Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2007 o 01:35, lancuch napisał:

wlasnie gralem droga adanosa i sie strasznie zdziwilem
otoz biegniemy za xardasiem ale go orki atakuja wstretne bestie bija swojego wodza no(very
strange) ale nic dobra biegniemy dalej i patrze rzucaja sie na mnie i xardasa paladyni tez
jacys niewdziecznicy wkoncu jestem wybrancem innosa nie?
mnie sie wydaje ze skopali final tej drogi bo chyba nikt nie osmielilby sie zaatakowac swojego
szefa

Oni nie wiedzą niektórzy że jesteś wybrańcem Innosa. Myślą, że jesteś zdrajcą i chcą Cię posiekac. A orkowie Xardasa? To rzeczywiście nie powinno tak byc. Ale orkowie to nie stworzenia Beliara. To stworzenia Adanosa. Mówią o tym w gothic 3. Od 2 NPC to słyszałem. W gothic 2 mówią "pomiot Beliara", a tu że stworzenia Adanosa. Zresztą nie ma co porównywac orków z g1 i g2 do tych z gothic 3 :)
Tamte z poprzednich części to "jakieś wyrzutki rasy" jak piszą w poradniku :)
Oni poprostu zrobili zupełnie nową grę pod tym samym tytułem, a jedyne wspólne co ma z poprzednimi częściami to Bezi (i tak ewygląda zupełnie inaczej- metamorfoza? :) ), Gorn, Milten, i kilka NPC rozsianych po całym świecie g3. Ba, Saturas jest czarny, ale ręce ma białe :). Czyżby nosił rękawiczki takie jak noszą lekarze? :))
Ja tam g3 lubie za duży świat i system walki (dwa micze itp). I muzyka... tak..... zarabista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 09:27, Matias16162 napisał:

> otoz biegniemy za xardasiem ale go orki atakuja wstretne bestie bija swojego wodza no(very
> strange) ale nic dobra biegniemy dalej i patrze rzucaja sie na mnie i xardasa paladyni
> jacys niewdziecznicy wkoncu jestem wybrancem innosa nie?
Oni nie wiedzą niektórzy że jesteś wybrańcem Innosa. Myślą, że jesteś zdrajcą i chcą Cię posiekac.
A orkowie Xardasa? To rzeczywiście nie powinno tak byc. Ale orkowie to nie stworzenia Beliara.
To stworzenia Adanosa. Mówią o tym w gothic 3. Od 2 NPC to słyszałem. W gothic 2 mówią "pomiot
Beliara", a tu że stworzenia Adanosa. Zresztą nie ma co porównywac orków z g1 i g2 do tych
z gothic 3 :)
Tamte z poprzednich części to "jakieś wyrzutki rasy" jak piszą w poradniku :)
Oni poprostu zrobili zupełnie nową grę pod tym samym tytułem, a jedyne wspólne co ma z poprzednimi
częściami to Bezi (i tak ewygląda zupełnie inaczej- metamorfoza? :) ), Gorn, Milten, i kilka
NPC rozsianych po całym świecie g3. Ba, Saturas jest czarny, ale ręce ma białe :). Czyżby nosił
rękawiczki takie jak noszą lekarze? :))
Ja tam g3 lubie za duży świat i system walki (dwa micze itp). I muzyka... tak..... zarabista.

Xardas zniszczył magię runiczną bo to było cząstką jego planu bo dzięki temu na świecie mógł zapanować pokój, orkowie wyczuli sytuacę, że tak to nie może się skończyć więc chcieli za wszelką cenę powstrzymać Xardasa i Bezimiennego, podobnie jak paladyni. Xardas wiedział, że tylko orkowie dadzą się zwieść przecież wyznawcy Innosa go nienawidzą. Gdyby Innos miał władzę to by nie mógł zdobyć artefaktów Adanosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 19:23, mlynar911 napisał:

Najlepsza muza to chyba w Varrancie leci jak dla mnie ;p

Najlepszy leci w Ishtar z orientalnych kawałków, dobry jest także na sam koniec gry, taki sam leci w walce ze smokami.

20071208200118

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w poprzednią część Gothic 2, i mi się podobała. Kupiłem trójkę, i…
Zawiodłem się na silniku gry, nie wiem, jakiego sprzętu to potrzebuje. Mam P4 2,8 GHz, GF8600GT 256 MB, 2 GB RAM i nie da się w to za bardzo grać. Autorzy gry tak bardzo puścili wodze fantazji, że zapomnieli chyba o optymalizacji kodu gry. Szczerze gdybym wiedział jak obsługiwać edytor plansz, FarCray to bym sobie przenusł G3 na tę platformę. Wyglądałoby to lepiej i chodziło nie, porównylnie lepiej. Ogólnie strona programowa gry to praszka w każdym calu. Ale scenariusz mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 20:02, reykan napisał:

Mi się podoba muza w ruinach Vengardu, chociaż strasznie smutna to bardzo nastrojowa:D

No. Smotna ale zajebista. Albo jak się walczy z Xardasem. Fajna jest też koło Ardei i w Vengardzie. NMajmniej mnie się podoba muza z Nordmaru. Kocham z Varantu, Vengardu i Ardei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra była wydana co najmniej o dwa miesiące za wcześnie a do tego twórcy wydali zaledwie 2-3 patche po czym pożarli się między sobą i przestali wydawać dalsze poprawki. Ogólnie podczas gdy G1 i G2 były w czołówce najlepszych cRPG to G3 jest grą która mieści się gdzieś pod koniec listy średnich gier tego gatunku:(
Do wydania tej gey JoWood podszedł na zasadzie "wyda się fortunę na kampanię reklamową i wykorzysta się markę gry a ciemny lud to kupi". Taka strategia i podejście do klienta może się jednak na nich zemścić podczas premiery G4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 20:28, Karharot napisał:

Gra była wydana co najmniej o dwa miesiące za wcześnie a do tego twórcy wydali zaledwie 2-3
patche po czym pożarli się między sobą i przestali wydawać dalsze poprawki. Ogólnie podczas
gdy G1 i G2 były w czołówce najlepszych cRPG to G3 jest grą która mieści się gdzieś pod koniec
listy średnich gier tego gatunku:(
Do wydania tej gey JoWood podszedł na zasadzie "wyda się fortunę na kampanię reklamową i wykorzysta
się markę gry a ciemny lud to kupi". Taka strategia i podejście do klienta może się jednak
na nich zemścić podczas premiery G4...

Nir bój się. Ja narazie się zastanawiam... Bo Piranha Vytes ma jakiś nowy produkt, który swymi nowatorskimi rozwiązaniami ma przebic wszystkie części gothica.... Pożyjemy, zobaczymy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 21:05, Mateusz57 napisał:

witam mam problem czemu kody nie chodza mi do gothica mam patcha 1.5 i zaden trainer takze
czy ktos moze mi pomoc i dac cos zeby kody chodzily?

Znajdź i otwórz plik: ge3.ini
Znajde się on w folderze Gothic3/Ini.
Zmień w nim linijkę:
[Game]
TestMode=false
na
[Game]
TestMode=true
Naciśnij podczas gry tyldę(~) i wpisz kody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 21:15, Mateusz57 napisał:

myslisz ze jestem tak glupi zeby tego nie zrobic? i co wlaczylem konsole i wpisuje Give gold
1000 a tu nic tak samo Teach INT 999 i error

Ta gra poprostu nie che żebyś grał z kodami. A kod na złoto chyba nie działa. Spróbuj inny. I nie graj z kodami, bo większośc osób tego nie popiera i ja też nie. Żadna przyjemnośc miec od początku gry super postac i wszystkie przedmioty. Ale jak chcesz..... Cheeter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 21:38, Mateusz57 napisał:

chce tylko 100 zlotych monet nie chce miec super postaci bo to co za gra bedzie

To zapoluj na byle co, a je zdobędziesz sprzedając skóry mięso tego co upolowałeś albo nazrywaj roślin i je sprzedaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 21:38, Mateusz57 napisał:

chce tylko 100 zlotych monet nie chce miec super postaci bo to co za gra bedzie

Zawsze można złoto poprostu ukraśc. Ja zawsze jak kasy nie mam, to kogoś okradam, albo szukam kuferków. Mój Bezi często się skrada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale kasa w Gothicu jest tak łatwa do zdobycia, że aż wstyd. Za ekwipunek jednego orka można wyciągnąć z 3-4 razy więcej. Poza tym szukaj roślin, rosną wszędzie dookoła, naucz się pozyskiwać futra ze zwierząt, bo jest ich strasznie dużo (przykładowo za futro wilka dostajesz ich 30, a żyje on niemal wszędzie) i wykonuj zadania... Naprawdę z czasem monety będą ci wpadały do kieszeni jak szalone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 21:05, Mateusz57 napisał:

witam mam problem czemu kody nie chodza mi do gothica mam patcha 1.5 i zaden trainer takze
czy ktos moze mi pomoc i dac cos zeby kody chodzily?


A jaki jest w ogóle sens korzystania z kodów w grze RPG, w której cała radość płynie właśnie z tego, że wszystko sam zdobywasz, powoli i mozolnie, potem z satysfakcją patrzysz, jak twoja postać się rozwija dzięki twoim wysiłkom. Zresztą - na dobrą sprawę - we wszystkich typach gier jest podobnie. Nie rozumiem ludzi którzy korzystają z kodów.
A już zwłaszcza takich, którym w RPG nie chce się nawet 100 sztuk złota własnymi rękami zarobić - skoro tak, to czemu nie wpisać sobie od razu czegoś w stylu "EndGame"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam podobają się modele w gothic 3? Moim zdaniem krwiopijcy itp wyglądali lepiej niż w poprzednich częściach. Ale za to w gothic 3 wilki i trolle są fajniejsze. Dużo gorsze smoki :)
A oto pan, który odpowiedzialny jest za modele w gothic 3 i który zmienił Saturasowi ręce itp :D (screen poniżej) :P

20071208230432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się