Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2007 o 08:21, Irc100 napisał:

Jak mogę zdobyć reputacje u asasynów? Oprócz zabijania magów wody bo to już wiem...


Zbieranie daniny dla Nafalena.
Po wykonaniu wszystkich zadań w Ben Erai dla Sancho , dostajemy list do Sigmora w Bakareshu i +15 u Assasinów.
Zabicie Shakyora pod Lago.+4
Zniszczenie obozu Koczowników na południe od Bakareshu. +20 u Assasinów
Schwytanie zbiegów pod Sliden i Cape Dun. po +1
W Monterze wykonanie zadań dla Soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 23:04, Ecko09 napisał:

Tylko szkoda, że szaty magów są takie słabe :/

Po wyuczeniu umiejętności związanej z lekkimi pancerzami są lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 18:50, marcin112 napisał:

ej wiem że głupio może zabrzmieć ale jak ,,dobijać''''??


Kiedy ofiara już leży przytrzymujesz prawy przycisk myszy, a zaraz po tym wciskasz lewy.

P.S. Wszytko jest opisane w instrukcji przecież noo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie co mam zrobic zeby nie wywalalo mi tego bledu Where is the Guru?
Wiem ze to jest zwiazane z pamiecia wirtualna, zwiekszalem ja do 5gb i dalej to samo wywala sie po ok 5 minutach grania.
Moj sprzet to:
AMD Athlon 64 X2 5000+
2GB RAM Dual
Ge-force 8600GT 256
160Gb dysk

Dodam iz mam zainstalowanego patcha 1.12, instalowalem rowniez patche nieoficialne 1.4 i 1.5 tez bez rezultatu.

Czy przyczyna tego moze byc to ze mam Windows Vista Home Premium czy cos innego.

Prosze o nie wysylanie mnie do innych tematow bo nie mam zamiaru przekopywac sie przez ok 1700 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 21:15, Tajemnic napisał:


Bo podobno działa ona dopiero po community patchach, tak jak i wyrób trucizn.


Te community patche niestety nie pomogły w tych 2 umiejętnościach, nadal nie można sie ich nauczyć. Znaczy nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wina Visty. Sam miałem podobny problem - co prawda nie z "Where is guru" ale z "out of memory". W sumie sprowadza się to do tego samego - wywalania z gry po kilkunastu minutach grania. Na szczęście da się temu zaradzić. Tu masz rozwiązanie (na pewno działa w przypadku braku pamięci, czy w przypadku "Where is guru" też tego nie wiem, ale zawsze warto spróbować): http://forum.jowood.de/showthread.php?t=141191 Mnie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak sprawić by się pojawił Rhobar bo mi go gdzieś wcięło i podejżewam, że siedzi gdzieś pod podłogą zamku. Patche mam 1.12 i 1.5 i od początku gry nie ma Rhobara kiedyś jak grałem to był, a gry mi się nie chce zaczynać od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz uaktywnić konsolę i wpisać:
goto Rhobar
to powinno Cię przenieść do Rhobara niezależnie od tego pod jaką teksturę wpełzł, jeśli Cię nie przeniesie to znaczy że z jakiegoś powodu (bug) wcięło go permanentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 11:20, Karharot napisał:

Możesz uaktywnić konsolę i wpisać:
goto Rhobar
to powinno Cię przenieść do Rhobara niezależnie od tego pod jaką teksturę wpełzł, jeśli Cię
nie przeniesie to znaczy że z jakiegoś powodu (bug) wcięło go permanentnie.


a jakby go wcięło to np. insert Rhobar czy jakoś nie wrzuci go do gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem wrzuci. Niestety postacie które zostaną stworzone takim kodem nie zawsze "funkcjonują" jak należy (brak skryptów i przedmiotów questowych). Oczywiście można z tym pokombinować ale nie gwarantuję sukcesu. Najlepiej spróbuj znaleźć tego prawdziwego Rhobara - nawet jeśli jest gdzieś za ścianą to nie powinno to aż tak bardzo przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 13:09, Karharot napisał:

/.../ nawet jeśli jest
gdzieś za ścianą to nie powinno to aż tak bardzo przeszkadzać.


dobrze, że twórcy innych gier nie podzielają twojego zdania;] i dzięki za pomoc zamiast insert ma być spawn, ale najpierw spróbuje się teleportować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra wiem,gdzie jest rhobar jednak nie napawa mnie to szczęściem, gdyż stoi on na dnie bariery(kula to ma dno;]) otaczającej vengard i gdy nawet się do niego przeniosę bezi nie przeżywa rozmowy z nim, gdzieś czytałem, że przy użyciu konsoli można przesuwać elementy zawarte w grze, jeśli ktoś wie coś na ten temat proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź do sali tronowej i stań tam blisko miejsca gdzie powinien być Rhobar.
Uaktywnij konsolę i wpisz:
control Rhobar
(teraz jako Rhobar) wpisz
goto <imię kogoś z zamku w Vengardzie, np. tego maga z komnaty nad salą tronową>
Idź do sali tronowej, naceluj na samego siebie i wpisz:
control

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się