Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2007 o 18:51, Karharot napisał:

Do wykucia niektórych mieczy są potrzebne bryłki rudy do innych sztabki rudy, podobnie jest
z żelazem, nie możesz przetapiać ani w żaden inny sposób przekształcać kawałków rudy w sztabki.
Co do złotych samorodków to możesz je po prostu sprzedać, w grze nie ma możliwości bicia własnych
monet:)


tak było tylko w NK ;] szkoda ;/ ale przecierz była mowa w trakcie gry że ze złota możesz przetopić monety to powinni coś z takim czymś zrobić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:12, mlynar911 napisał:

zabijaliście smoki w g3?? :p

Tak, ale osobiście zdołałem odnaleźć tylko 3. Dwa na pustyni i jeden pod Cape Dun. Całkiem niebezpieczne bestie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:14, ziptofaf napisał:

> zabijaliście smoki w g3?? :p
Tak, ale osobiście zdołałem odnaleźć tylko 3. Dwa na pustyni i jeden pod Cape Dun. Całkiem
niebezpieczne bestie...


dużo expa dostaje sie za nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:24, ziptofaf napisał:

> dużo expa dostaje sie za nie ??
500 expa za sztukę. Czyli średnio.


łee ale jakie skarby można znaleźć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problema :))
Otóż zaczołem grę od nowa i orkowie w Ardei zamiast mnie pobić do nie przytomności i pozwolić wstać (tak jak zawsze było) odrazu zabijają! Nie leże pobity i nie regeneruje życia, tylko odrazu gine! Co z tym zrobić? Za cienki w g3 jestem żeby tak wyzwolić ardeę bez dostania wcirów, ale zawsze wstawał Bezi i nawalałem się dalej... Co zrobić? Jakis bug, czy orkowie zmądrzeli? Albo gra bardziej inteligentna? ;)
EDIT: Ustawienia mam jak zwykle (trudność: trudny, detale: srednie).
POMOCY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 21:28, Matias16162 napisał:

Mam problema :))
Otóż zaczołem grę od nowa i orkowie w Ardei zamiast mnie pobić do nie przytomności i pozwolić
wstać (tak jak zawsze było) odrazu zabijają! Nie leże pobity i nie regeneruje życia, tylko
odrazu gine! Co z tym zrobić? Za cienki w g3 jestem żeby tak wyzwolić ardeę bez dostania wcirów,
ale zawsze wstawał Bezi i nawalałem się dalej... Co zrobić? Jakis bug, czy orkowie zmądrzeli?
Albo gra bardziej inteligentna? ;)
EDIT: Ustawienia mam jak zwykle (trudność: trudny, detale: srednie).
POMOCY!!!!!!


no to pewnie wina poziomu ustawionego. Bo orkowie nigdy mądrzy nie byli tylko jak cos to większe obrażenia mogliby ci zadawać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy na tej konfiguracji

AMD Sempron 2500+ 1,8 Ghz
1 GB RAM DDR KINGSTON
Radeon x1300 pro 256 mb ddr2

jest szansa zebym zagral plynnie w gothica?

odpalalem na 512 ramu i cielo na niskiej grafie
czy teraz nie bedzie cielo i bedzie dalo sie grac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pentiu 4 2,8Ghz
1280ramu
GeForce 7600gs 256mb

i średnie detale + 800x600 rozdzielczość i w miare płynnie chodzi i nie tnie sie ;] to u ciebie ja wiem też powinno w miare chodzić ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Moja obecna konfiguracja to:
2gb ram
radeon x1600pro
Gothic 3 chodzi na średnich, ale nie jestem zadowolony. Chcę wymienic kartę graficzną na geforca 8500gt, lub radeona 2600pro. Czy na którejś z tych kart będę mógł pograć na wysokich detalach?
I pytanie jeszcze z innej beczki: Czemu nie ma różnicy między dostawaniem xp na poziomie średnim a trudnym? Bo np. za orka zwiadowce na średnim dostaję 50xp, a na trudnym też 50xp... Czyli w sumie nie ma różnicy w trudnościach? Wiem że orkowie tylko są bardziej inteligentni, ale poza tym nie ma żadnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 13:31, Matias16162 napisał:

Hmmm... Moja obecna konfiguracja to:
2gb ram
radeon x1600pro
Gothic 3 chodzi na średnich, ale nie jestem zadowolony. Chcę wymienic kartę graficzną na geforca
8500gt, lub radeona 2600pro. Czy na którejś z tych kart będę mógł pograć na wysokich detalach?
I pytanie jeszcze z innej beczki: Czemu nie ma różnicy między dostawaniem xp na poziomie średnim
a trudnym? Bo np. za orka zwiadowce na średnim dostaję 50xp, a na trudnym też 50xp... Czyli
w sumie nie ma różnicy w trudnościach? Wiem że orkowie tylko są bardziej inteligentni, ale
poza tym nie ma żadnej?


dostajesz tyle samo expa bo ma być....trudniej ;) a czy coś sie zmienia? ja poza tym że mi wiecej pkt zycia ciosy, ugryzienia czy co tam jeszcze odbierały żadnych róznic nie zauwazyłem...a że orki bardziej inteligentne? pierwsze słyszę. jakoś widocznej róznicy nie było :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 13:31, Matias16162 napisał:

Hmmm... Moja obecna konfiguracja to:
2gb ram
radeon x1600pro
Gothic 3 chodzi na średnich, ale nie jestem zadowolony. Chcę wymienic kartę graficzną na geforca
8500gt, lub radeona 2600pro. Czy na którejś z tych kart będę mógł pograć na wysokich detalach?

Myśle że nie pograsz na wysokich na żadnej z tych kart. Myslę że najsłabsza która temu podoła to Radeon X1950 Pro (sam sprawdziłem :P). 8600 GT może by i dał rade ale słabiutko chyba by to chodziło mimo wszystko. A 8500 GT to już totalna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 14:03, knopfler napisał:

> Hmmm... Moja obecna konfiguracja to:
> 2gb ram
> radeon x1600pro
> Gothic 3 chodzi na średnich, ale nie jestem zadowolony. Chcę wymienic kartę graficzną
na geforca
> 8500gt, lub radeona 2600pro. Czy na którejś z tych kart będę mógł pograć na wysokich detalach?
Myśle że nie pograsz na wysokich na żadnej z tych kart. Myslę że najsłabsza która temu podoła
to Radeon X1950 Pro (sam sprawdziłem :P). 8600 GT może by i dał rade ale słabiutko chyba by
to chodziło mimo wszystko. A 8500 GT to już totalna porażka.

Nie. Chodzi na wysokich od galaxy 8500gt 256 VRAM 128 bit. Sprawdzałem u kumpla. Co 10 minut ścina trwająca 5sek., a w klanie młota tylko 15 fps, ale na wysokich chodzi. Płynnie, shadery 3.0, jakość cieni wysoka, wszystko prawie na maksa, rozdzielka 1024x768 chyba. Kupuję 8500gt ;p
8600GT może ma 15 % większą wydajność niż 8500gt ;p
A i nie ma na tym forum chyba tematu o kartach graficznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2007 o 14:03, knopfler napisał:

> 8500gt, lub radeona 2600pro. Czy na którejś z tych kart będę mógł pograć na wysokich detalach?
Myśle że nie pograsz na wysokich na żadnej z tych kart. Myslę że najsłabsza która temu podoła
to Radeon X1950 Pro (sam sprawdziłem :P). 8600 GT może by i dał rade ale słabiutko chyba by
to chodziło mimo wszystko. A 8500 GT to już totalna porażka.


Ja mam G-Force 8600 GT 256 ddr3 i gothic mi dziala zarabiscie na full detalach wiec nie mow ze 8600 to dal by rade slabiutko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziło mimo wszystko. A 8500 GT to już totalna porażka.

Dnia 14.11.2007 o 15:13, Wintan napisał:


Ja mam G-Force 8600 GT 256 ddr3 i gothic mi dziala zarabiscie na full detalach wiec nie mow
ze 8600 to dal by rade slabiutko ;/

Czyli 8500gt też by dał radę, bo top tylko model niżej, a zresztą sprawdzałem u kumpla. On ma 1gb ram, athlona x2 4000+, i właśnie 8500gt 256mb od galaxy na ddr2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się