Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Ludziska mam banalne pytanie, gdzie w okolicach Montery można znaleźć wilki, które plądrują farmę Dennisa ??? Kiedyś to zadanie wykonałem, ale teraz szukam ich od pół godziny i nie potrafię na nie trafić. Tylko nie piszcie o wilkach z jaskini gdzie można znaleźć miecz paladyna z Cape Dun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 11:18, Pablor napisał:

Ludziska mam banalne pytanie, gdzie w okolicach Montery można znaleźć wilki, które plądrują
farmę Dennisa ??? Kiedyś to zadanie wykonałem, ale teraz szukam ich od pół godziny i nie potrafię
na nie trafić. Tylko nie piszcie o wilkach z jaskini gdzie można znaleźć miecz paladyna z Cape
Dun.

właśnie chodzi ote wilki co mają miecz paladyna one są chyba tak : jest wejśćcie do miasta od strony niewolników i idziesz kwalek i tam gdzieś powinnos byc oile dobrze wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 12:05, Pablor napisał:

zabiłem wszystkie i nic


Może te wilki są w małej dolince przy jednej z farm albo w lesie na przeciwko i w prawo. Tak jak biegniesz za uciekającym niewolnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 12:05, Pablor napisał:

zabiłem wszystkie i nic


Spróbuj w nocy kiedy wszystkie śpią, wtedy na pewno wszystkie są w tej jaskini.

Ja natomiast nie mogłem znaleźć złodziei zboża, co potwierdza że program ma blędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 12:05, Pablor napisał:

zabiłem wszystkie i nic


Spróbuj w nocy kiedy wszystkie śpią, wtedy na pewno wszystkie są w tej jaskini.

Ja natomiast nie mogłem znaleźć złodziei zboża, co potwierdza że program ma blędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 13:16, Travis napisał:

> zabiłem wszystkie i nic

Spróbuj w nocy kiedy wszystkie śpią, wtedy na pewno wszystkie są w tej jaskini.

Ja natomiast nie mogłem znaleźć złodziei zboża, co potwierdza że program ma blędy.


lol te zboże jest na tej farmie, a reszta jest na lewo od niej. Cieżko znaleźć tych złodziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2007 o 13:25, Ecko09 napisał:

lol te zboże jest na tej farmie, a reszta jest na lewo od niej. Cieżko znaleźć tych złodziei.


u mnie nie ma złodziei wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 13:25, Ecko09 napisał:

lol te zboże jest na tej farmie, a reszta jest na lewo od niej. Cieżko znaleźć tych złodziei.


Czasem NPC po prostu wchodzą w ściany, a wtedy szukaj wiatru w polu. Ja tak miałem z niejednym zadaniem... ech...

PS. Do Ari93 (założył nowy topic, niesprawdzając podobnych, po czym dostał link do tego tematu):

Dnia 30.09.2007 o 13:25, Ecko09 napisał:

Mam maly problemik otóż podczas rozmawiania z jakims NPC nie pokazuje sie okienko z dialogiem
na gorze ekranu. Przeinsalowanie gry nic nie dalo. Nie mam pojecia od czegoto takie cos sie
moglo zrobic. Od pewnego wczytania gry poprostu okienko sie przestalo pojawiac. Branie nowej
gry tez nic nie dalo.


Po prostu w opcjach dźwięku ustaw napisy na Włączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 14:09, DJ Szlafrok napisał:

> lol te zboże jest na tej farmie, a reszta jest na lewo od niej. Cieżko znaleźć tych złodziei.

Czasem NPC po prostu wchodzą w ściany, a wtedy szukaj wiatru w polu. Ja tak miałem z niejednym
zadaniem... ech...

PS. Do Ari93 (założył nowy topic, niesprawdzając podobnych, po czym dostał link do tego tematu):

> Mam maly problemik otóż podczas rozmawiania z jakims NPC nie pokazuje sie okienko z dialogiem

> na gorze ekranu. Przeinsalowanie gry nic nie dalo. Nie mam pojecia od czegoto takie cos
sie
> moglo zrobic. Od pewnego wczytania gry poprostu okienko sie przestalo pojawiac. Branie
nowej
> gry tez nic nie dalo.

Po prostu w opcjach dźwięku ustaw napisy na Włączone.

Dokładnie tak się stało, jeden z wilków znalazł się razem z jakimś bandziorem.... nad jaskinią (???) (dobrze, że dobiegły mnie odgłosy walki). Załatwiłem i wilka i bandytę i zadanie zaliczone. A co do bugów, to mam problem z krowami (tymi z Montery), jak tylko próbuję je skrzywdzić, wszyscy się na mnie rzucają, a same krowy uciekają jak szalone (jedna dobiegła do Gothy ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Troszeczkę rozczarowała mie trzecia część fantastycznej gierki,jest dobra ale gorzsa od pozostałych,ja osobiście zmieniłbym pare rzeczy a w szczególności zakończenie,twórcy mogli by stworzyć miejsce, w kórym od zalania dziejów toczy się nieustanna walka poteżnych istot reprezentujących inosa, beliara i adanosa, a w zależności jaką byśmy podjeli decyaję ukończenia gry(bo są ze 3 rozwiązania)byśmy musieli pokonać te bestie, np. przyłączamy się do beliara to wraz z przedstawicielem tego boga rozwalamy pozostałych i w tym przypadku triumf zła kończy sagę.Miejscem walki mogłaby być jakaś świątynia jak np. w gothicu I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2007 o 13:30, Travis napisał:

u mnie nie ma złodziei wogóle .


czyli w tym obozie, gdzie zawsze siedzą, pusto jest??? G3 zaprezentował u mnie sporo bugów, ale takiego to aż nie. Może jednak są, poszukaj dobrze!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 15:50, Pablor napisał:

A co do bugów, to mam problem z krowami (tymi z Montery), jak tylko próbuję je skrzywdzić,
wszyscy się na mnie rzucają, a same krowy uciekają jak szalone (jedna dobiegła do Gothy ;-).


Spróbuj zdobyć jak najwyższą reputację w Monterze, wtedy nikt nie powinien się na ciebie rzucać, a dla pewności załatw krówki z dystansu, z jak największej odległości.
PS - niezły musiał być widok jak ta krówka wiała, i to jeszcze do Gothy... setnie sie ubawiłem z tego opisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tej gry odpuść ją sobie.

Zawiedziesz się mówię ci, wiele nie tracisz nie grając w tą grę.

Jest w niej tyle błędów że odechciewa się dalej grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się