Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2007 o 19:09, Karharot napisał:

Na tej mapce są zaznaczone wszystkie grobowce, możliwe jednak że Rathgar jest w tym samym miejscu
gdzie Pedar, nigdy nie odmówiłem mu eskorty więc nie wiem co się z nim w takim wypadku dzieje.

dzieki i zato ale ja i tak tyego grobowca ne moge znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poruszanie się po Nordmarze jest dość trudne, często to czego szukasz znajduje się nad tobą lub pod tobą do tego paskudne warynki pogodowe powodują że mało co widać.
Niewiele da się z tym zrobić, jedyna rada jaką mogę Ci dać to zdobycie mapy Nordmaru (dostajesz ją od przywódcy Klanu Ognia) jak już ją będziesz miał to wciśnięcie klawisza mapy przywoła mapę Nordmaru zamiast mapy świata (o ile oczywiście będziesz w tym momencie w Nordmarze) i od razu zaznaczy obecne położenie twojej postaci, porównując wtedy to co widzisz na monitorze z wydrukowaną mapą Nordmaru możesz dość łatwo ocenić w którym kierunku jest to czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 17:29, albinskia napisał:

A są specjalne osoby u których sprzedaje się części zwierząt czy sprzedawać jak leci??bo w
g2 u jednego ze złodziei było można sprzedawać drożej srebra i złota ;]


Heh. ;-)
Niestety, w G3 można sprzedawać każdemu handlarzowi wszystko jak leci, co doprowadza do takich sytuacji, jak łowca kupujący tabliczki pradawnej wiedzy (łał, ale to brzmi).

@KinggAdek

Zamiast się cieszyć, ten jeszcze marudzi. A mówią, że od przybytku głowa nie boli. ;-)

@Mylnar

Dnia 27.12.2007 o 17:29, albinskia napisał:

>1.3
Jest w ogóle taki patch ??


To był pierwszy patch, który wprowadzał bodajże dwunastego paladyna i odblokowywał umiejętność podnoszenia parametrów pancerzy (czy jakoś tak). Potem wyszła jeszcze wersja 1.31, w sumie nie warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 21:09, Karharot napisał:

Poruszanie się po Nordmarze jest dość trudne, często to czego szukasz znajduje się nad tobą
lub pod tobą do tego paskudne warynki pogodowe powodują że mało co widać.
Niewiele da się z tym zrobić, jedyna rada jaką mogę Ci dać to zdobycie mapy Nordmaru (dostajesz
ją od przywódcy Klanu Ognia) jak już ją będziesz miał to wciśnięcie klawisza mapy przywoła
mapę Nordmaru zamiast mapy świata (o ile oczywiście będziesz w tym momencie w Nordmarze) i
od razu zaznaczy obecne położenie twojej postaci, porównując wtedy to co widzisz na monitorze
z wydrukowaną mapą Nordmaru możesz dość łatwo ocenić w którym kierunku jest to czego szukasz.

juz znalazlem grobowiec a wpoblizu nie ma żadnych ludzi . a wogule gdzie jest ta chatka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 21:31, michał 012 napisał:

> Poruszanie się po Nordmarze jest dość trudne, często to czego szukasz znajduje się nad
tobą
> lub pod tobą do tego paskudne warynki pogodowe powodują że mało co widać.
> Niewiele da się z tym zrobić, jedyna rada jaką mogę Ci dać to zdobycie mapy Nordmaru (dostajesz

> ją od przywódcy Klanu Ognia) jak już ją będziesz miał to wciśnięcie klawisza mapy przywoła

> mapę Nordmaru zamiast mapy świata (o ile oczywiście będziesz w tym momencie w Nordmarze)
i
> od razu zaznaczy obecne położenie twojej postaci, porównując wtedy to co widzisz na monitorze

> z wydrukowaną mapą Nordmaru możesz dość łatwo ocenić w którym kierunku jest to czego szukasz.

juz znalazlem grobowiec a wpoblizu nie ma żadnych ludzi . a wogule gdzie jest ta chatka ?

tego goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 09:02, michał 012 napisał:

> Chodzi Ci o chatkę Pedara? Zielona 3 na mapce którą wcześniej zamieściłem.
dzieki

mam nowy problem nie moge nawet dzieki twojej mapce . nie moge znalesc handsona ten nodmar jest powalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę dajcie mi tego save w takim miejscu kiedy pokonałem potwor z gothy kiedy dotarłem do króla w vengardzie dotarłem do zamku w nordmarze dotarłem na pustynię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 10:17, zari2 napisał:

Ja nie moge znalezc tej jaskini Ortegi;/

jakby to wytłumaczyc....wychodzisz z reddock, skrecasz w lewo, idziesz tedy gdzie te dziki zabiłes, a potem wedrowny patrol orków...mijasz to miejsce i masz rozwidlenie: do montery i w prawo w strone vengardu, idizesz w prawo z grubsza wzdłuz skał i tam będzie takie spore wgłębienie i jaskiniea ortegi...trochę niejasno pisze ale powinieneś znalezc - to jest na prawo od kamiennego kregu gdzie siedzi ten myśliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 10:23, michał 012 napisał:

> > Chodzi Ci o chatkę Pedara? Zielona 3 na mapce którą wcześniej zamieściłem.
> dzieki
mam nowy problem nie moge nawet dzieki twojej mapce . nie moge znalesc handsona ten nodmar
jest powalony


to sie zgadza, ja dopiero za trzecim podejściem do gry gościa namierzyłem i to przypadkiem, aczkolwiek da sie go znaleźć -: jest taka dróżka gdzie po lewej masz obóz orków a po prawej w dolince jest jeden z grobowców i troll, idac ta dolinką mijasz grobowiec, zabijasz trolla i po prawej jet takie niezbyt szerkie wejście do nastepnej dolinki i tam jest hanson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 10:34, castlerock napisał:

> > > Chodzi Ci o chatkę Pedara? Zielona 3 na mapce którą wcześniej zamieściłem.

> > dzieki
> mam nowy problem nie moge nawet dzieki twojej mapce . nie moge znalesc handsona ten nodmar

> jest powalony

to sie zgadza, ja dopiero za trzecim podejściem do gry gościa namierzyłem i to przypadkiem,
aczkolwiek da sie go znaleźć -: jest taka dróżka gdzie po lewej masz obóz orków a po prawej
w dolince jest jeden z grobowców i troll, idac ta dolinką mijasz grobowiec, zabijasz trolla
i po prawej jet takie niezbyt szerkie wejście do nastepnej dolinki i tam jest hanson



Hmm..mógłbyś zaznaczyć ściezke na mapce, przynajmniej nie bede sie znowu męczył ze znalezieniem go (a przeszedłem gre 3 razy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 10:36, Ecko09 napisał:

> > > > Chodzi Ci o chatkę Pedara? Zielona 3 na mapce którą wcześniej zamieściłem.

>
> > > dzieki
> > mam nowy problem nie moge nawet dzieki twojej mapce . nie moge znalesc handsona ten
nodmar
>
> > jest powalony
>
> to sie zgadza, ja dopiero za trzecim podejściem do gry gościa namierzyłem i to przypadkiem,

> aczkolwiek da sie go znaleźć -: jest taka dróżka gdzie po lewej masz obóz orków a po prawej

> w dolince jest jeden z grobowców i troll, idac ta dolinką mijasz grobowiec, zabijasz trolla

> i po prawej jet takie niezbyt szerkie wejście do nastepnej dolinki i tam jest hanson


Hmm..mógłbyś zaznaczyć ściezke na mapce, przynajmniej nie bede sie znowu męczył ze znalezieniem
go (a przeszedłem gre 3 razy).


nie da rady, w pracy jestem, zresztą w nordmarze mapy niewiele pomagaja...o ile dobrze pamiętam to jak z klanu chyba wilka się wyszło to droga prowadząca w prawo prowadzi do wspomnianego przez mnie grobowca i obozu orków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się