Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2007 o 21:20, Maciek 92 napisał:

a czy konstury magiczne odbijają zaklęcia no bo jest tak napisane ale niewiemrze w to czy to
prawda??

Tak wszystkie Magiczne Kostury odbijaja zaklecia , tylko musisz miec poslugiwanie sie magicznym kosturem wyuczone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, odbijają zaklęcia... tak?
To są niemal całkowicie nieprzydatne - rzadko kiedy (czasem w Nordmarze) ktokolwiek rzuca w nas czarami. Yhm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 22:03, WorldWar3PL napisał:

Hm, odbijają zaklęcia... tak?
To są niemal całkowicie nieprzydatne - rzadko kiedy (czasem w Nordmarze) ktokolwiek rzuca w
nas czarami. Yhm.

Tak odbijaja tylko trzeba miec kostur i zaklecie , naciskasz prawy przycisk myszy i robi sie taka niby bariera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a zna ktoś miejscówę gdzie można dobrze po xpekować - oprócz tej za złodziejami zboża z okolic Montery - t.j. dobre miejsce , z dobrymi potworami , i dobrymi skrzyniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 22:15, kaganiec napisał:

a zna ktoś miejscówę gdzie można dobrze po xpekować - oprócz tej za złodziejami zboża z okolic
Montery - t.j. dobre miejsce , z dobrymi potworami , i dobrymi skrzyniami

Z całą pewnością stada bizonów są dobrym pomysłem, niedaleko Montery znalazłem 3 takie grupy. Jeden zwierzak 200xp, a są dosyć wolne i łatwo je zaszlachtować. Za złodziejami zboża, po prawej stronie znajdziesz 4 trolle, to 2000xp, ale proponuję walkę na dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 22:15, kaganiec napisał:

a zna ktoś miejscówę gdzie można dobrze po xpekować - oprócz tej za złodziejami zboża z okolic
Montery - t.j. dobre miejsce , z dobrymi potworami , i dobrymi skrzyniami


Poexpować może w Nordmarze, tylko, ze tamte bestie są silne. Ale przynajmniej duzo jest ich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 22:18, Pablor napisał:

Z całą pewnością stada bizonów są dobrym pomysłem, niedaleko Montery znalazłem 3 takie grupy.
Jeden zwierzak 200xp, a są dosyć wolne i łatwo je zaszlachtować. Za złodziejami zboża, po prawej
stronie znajdziesz 4 trolle, to 2000xp, ale proponuję walkę na dystans.

trolle są fajne lubie je klepać ale te bizony już dawno stały się częścią ziemii :P
chodzi o np. jakąś szczególnie dobrą jaskinię etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 22:21, kaganiec napisał:

> Z całą pewnością stada bizonów są dobrym pomysłem, niedaleko Montery znalazłem 3 takie
grupy.
> Jeden zwierzak 200xp, a są dosyć wolne i łatwo je zaszlachtować. Za złodziejami zboża,
po prawej
> stronie znajdziesz 4 trolle, to 2000xp, ale proponuję walkę na dystans.
>
trolle są fajne lubie je klepać ale te bizony już dawno stały się częścią ziemii :P
chodzi o np. jakąś szczególnie dobrą jaskinię etc.


Jaskinia? Polecam te, która znajduje sie pod Cape Dun. Czekają cie tam 2 niespodzianki ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 22:21, kaganiec napisał:

> Z całą pewnością stada bizonów są dobrym pomysłem, niedaleko Montery znalazłem 3 takie
grupy.
> Jeden zwierzak 200xp, a są dosyć wolne i łatwo je zaszlachtować. Za złodziejami zboża,
po prawej
> stronie znajdziesz 4 trolle, to 2000xp, ale proponuję walkę na dystans.
>
trolle są fajne lubie je klepać ale te bizony już dawno stały się częścią ziemii :P
chodzi o np. jakąś szczególnie dobrą jaskinię etc.


Gotha jest fajna, dużo nieumarłych po 200xp, no i demon, którego można wykończyć z palcem w... oku. Wystarczy nie przekraczać bramy (nie potrafi przez nią przejść) i najzwyczajniej w świecie wypunktować z łuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2007 o 22:24, Ecko09 napisał:

trolle są fajne lubie je klepać ale te bizony już dawno stały się częścią ziemii :P
chodzi o np. jakąś szczególnie dobrą jaskinię etc.

Jaskinia? Polecam te, która znajduje sie pod Cape Dun. Czekają cie tam 2 niespodzianki ;>


tja 2 karłowate smoko-jaszczurki :p które są łatwe do zabicia jak (bez porównania :) )wybiłem je z kuszy a one się tylko gapiły jak jakieś otumanione psychole które niewiedzą jak mają mnie dostać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 22:25, Pablor napisał:

Gotha jest fajna, dużo nieumarłych po 200xp, no i demon, którego można wykończyć z palcem w...
oku. Wystarczy nie przekraczać bramy (nie potrafi przez nią przejść) i najzwyczajniej w świecie
wypunktować z łuku.


tu też byłem (dlaczego wszystko co dobre musi się kończyć :) )
i on ma pierścień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 22:29, kaganiec napisał:

> Gotha jest fajna, dużo nieumarłych po 200xp, no i demon, którego można wykończyć z palcem
w...
> oku. Wystarczy nie przekraczać bramy (nie potrafi przez nią przejść) i najzwyczajniej
w świecie
> wypunktować z łuku.
>

tu też byłem (dlaczego wszystko co dobre musi się kończyć :) )
i on ma pierścień ...

No to proponuję Nordmar, jest tam masa zwierzaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 22:31, Pablor napisał:

No to proponuję Nordmar, jest tam masa zwierzaków.


no wychodzi na to że się będe musiał pomęczyć :P ale exp to waluta że ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 22:15, kaganiec napisał:

a zna ktoś miejscówę gdzie można dobrze po xpekować - oprócz tej za złodziejami zboża z okolic
Montery - t.j. dobre miejsce , z dobrymi potworami , i dobrymi skrzyniami

ja znam dobre miejsce niedaleko cape dun jest taka jeskinia z bandytami przed nia będe chyba 4 wilki i tam masz pelno skrzyn i bandytów oplaca sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo jak jest ten obrazek przy ladowniu to gdzie tp jest i przecierz miema takich chinczyków(oni są podobni do tych wśirów z sekty) to gdzie to jest i gdzie mozna ich spotakć i na dodatek z gargulcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 13:22, Maciek 92 napisał:

Mam pytanie bo jak jest ten obrazek przy ladowniu to gdzie tp jest i przecierz miema takich
chinczyków(oni są podobni do tych wśirów z sekty) to gdzie to jest i gdzie mozna ich spotakć
i na dodatek z gargulcami

ups zapomnialem dać screena

20071001143830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Gram w Gothica 3. Jakiś poważnych bugów jeszcze nie miałem :D. Jednak strasznie denerwuje mnie jedna rzecz!
Chodzi o to ,że sprzedawcy oferują nam wielki szajs!!! Wyzwoliłem już 3 lub 4 miasta i cholera jasna nadal ganiam z ognistym mieczem! Poszę o link do Patcha który poprawi ten błąd.

PS: Mam już Patch 1.09,1.12 Znaczy się sciągam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 14:55, Schade napisał:

Witam!
Gram w Gothica 3. Jakiś poważnych bugów jeszcze nie miałem :D. Jednak strasznie denerwuje mnie
jedna rzecz!
Chodzi o to ,że sprzedawcy oferują nam wielki szajs!!! Wyzwoliłem już 3 lub 4 miasta i cholera
jasna nadal ganiam z ognistym mieczem! Poszę o link do Patcha który poprawi ten błąd.

PS: Mam już Patch 1.09,1.12 Znaczy się sciągam ;P


to nie bug poprostu mają taki szmelc ale w nordmarze będą mieli dobre zeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się