
- Murak does not react like a slave after the liberation of Bakaresh.
+ Additional dialog options for Kan unlocked.
- One can follow certain dialogs still after the relevant NPCs are dead.
- The quest "Free Kliff from the Orcs on the farm" can always be ended.
- One cannot say to Kliff "You are free now", when he already knows it.
- Georg is promoted to Paladin when giving the blessed Fire Chalice.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTF?!

Jestem bardzo wkuziony kupilem gothica 3 tu ze sklepu doszedlem do normaru magiem odechcialo mi sie nim grac wiec pogralem od nowa Najemnikiem Orków w tym ze gdy zniszczyłem Reddock, wszystko się zmieniło ;/... kur*a! Montera jest pusta oprócz Goose, Ford, Sanford, Ugo i Dana w Trelis nie ma żadnych npctów oprócz Thorusa a w Faring nie ma żadnych ludzi są tylko orkowie JAK JA MAM ZROBIC ZADANIA SKORO nikt mi ich nie moze zlecic?

No do !!!! to jakas kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 00:17, Jolek663 napisał:

No do !!!! to jakas kpina


Niestety z tą gra tak się zdarza.Gdy grałem po raz pierwszy , musiałem przerwać i zaczynać od nowa , bo okazało się , że nie pojawili się w grze wszyscy NPCe.Przy kolejnej instalacji było ok.Nie od dziś wiadomo , iż G3 ma całą masę błędów i wiele zależy od szczęścia przy instalacji.Gra jest niedorobiona i jak do tej pory nie ma patcha , który by to naprawił. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 19:57, KannX napisał:

> Czy jak sie ma 2 miecze to można robić jakieś ''comba''?? Widziałem w necie jak gościu
tak
> ciekawie wymachiwałi i okręcał sie z mieczami, jak to zrobić??

Trzymasz lewy, wtedy wykonasz twistera ;) Dobrze jest się nim wbić w grupkę przeciwików, gdyż
zadajesz obrażenia na 360 stopni.


ok Dziękuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znikanie postaci to strasznie denerwujący bug. Na szczęście nie dostąpiłem zaszczytu obcowania z tym błędem. Na moje nieszczęście miałem go w gothicu 2, strasznie się uśmiałem jak Xardasa nie było w swojej wieży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się