Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2007 o 23:54, Matias16162 napisał:

masz racje. slyszalem ze sa scinki na extra dokladnych detalach na GTO! i przy 3GB RAM!

ścinki są nawet na moim 8800gtx , jednak to nie przeszkadza , aby cieszyć się grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 10:12, hunter22 napisał:

> Masz po prostu za mało pamięci ram. W zalecanych jest 1,5GB ramu a w minimalnych 1GB ramu.

> Zresztą ta gra ma sporo błędów i może z tąd te komunikaty ja też mam dużo komunikatów.
Ale
> jakoś nieraz udaje mi się grać w GIII

Ekhem... ma 4 GB RAM-u, więc problem nie jest chyba spowodowanych niedoborem pamięci... tak,
Gothic 3 jest bardzo zabugowany i nieraz dziwnie się zachowuje, może przez to mi się ten komunikat
pokazuje...


To pewnie przez te bugi. Mi nieraz wyskakuje komunikat ,,where is the guru?''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 00:34, kaganiec napisał:

> Komputer za 3000zł(oczywiście sama skrzynka) poradzi sobie z Gothicem 3. Core 2 Duo E4400,

> 2GB Ram Kingston, Gigabyte GF 8800 GTS, i grasz w G3 na maksymalnych detalach bez żadnych
zacięć.
> ;-)

Bzdura!!!
ale co tam doświadczenie przyjdzie z wiekiem :p


Posiadam taki sprzęt- gram w G3 na maksymalnych detalach bez żadnych ścinek- sprawdzony sprzęt. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Athlona 4400+ 64 Dual Core, GF7950Gt 512 i 2GB RAM, chodzi płynnie na maxach. Nie potrzeba znowu jakejś niesamowitej konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 10:27, Fragles88 napisał:

> > Masz po prostu za mało pamięci ram. W zalecanych jest 1,5GB ramu a w minimalnych
1GB ramu.
>
> > Zresztą ta gra ma sporo błędów i może z tąd te komunikaty ja też mam dużo komunikatów.

> Ale
> > jakoś nieraz udaje mi się grać w GIII
>
> Ekhem... ma 4 GB RAM-u, więc problem nie jest chyba spowodowanych niedoborem pamięci...
tak,
> Gothic 3 jest bardzo zabugowany i nieraz dziwnie się zachowuje, może przez to mi się ten
komunikat
> pokazuje...

To pewnie przez te bugi. Mi nieraz wyskakuje komunikat ,,where is the guru?''''

sa 3 mozliwosci: 1.masz pirata, 2. miales wczesniej inna wersje gry niz po polsku, 3. moze byc to spowodowane tym ze masz za slaby sprzet (przynajmniej gothic 3 tak uwaza). rozwiazan jest kilka: 1. oryginal, 2. zmien w pliku user options wszysko na polish jezeli miales gdzies english to zle., 3.dokup ram ikarte grafiki zmien, lub sam ram, a i jeszcze to mi sie tez raz pojawilo mimo ze mam oryginal, ale wtedy sprobowalem uruchomic gre jeszcze raz i bylo dobrze. zaraz zreszta zapodam ci linka na strone gdzie sa opisane takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 10:27, Fragles88 napisał:

> > Masz po prostu za mało pamięci ram. W zalecanych jest 1,5GB ramu a w minimalnych
1GB ramu.
>
> > Zresztą ta gra ma sporo błędów i może z tąd te komunikaty ja też mam dużo komunikatów.

> Ale
> > jakoś nieraz udaje mi się grać w GIII
>
> Ekhem... ma 4 GB RAM-u, więc problem nie jest chyba spowodowanych niedoborem pamięci...
tak,
> Gothic 3 jest bardzo zabugowany i nieraz dziwnie się zachowuje, może przez to mi się ten
komunikat
> pokazuje...

To pewnie przez te bugi. Mi nieraz wyskakuje komunikat ,,where is the guru?''''

tu macie rozwiazanie http://forum.gothic.phx.pl/showthread.php?t=15451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:13, Mroczny Joga napisał:

Mam pytanie czy wiadomo cos o dodatku do G3 :D?

Nie licz na dodatek skoro JoWooD zajął się Gothic''iem 4 więc na dodatek raczej nie będą mieli czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:56, Meykan napisał:

Nie będzie dodatku do G3. Przynajmniej nic nie wiadomo.

Ale wiadomo że ma być Gothic 4.

to bedzie gra o nazwie Gothic 4:Genesis i premiera na przelomie 2009 /2010. wiem ze strony jowood. ale logo obrzydliwe. swiat wielkoscia jak gothic 1! a dodatek d ogothic 3- niema szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie już cholernie wkurza ten Gothic 3... W wakacje kupiłem se nowego wypasionego kompa (Core 2 Duo E6750, GF 8800GTX, 2GB DDR2 1066MHz, do tego jeszcze wszystko trochę podkręcone) a i tak na początku nie mogłem sobie poradzić z błędem out of memory (wszystko przez Vistę), a gdy znalazłem rozwiązanie ( http://forum.jowood.de/showthread.php?t=141191) myślałem, że będzie ok... a tu g*wno. Gra działa dobrze, nie wywala się już wcale, za to co chwile coś do cholery doczytuje!! Nie mogę przejść 200 metrów bez krótkiego albo dłuższego przycięcia! Ja nie wytrzymam! Chciałem w końcu pograć normalnie ale jak widać jest to niemożliwe. Chyba zabiję twórców za taką zjechaną optymalizację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety.

Było kiedyś mówione nie zależnie jakiego masz kompa G3 zawsze przycina.

Oczywiście to wina samej gry bo kompa masz wypasionego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 00:52, Matias16162 napisał:

> Nie będzie dodatku do G3. Przynajmniej nic nie wiadomo.
>
> Ale wiadomo że ma być Gothic 4.
to bedzie gra o nazwie Gothic 4:Genesis i premiera na przelomie 2009 /2010. wiem ze strony
jowood. ale logo obrzydliwe. swiat wielkoscia jak gothic 1! a dodatek d ogothic 3- niema szans


Oprócz wielkości świata wszystko się zgadza (ale pamiętaj, że logo było wstępne). Gothic 4 ma mieć duży świat. Za to nowa gra Piranii (nie jest znany jeszcze tytuł) ma się toczyć na obszarze wielkości porównywalnej do Górniczej Doliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 10:22, Mr Black napisał:

Mnie już cholernie wkurza ten Gothic 3... W wakacje kupiłem se nowego wypasionego kompa (Core
2 Duo E6750, GF 8800GTX, 2GB DDR2 1066MHz, do tego jeszcze wszystko trochę podkręcone) a i
tak na początku nie mogłem sobie poradzić z błędem out of memory (wszystko przez Vistę), a
gdy znalazłem rozwiązanie ( http://forum.jowood.de/showthread.php?t=141191) myślałem, że będzie
ok... a tu g*wno. Gra działa dobrze, nie wywala się już wcale, za to co chwile coś do cholery
doczytuje!! Nie mogę przejść 200 metrów bez krótkiego albo dłuższego przycięcia! Ja nie wytrzymam!
Chciałem w końcu pograć normalnie ale jak widać jest to niemożliwe. Chyba zabiję twórców za
taką zjechaną optymalizację!


Kompa mam tej samej klasy co Ty spróbuj zastosować się do wskazówek zawartych pod tym http://pc-tweak.pl/index.php/artykul,felieton,118,Gothic_3_-_recenzja_i_optymalizacja,3
,jest tam sposób na pozbycie się freezów , mi to trochę pomogło i ogólnie gra chodzi bardzo dobrze , aha mam sterowniki 158,27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o kwestię wymagań to pamiętam jeszcze jak grałem w dwójkę na 512 ramu i geforce 2 i na przyzwoitych detalach grało mi się wystarczająco komfortowo , w trójkę , na tym sprzęcie co mam gra mi się o wiele lepiej i to na max detalach , zdarzają się oczywiście ścinki , ale ogólnie rzecz biorąc gra się bardzo dobrze , zresztą ta gra , pomimo widocznych niedociągnięć ma niesamowity urok i moc przyciągania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:04, Meykan napisał:

A czy ty ustawiłeś max detale ręcznie czy na własnych ustawieniach?

wszystko ustawiałem w opcjach grafiki , do tego jeszcze dałem 16x filtrowanie anizo , ale to juz w w ustawieniach nvidia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się