Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Aby nauczyć się danej umiejętności musisz też mieć odpowiednio wysokie statystyki (w tym wypadku będzie to na pewno siła i być może także umiejętności łowieckie), sprawdź w oknie statystyk swojej postaci jakie są konkretne wymagania dla tej umiejętności oraz czego Ci jeszcze brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A spróbuj przez jakiś czas nie wracać do klanu przez jakieś kilka dni. U mnie to poskutkowała ;p bo okradłem Markika w Monterze. Nie wracałem do niej i potem było wsio ok. Tylko wszyscy mieli pomarańczowe nazwy nad głowami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 23:43, Matias16162 napisał:

A jak odbijałem kopalnie to Bezi idzie, chciałem wyciągnąc broń i szybko orka zaatakowac i
się klikną tylko LPM i Bezi se robił pieczeń podczas gdy 3 elitarnych wojowników chciało wykończyc
Morta


W moim przypadku to nie ja odbijałem kopalnię , ale orkowie z kopalni zaatakowali klan.Wchodzę do klanu , a bitwa trwa w najlepsze.Nordmarczyków przynajmniej kilku leżało już martwych i z tego co pamiętam , straciłem chyba z tego powodu jakiś quest.Próbowałem wczytywać grę i jeszcze raz odwiedzić to miejsce , ale zawsze trafiałem na walkę.Nie mam pojęcia , czy gdzieś , coś zrobiłem , że tak się stało , czy też trafiłem na takie widzimisię Gothic 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 09:31, KrzychW napisał:

W moim przypadku to nie ja odbijałem kopalnię , ale orkowie z kopalni zaatakowali klan.Wchodzę
do klanu , a bitwa trwa w najlepsze.Nordmarczyków przynajmniej kilku leżało już martwych i
z tego co pamiętam , straciłem chyba z tego powodu jakiś quest.Próbowałem wczytywać grę i jeszcze
raz odwiedzić to miejsce , ale zawsze trafiałem na walkę.Nie mam pojęcia , czy gdzieś , coś
zrobiłem , że tak się stało , czy też trafiłem na takie widzimisię Gothic 3.


Raczej chyba widzi mi się gry. Ta gra strasznie dużo psikusów płata graczom. Ja np. nie mogę kupić od Vaka amuletu bo powiedział ,że jestem złodziej ... ale ja nic nie ukradłem w Trelis i to jest najlepsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale takie numery tylko w Myrtanie. A to jest Nordmar i "człowiek z wyżyn który je za dużo warzyw" tam nie przetrwa :D
No ale trudno god mode na coś się przydaje. Bez chetów się nie obejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 13:53, Matias16162 napisał:

Wiem ale takie numery tylko w Myrtanie. A to jest Nordmar i "człowiek z wyżyn który je za dużo
warzyw" tam nie przetrwa :D


O co dokładnie lub o kogo dokładnie Ci chodzi ??? Bo chyba nie zajarzyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Klanie Młota chyba ktoś tak stwierdził. I miał racje. Teraz Bezi bez god mode w Klanie Wilka na pewno nie przetrwa. :)
Qesty są za trudne i za bardzo niebezpieczne :D
Można przy okazji kogos nie chcący okraśc i miec przerąbane ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja używam cheta jedynie ctrl +h to latanie jak w g2 a i ctrl+k kilka metrów w przód tylko to używałem w g3 jako środek szybkiego transportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 14:01, Matias16162 napisał:

W Klanie Młota chyba ktoś tak stwierdził. I miał racje. Teraz Bezi bez god mode w Klanie Wilka
na pewno nie przetrwa. :)
Qesty są za trudne i za bardzo niebezpieczne :D


Żadnych kłopotów z nimi nie miałem. Nie wykonałem tylko zadania z wypiciem tunelowego bulgotu. Nie wiem w którym klanie to było ale pamiętam że przerosło to moje statystyki :)

Dnia 22.01.2008 o 14:01, Matias16162 napisał:

Można przy okazji kogos nie chcący okraśc i miec przerąbane ;p


Janic oprócz Hełmu Pierwszego Paladyna nie ukradłem i jestem zadowolony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj nieco więcej szczegółów, jak na przykład: czy wyskakuje Ci jakiś błąd (jeśli tak to jaki) i w którym momencie gra odmawia uruchomienia (przy instalowaniu, przy uruchamianiu samej gry czy też już w menu gry), może wtedy znajdzie się na to jakaś rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 14:46, Karharot napisał:

Podaj nieco więcej szczegółów, jak na przykład: czy wyskakuje Ci jakiś błąd (jeśli tak to jaki)
i w którym momencie gra odmawia uruchomienia (przy instalowaniu, przy uruchamianiu samej gry
czy też już w menu gry), może wtedy znajdzie się na to jakaś rada.

Nawet mi nie wyskakuje ten napis gothic 3 , tylko czarne tło i muszę zresetować kompa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrób zrzut ekranu (screen) i pokaż. Ale zainstalowałeś, bierzesz uruchom grę i co? Czarne tło? Może poczekaj 10 minut wtedy to może coś ruszy. Podaj swoją konfigurację komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 14:59, Karharot napisał:

Hmm. Nie spotkałem się z opisem czegoś takiego. Jaki masz sprzęt i system operacyjny?

2 giga ram , karta graficzna 256 , procesor 2,6 . A takich szczegółów co do mojego kompa to sam nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra powinna Ci pójść. Jeśli nie w żaden sposób nie możesz jej uruchomić to poczekaj trochę, może zjawi się tu ktoś kto miał podobny problem. Jeśli odpowiedź się tu nie pojawi to skontaktuj się bezpośrednio z pomocą techniczną CDP - oni powinni coś poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 15:26, Karharot napisał:

Gra powinna Ci pójść. Jeśli nie w żaden sposób nie możesz jej uruchomić to poczekaj trochę,
może zjawi się tu ktoś kto miał podobny problem. Jeśli odpowiedź się tu nie pojawi to skontaktuj
się bezpośrednio z pomocą techniczną CDP - oni powinni coś poradzić.

Ok . Dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 14:50, michał 012 napisał:

> Podaj nieco więcej szczegółów, jak na przykład: czy wyskakuje Ci jakiś błąd (jeśli tak
to jaki)
> i w którym momencie gra odmawia uruchomienia (przy instalowaniu, przy uruchamianiu samej
gry
> czy też już w menu gry), może wtedy znajdzie się na to jakaś rada.
Nawet mi nie wyskakuje ten napis gothic 3 , tylko czarne tło i muszę zresetować kompa .


A gdzie kupiłeś jeżeli można wiedzieć ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się