Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2007 o 14:54, Matias16162 napisał:

kto wie gdzie znalezc 12 paladyna i kto to jest?


Nie ma w tym kolejności. Kolejność znajdywania paladynów ustawia sobie grający. Na emaila przesłałem Ci mapkę interaktywną która pokazuje tych paladynów i nie tylko.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:09, Fragles88 napisał:

> kto wie gdzie znalezc 12 paladyna i kto to jest?

Nie ma w tym kolejności. Kolejność znajdywania paladynów ustawia sobie grający. Na emaila przesłałem
Ci mapkę interaktywną która pokazuje tych paladynów i nie tylko.

ok. ale ja znalazlem 11! 12 to kto? nikomu sie nida dac 12 pucharu! czyli zadanie niewykonnane i nici z run?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:16, Matias16162 napisał:

> > kto wie gdzie znalezc 12 paladyna i kto to jest?
>
> Nie ma w tym kolejności. Kolejność znajdywania paladynów ustawia sobie grający. Na emaila
przesłałem
> Ci mapkę interaktywną która pokazuje tych paladynów i nie tylko.
>
> ok. ale ja znalazlem 11! 12 to kto? nikomu sie nida dac 12 pucharu! czyli zadanie niewykonnane
i nici z run?
>


No to na mapce będziesz miał 12 paladynów i zobaczysz komu dałeś a komu nie. I pójdziesz mu oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:18, Fragles88 napisał:

> > > kto wie gdzie znalezc 12 paladyna i kto to jest?
> >
> > Nie ma w tym kolejności. Kolejność znajdywania paladynów ustawia sobie grający. Na
emaila
> przesłałem
> > Ci mapkę interaktywną która pokazuje tych paladynów i nie tylko.
> >
> > ok. ale ja znalazlem 11! 12 to kto? nikomu sie nida dac 12 pucharu! czyli zadanie
niewykonnane
> i nici z run?
> >
>

No to na mapce będziesz miał 12 paladynów i zobaczysz komu dałeś a komu nie. I pójdziesz mu
oddać

dzieki za mapke. jeszcze niedoszla. ale zobaczymy. mowie chyba sienieda ukonczyc. ale przeszedlem ta gre bez wykonania tego zadania. a ty wykonales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos mape na którą jest zaznaczone położenie pucharów? Cieszyłem się że mam trzy puchary, ale jak się dowiedziałem że jest ich 12 już się nie cieszyłem. TE co teraz mam to i tak przypadkiem znalazłem, nie wie czy te 9 znajdę też przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:20, Matias16162 napisał:

> > > > kto wie gdzie znalezc 12 paladyna i kto to jest?
> > >
> > > Nie ma w tym kolejności. Kolejność znajdywania paladynów ustawia sobie grający.
Na
> emaila
> > przesłałem
> > > Ci mapkę interaktywną która pokazuje tych paladynów i nie tylko.
> > >
> > > ok. ale ja znalazlem 11! 12 to kto? nikomu sie nida dac 12 pucharu! czyli zadanie

> niewykonnane
> > i nici z run?
> > >
> >
>
> No to na mapce będziesz miał 12 paladynów i zobaczysz komu dałeś a komu nie. I pójdziesz
mu
> oddać
dzieki za mapke. jeszcze niedoszla. ale zobaczymy. mowie chyba sienieda ukonczyc. ale przeszedlem
ta gre bez wykonania tego zadania. a ty wykonales?


Niestety nie bo zaczyna mnie denerwować ten gothic bo on ma tyle błędów nieraz sobie gram zapisuje i gra mi się wyłącza i save do du... Muszę grać od nowa. Dokładnie już 27 razy zaczynałem grać od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:20, Matias16162 napisał:

> > > > kto wie gdzie znalezc 12 paladyna i kto to jest?
> > >
> > > Nie ma w tym kolejności. Kolejność znajdywania paladynów ustawia sobie grający.
Na
> emaila
> > przesłałem
> > > Ci mapkę interaktywną która pokazuje tych paladynów i nie tylko.
> > >
> > > ok. ale ja znalazlem 11! 12 to kto? nikomu sie nida dac 12 pucharu! czyli zadanie

> niewykonnane
> > i nici z run?
> > >
> >
>
> No to na mapce będziesz miał 12 paladynów i zobaczysz komu dałeś a komu nie. I pójdziesz
mu
> oddać
dzieki za mapke. jeszcze niedoszla. ale zobaczymy. mowie chyba sienieda ukonczyc. ale przeszedlem
ta gre bez wykonania tego zadania. a ty wykonales?


Mapki nie mogę przesłać, ale masz tu w tym linku napisane położenie 12 paladynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:21, buguser napisał:

Ma ktos mape na którą jest zaznaczone położenie pucharów? Cieszyłem się że mam trzy puchary,
ale jak się dowiedziałem że jest ich 12 już się nie cieszyłem. TE co teraz mam to i tak przypadkiem
znalazłem, nie wie czy te 9 znajdę też przypadkiem.

zaraz bedziesz mial. poczekaj 10 minut. mam chyba wszystkie mozliwe mapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:21, buguser napisał:

Ma ktos mape na którą jest zaznaczone położenie pucharów? Cieszyłem się że mam trzy puchary,
ale jak się dowiedziałem że jest ich 12 już się nie cieszyłem. TE co teraz mam to i tak przypadkiem
znalazłem, nie wie czy te 9 znajdę też przypadkiem.



1 Cape Dun w posiadaniu kwatermistrza orków (być może najpierw należy porozmawiać z asasynem przy wejściu aby u orka pojawiła się opcja kupna tego pucharu)
2 U mag ognia Rakusa na zachód od Montery (siedzi w jaskini, najpierw musisz mu pomóc z jego problemem)
3 Jeden z niewolników na wykopaliskach w Monterze (chce aby go przenieść na farmę w zamian da puchar)
4 Jest w chacie nadzorcy obozu niewolników w Silden
5 Jest w kopalni w Geldern (tej kopalni do której wejście jest w samym mieście)
6 U paladyn w Trelis (jest w mieście odda ci puchar jak tylko do niego zagadasz)
7 Mag ognia w Nemorze (najpierw trzeba dla niego pozbierać jakieś rośliny)
8 U paladyna w świątyni w Vengardzie (tej do której teleportujesz się kamieniem z Gothy)
9 Jest u Miltena (da ci go gdy tylko z nim porozmawiasz w klasztorze)
10 Asasyn w Mora Sul o imieniu Masil (chce by wykonać dla niego parę questów, puchar da w nagrodę)
11 Niedaleko Mora Sul jest obóz w którym ukrywa się niewolnik Yussef, w tym obozie jest paladyn który stracił swój puchar gdy napadły go piaskowe pełzacze. Przyłącz się do niego a zaprowadzi cię do swojego starego obozowiska, puchar jest wewnątrz pełzacza który nazywa się "ranny piaskowy pełzacz" czy coś takiego
12 Obóz bandytów na drodze pomiędzy Trellis a Bregą (puchar jest albo w posiadaniu upadłego paladyna, albo leży w jednej ze skrzyń)

Tu masz opisane położenie 12 pucharów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:26, Fragles88 napisał:

> Ma ktos mape na którą jest zaznaczone położenie pucharów? Cieszyłem się że mam trzy puchary,

> ale jak się dowiedziałem że jest ich 12 już się nie cieszyłem. TE co teraz mam to i tak
przypadkiem
> znalazłem, nie wie czy te 9 znajdę też przypadkiem.


1 Cape Dun w posiadaniu kwatermistrza orków (być może najpierw należy porozmawiać z asasynem
przy wejściu aby u orka pojawiła się opcja kupna tego pucharu)
2 U mag ognia Rakusa na zachód od Montery (siedzi w jaskini, najpierw musisz mu pomóc z jego
problemem)
3 Jeden z niewolników na wykopaliskach w Monterze (chce aby go przenieść na farmę w zamian
da puchar)
4 Jest w chacie nadzorcy obozu niewolników w Silden
5 Jest w kopalni w Geldern (tej kopalni do której wejście jest w samym mieście)
6 U paladyn w Trelis (jest w mieście odda ci puchar jak tylko do niego zagadasz)
7 Mag ognia w Nemorze (najpierw trzeba dla niego pozbierać jakieś rośliny)
8 U paladyna w świątyni w Vengardzie (tej do której teleportujesz się kamieniem z Gothy)
9 Jest u Miltena (da ci go gdy tylko z nim porozmawiasz w klasztorze)
10 Asasyn w Mora Sul o imieniu Masil (chce by wykonać dla niego parę questów, puchar da w nagrodę)
11 Niedaleko Mora Sul jest obóz w którym ukrywa się niewolnik Yussef, w tym obozie jest paladyn
który stracił swój puchar gdy napadły go piaskowe pełzacze. Przyłącz się do niego a zaprowadzi
cię do swojego starego obozowiska, puchar jest wewnątrz pełzacza który nazywa się "ranny piaskowy
pełzacz" czy coś takiego
12 Obóz bandytów na drodze pomiędzy Trellis a Bregą (puchar jest albo w posiadaniu upadłego
paladyna, albo leży w jednej ze skrzyń)

Tu masz opisane położenie 12 pucharów

aale niema 12 paladynow! zaraz moze dam mapke. szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aale niema 12 paladynow! zaraz moze dam mapke. szukam

Muszą być albo poprostu masz buga i jeden z paladynów zapadł się pod ziemię tak jednemu gramowiczowi Varek z montery się zapadł pod ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry ze 2 posty pod rzad. dobrze wszysko podales. niepodaje mapki bo chyba takiej niema. mozna tylko spr. gdzie owe puchary sa. a ty juz dobrze podales. tylko zeby dac je trzba znalezc 12 paladynow, a tylu niema, albo nieda sie ktoremus dac pucharu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:31, Fragles88 napisał:

aale niema 12 paladynow! zaraz moze dam mapke. szukam

Muszą być albo poprostu masz buga i jeden z paladynów zapadł się pod ziemię tak jednemu gramowiczowi
Varek z montery się zapadł pod ziemię


to jest bug u wszyskich. nieznam osoby ktora to ukonczyla. a jak mi sie diego zapadl to go kodem przywolalem. a tu? znalazlem 11 a 12 powinien tez byc a jego poprostu niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 15:31, Matias16162 napisał:

sorry ze 2 posty pod rzad. dobrze wszysko podales. niepodaje mapki bo chyba takiej niema. mozna
tylko spr. gdzie owe puchary sa. a ty juz dobrze podales. tylko zeby dac je trzba znalezc 12
paladynow, a tylu niema, albo nieda sie ktoremus dac pucharu


To poprostu nie wolno brać się za to zadanie jak wiecie że się nie da wykonać i już ja bym tak zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się