Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2007 o 12:51, Mroczny Joga napisał:

Jak tam dodatek do G3 wiadomo cos? :D

Nie będzie dodatku tylko 4 część bo gry nie robi już Piranha Bytes tylko Spellbound. Ludzie to już było tyle razy przewałkowane, nawet na stronie głównej było. A wy się dalej pytacie i pytacie o to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 12:54, Mroczny Joga napisał:

Dobra, dobra juz sie tak nie wkurzaj poprostu dawno mnie niie było i nie bardzo wiem co sie
dzieje. Ale dzieki za odp.
a Data wydania 4?:D

No dopiero niedawno zaczęli więc nie spodziewałbym się wcześniej niż 2010, a podejrzewam że może to potrwać nawet do około 2012. I wcale się nie wkurzałem :P. Tylko nie lubię odpowiadac na te same pytania kilka razy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 12:51, Mroczny Joga napisał:

Jak tam dodatek do G3 wiadomo cos? :D


Mowili,mowili ale nie bedzie dodatku predzej wyjdzie G4 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 12:56, Mex12 napisał:

4 nie wiadomo czy wyjdxi bo się od pirani odlonczyli i coś samemu prubują skrobać ale nie wiem
czy im wyjdźie może 08-09.

Polecam lekturę słownika języka polskiego. Gothic 4 będzie na 100%, ale czy będzie dobry... Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem tego patcha 1.5 i niestety u mnie nie przyniósł za dużo dobrego, a raczej narobił szkód. Różnice, które zauważyłem to te co były już wcześniej wymieniane, czyli: ciemniejsze są jaskinie i inaczej wyglądają teleporty. Oprócz tego już nic nie rzuciło mi się w oczy. Gra nadal potrafi się szarpnąć w niektórych miejscach, a co najgorsze teraz chodzi jeszcze gorzej. Po pewnym czasie gry pojawia się ogromna niebieska mgła, która zmniejsza widoczność do minimum i gdy w czasie tego czegoś wczytuje zapisaną grę ta zawsze wywala do windowsa. Również niekiedy zanikają mi tekstury, przez co wpadam w bezdenne dziury. Gdy community patch 1.5 nie był zainstalowany nie było tyc problemów. Właśnie instaluje ponownie grę i tym razem już z niego nie skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Gothicem.

Otóz gdy jestem w Geldern i chce porozmawiac z tym głównym szamanem, on zwraca się do mnie "Nigdy Wiecej ... juz nie zaufam nigdy zadnej Morrze" i wszyscy zaczynaja mnie atakowac!;/:/:/

co zrobic?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 13:51, kolo-gniew napisał:

Mam problem z Gothicem.

Otóz gdy jestem w Geldern i chce porozmawiac z tym głównym szamanem, on zwraca się do mnie
"Nigdy Wiecej ... juz nie zaufam nigdy zadnej Morrze" i wszyscy zaczynaja mnie atakowac!;/:/:/

co zrobic?:/


Może uzyj zwoju Amnezja (czy jak to tam się nazywa), wtedy zapomni o twoich występkach :P. Jeżeli to nie pomoże, to po prostu wyrżnij ich wszystkich. BTW czytałem w poradniku, że Vak powinien mi przekazać mapę wykopalisk,a le ja niestety takiego czegoś nie otrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 13:51, kolo-gniew napisał:

Mam problem z Gothicem.

Otóz gdy jestem w Geldern i chce porozmawiac z tym głównym szamanem, on zwraca się do mnie
"Nigdy Wiecej ... juz nie zaufam nigdy zadnej Morrze" i wszyscy zaczynaja mnie atakowac!;/:/:/

co zrobic?:/


Tak się dzieje gdy wykonujesz zadanie z pucharami dla buntowników i z nimi współpracujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 14:13, dynio11 napisał:

> Mam problem z Gothicem.
>
> Otóz gdy jestem w Geldern i chce porozmawiac z tym głównym szamanem, on zwraca się do
mnie
> "Nigdy Wiecej ... juz nie zaufam nigdy zadnej Morrze" i wszyscy zaczynaja mnie atakowac!;/:/:/

>
> co zrobic?:/

Tak się dzieje gdy wykonujesz zadanie z pucharami dla buntowników i z nimi współpracujesz...
Tego już nieda się odkręcic niestety..

Sorry za dwa posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To efekt tego że wyzwoliłeś zbyt wiele miast. Możesz bezkarnie wyzwolić Ardeę, Gothę, Vengard oraz dwa inne miasta. Jeśli wyzwolisz więcej to najpierw orkowi przywódcy a potem wszystkie orki wszędzie będą Cię atakować.

->dynio11
Zadanie z ognistymi pucharami nie ma na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy taka mgła w Varancie to standard, czy coś jest nie tak? Z początku takiego czegos nie miałem. Dopiero pojawiło sie po zainstalowaniu patcha 1.5

Edit: Jak usunąć tego patcha? Przeinstalowałem grę, a on nadal jest...

20071027154825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 15:49, Moras1990 napisał:

Czy taka mgła w Varancie to standard, czy coś jest nie tak? Z początku takiego czegos nie miałem.
Dopiero pojawiło sie po zainstalowaniu patcha 1.5

Edit: Jak usunąć tego patcha? Przeinstalowałem grę, a on nadal jest...

>Ja takiego czegoś nie miałem a mam 1.8 albo 1.9 i nie mam takiego czegoś dościągnij wiecej ptachy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 15:49, Moras1990 napisał:

Czy taka mgła w Varancie to standard, czy coś jest nie tak? Z początku takiego czegos nie miałem.
Dopiero pojawiło sie po zainstalowaniu patcha 1.5


A na jakich detalach grasz?

Dnia 27.10.2007 o 15:49, Moras1990 napisał:

Edit: Jak usunąć tego patcha? Przeinstalowałem grę, a on nadal jest...


Musisz wejść w edycję rejestru i znaleźć klucz "Gothic 3" i go usunąć ale przed tym rozinstaluj grę i ponownie zainstalować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 12:40, Altair05 napisał:

teraz to dopiero mówisz?przeciez g3 chyba wogole nie obsluguje kart w które są wyposażone laptopy
i nie dziala na nich.

Gdzieś to juz słyszałem.... Na 64mb integrze (radeon x200) chodzi.... Ale np. tez na laptopie Toshiba chodzi. Taki błąd też jest jak się ma pirata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się