Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 15:08, Matias16162 napisał:

> Jest legalne bo to kopia zapasowa dla twojego użytku. Jeśli by ci policja do domu
weszła
> to byś po prostu pokazał że masz oryginał...
Hehe. Fajnie. Ale zrobiłem kopie i nie działa.


Jak robi się kopie to często jest potrzebny crack ,żeby ominąć zabezpieczenia i grać używając obrazu płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie mówiliście, że nie możecie znaleźć dwunastego paladyna, że znajdujecie 11 i 12 nie możecie. 12 jest Frithjof w klanie ognia. Ja znalazłem 12 pucharów i misje żeby oddać moc 12 paladynom wykonałem. I nie oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 17:54, KrzychoCJ napisał:

Przecież każy kto zainstalował któregoś tam patcha o tym wie. Właśnie patch to naprawiał wcześniej
było 11.


Ja tam w w wersji premierowej 1.08 (czyli żadnego patcha nie instalowałem) znalazłem wszystkich 12 paladynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ognisty miecz można kupić u dowolnego kowala niezależnie od wersji gry (patcha).
Jeśli go nei ma, to po prostu steleportuj się do innego miasta, a potem spowrotem, żeby wygenerowało nowy "sklep" dla kowala, może się trafi. Próbuj tak w kółko, aż się pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko: Czy te wszystkie community patche działają z polska wersja i nie powodują jakiś błędów w lokalizacji? Właśnie nie wiem czy to instalowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:13, Gonzo14 napisał:

Takie pytanko: Czy te wszystkie community patche działają z polska wersja i nie powodują jakiś
błędów w lokalizacji? Właśnie nie wiem czy to instalowac...


Wszystkie patche dostępne na gram.pl są w pełni kompatybilne z polską wersją językową a inne mogą powodować bugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 21:19, stasiecki napisał:

> Takie pytanko: Czy te wszystkie community patche działają z polska wersja i nie powodują
jakiś
> błędów w lokalizacji? Właśnie nie wiem czy to instalowac...

Wszystkie patche dostępne na gram.pl są w pełni kompatybilne z polską wersją językową a inne
mogą powodować bugi.


Więcej bugów niż podstawowa wersja to mieć nie można ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2007 o 21:32, mlynar911 napisał:

Więcej bugów niż podstawowa wersja to mieć nie można ...


Mogą być bugi w dialogach, a faktycznie podstawowa wersja miała strasznie dużo bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 21:32, mlynar911 napisał:

> > Takie pytanko: Czy te wszystkie community patche działają z polska wersja i nie powodują

> jakiś
> > błędów w lokalizacji? Właśnie nie wiem czy to instalowac...
>
> Wszystkie patche dostępne na gram.pl są w pełni kompatybilne z polską wersją językową
a inne
> mogą powodować bugi.

Więcej bugów niż podstawowa wersja to mieć nie można ...


no więcej nie, ale patch może wyeliminowac wiele bugów, ale kilka dorzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 22:40, Ecko09 napisał:

no więcej nie, ale patch może wyeliminowac wiele bugów, ale kilka dorzucić.


Mnie normalnie aż denerwuje to że koleś ma broń lepszą ode mnie i pancerz a dla wilka zadaje mniej obrażeń niż ja mieczem na orków ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 07:10, mlynar911 napisał:

> no więcej nie, ale patch może wyeliminowac wiele bugów, ale kilka dorzucić.
>

Mnie normalnie aż denerwuje to że koleś ma broń lepszą ode mnie i pancerz a dla wilka zadaje
mniej obrażeń niż ja mieczem na orków ;/


To nie jest bug tylko ułatwienie, oni wszyscy mają zużytą broń dlatego tak mało obrażeń zadają. Podejrzewam że jak zwiększysz poziom trudności to będą mocniej uderzać, także w ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 21:19, stasiecki napisał:

Wszystkie patche dostępne na gram.pl są w pełni kompatybilne z polską wersją językową a inne
mogą powodować bugi.


Możliwe ale wątpię bo sam gram i o wiele mniej bugów jest a nowych nie zauważyłem. To robią fajni i oni się bardziej starają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma więcej bugów, właśnie lwia część rzeczy które poprawia patch community to dialogi i do każdej wersji językowej jest robiony troszeczkę inaczej także do polskiej. Aktualna wersja to 1.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 11:22, wrobel253 napisał:

To nie jest bug tylko ułatwienie, oni wszyscy mają zużytą broń dlatego tak mało obrażeń zadają.
Podejrzewam że jak zwiększysz poziom trudności to będą mocniej uderzać, także w ciebie.


TO jest do du** bo wszystko samemu trzeba ;) a takie darmozjady wymigują się od walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:04, Irc100 napisał:

> Wszystkie patche dostępne na gram.pl są w pełni kompatybilne z polską wersją językową
a inne
> mogą powodować bugi.

Możliwe ale wątpię bo sam gram i o wiele mniej bugów jest a nowych nie zauważyłem. To robią
fajni i oni się bardziej starają...


Ja grałem w to na standardowej upatchowanej wersji i mi tam bugi nie przeszkadzały :) . Byłem za bardzo wciągnięty grą, no wiecie jak to jest. Super gra, dostajesz ją w prezencie i nagle łaaaał ;>. Ale i tak Oblivion jest lepszy, na max detalach sie nie tnie a wygląda lepiej niż G3 na najwyższych. W dodatku sie zacina nawet na 2 GB ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:27, Matias16162 napisał:

mam pytanie: Wszyskie skrzynie oleju do lamp (te co potrzebuje kupiec w drodze do Moontery)
Są u Ortegi?


Nie jestem pewien, czy napewno u Ortegi, ale na pewno są w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się