Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2008 o 14:38, dambialko napisał:

Dwunastym jest Frithjof

Frithjof nie jest paladynem, przynajmniej u mnie, tylko normalnym wojownikiem nordmarskim, siedzi w klanie ognia kolo posagu jak sie nie myle

podchodze do niego, gadam z nim i slysze tylko kwestie "nie chcemy tu awantur zrozumiano?" itd lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 14:58, Lord Lee napisał:

> Dwunastym jest Frithjof
Frithjof nie jest paladynem, przynajmniej u mnie, tylko normalnym wojownikiem nordmarskim,
siedzi w klanie ognia kolo posagu jak sie nie myle


Aaa więc o to Ci chodzi to pomyłka moja sorki. Ale on ma puchar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 15:04, songohanssj2 napisał:

A jaki patch poprawia to że w grze jest 12 paalladyn.


Nie wiem, u mnie żaden patch, miałem 12 paladynów od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem gothic 3, zainstalowałem patch 1.6, uruchamiam gre, już sie pokazuje menu i...gra sie zawiesza. No czegoś takiego to jeszcze nie było. Później uruchomie jeszcze raz i zobacze czy bedzie działać. Dodam, że przed instalacją tego patcha pograłem chwilke i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 15:46, Ecko09 napisał:

Zainstalowałem gothic 3, zainstalowałem patch 1.6, uruchamiam gre, już sie pokazuje menu
i...gra sie zawiesza. No czegoś takiego to jeszcze nie było. Później uruchomie jeszcze
raz i zobacze czy bedzie działać. Dodam, że przed instalacją tego patcha pograłem chwilke
i było ok.


To może coś z tym patchem nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy miasta odbite asasynom też się liczą do tyego czy orkowie nas lubią czy nie???? Chodzi o to czy jak wyzwole cały varant to orkowie w myrthanie będą się burzyc do mnie czy nie??
Bo jestem w Cape Dun i zamierzam popłynąc do Lago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, odbite miasta Asasynów nie mają wpływu na zachowanie orków. Jest tylko jeden, mały problem. W niektórych miastach orków przebywają Asasyni, którzy po odbiciu Varantu z pewnością nas zaatakują, a co za tym idzie wraz z atakiem Asasyna atakują orkowie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem. Po prostu wiedziałem że coś musi byc nie tak. To by było zbyt piękne ;/
Jedynie nordmar nie musi czekac końcówki gry, bo można go wyzwolic równie dobrze po początkowej walce w Ardeii ;))
Ech... ciekawe jakie będę miał zakończenie po stronie Adanosa jeżeli wykonam wszystkie qesty jakie tylko będę mógł... :
Bo np. zakończenie po stronie Adanosa z małą liczbą wykonanych qestów jest inne od tego po stronie Adanosa z dużą l. wykonanych zadań...
O! I jeszcze chyba zależy jakie to będą qesty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 16:21, DanekZiom napisał:

Matias16162 ty przeszedłeś gre. Ja przeszedłem ją 3 razy, na trzy sposoby.


A ty nie spamuj, bo jak na razie to starasz sie na siłe pisać i nic nie wnosisz do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja idę ją 8 raz ;p
Tylko że zawsze nie wykonuje połowy qestów i przeważnie idę po stronie Adanosa lub Innosa. 1 raz tytlko przeszedłem po Beliara. Stąd moje dziwne mogą się wydawac wypowiedzi ale teraz zamierzam wykonac jak najwięcej zadań ;p
Ecko09
Jeszcze się nauczy :))
Gorzej jak by tu mordki wpadły a szczególnie te nie wyrozumiałe.

Zapomniałem spytac:
Gdzie są te topielce co trza zabic w Silden? Na drugim brzegu rzeki ale gdzie dokładnie? Mają jakąś specjalną nazwę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 17:57, Matias16162 napisał:


Zapomniałem spytac:
Gdzie są te topielce co trza zabic w Silden? Na drugim brzegu rzeki ale gdzie dokładnie?
Mają jakąś specjalną nazwę???


To sa takie inne te topielce, są czarne, nie to co pozostałe białe topielce. Pamiętam, gdzie to było, tylko nie wiem czy na zachód czy na północ od Silden ;P Pobiegaj wzdłuż Silden przy brzegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie lub u kogo można dostać dobry kostur? Ew. który jest najlepszy bo może go już mam ;). i jeszcze jedno jak zdobyć katanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz gdzie stoi taki gostek któremu trzeba oddać beczki z rybami i zy innymi to idziesz w lewo i przepływasz prezes odrostek rzeki jesteś na drugim brzegu są tam jeszcze bizony nie wiem czy trafisz prezes ubogą odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ,że ściągnę ten patch 1.6 i go zainstaluję ?? Czy musze wszystkie patche znowu instalować + 1.6?? Sam 1.6 wystarcz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się