Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2008 o 19:51, amek11 napisał:

KTO Z WAS JEST FANEM GOTHICA 3??????
SZYBKO ODPOWIEDZCIE


Po co piszesz z capslockiem? I nie pisz 2 postów pod rząd. Co do fanów to ja np. jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 19:51, amek11 napisał:

KTO Z WAS JEST FANEM GOTHICA 3??????
SZYBKO ODPOWIEDZCIE


teoretycznie każdy w tym topicu...
uprasza sie o nie naduzywanie klawisza Shift lub Caps Lock... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 18:58, KrzychW napisał:

> Elo ziomki mam 2 pytania:Gdzie znaleźć Xardasa i kurcze zgubiłem pomocnika niema
go nigdzie
> nawet tam skąd go wziołem.Pomużcie

Jeżeli chodzi Ci o położenie Wieży Xardasa , to polecam odszukanie w tym temacie mapki
z zaznaczonymi ważniejszymi miejscami i NPCami.Bardzo przydatna rzecz i na pewno jeszcze
nieraz będzie potrzebna.
A w temacie pomocnika , to kogo konkretnie masz na myśli?


Hodzi mi o GORNA i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 18:48, KŁEJK napisał:

Jak czytałeś to zauważyłeś że jednym gra jeszcze bardziej zamula a innym pomaga. Zobaczymy
jak będzie w twoim przypadku. Jak zassiesz i zainst. to pochwal sie na forum ;).

No właśnie... paru na forum miało to wypróbować/poczytać na jakim sprzęcie patch jest niekompatybilny. I jak wasze "badania" ? [Zaznaczam, mam zbyt słabego kompa na Gothic III więc sam nie mogę wypróbować. Jak kupię nowego kompa to wtedy zagram xD .]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 19:53, Gnichu napisał:

Hodzi mi o GORNA i

moze kolega sprecyzowac gdzie go zgubil? jesli go zgubiles to pewnie zablokowal sie w jakiejs lokacji i musisz sie cofnac i go poszukac chociaz znalezienie go moze okazac sie niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 20:46, okaz1981 napisał:


> Hodzi mi o GORNA i
moze kolega sprecyzowac gdzie go zgubil? jesli go zgubiles to pewnie zablokowal sie w
jakiejs lokacji i musisz sie cofnac i go poszukac chociaz znalezienie go moze okazac
sie niemozliwe


Gorn juz sie nie pojawi, zgubił go na stałe, ot, klasyczny problem gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 19:37, piero92 napisał:

Gdzie jest ten Kent (z zadania co trzeba znaleźć ludzi dla okary)?? Bo łaziłem już długo
w pobliżu miejsca gdzie jest na mapce zaznaczony i nic nie ma (tylko jakieś ognisko i
szkielet koło niego).


Masz tam taką jaskinie wbitą w ziemi, trochę ciężko ją zauwyażyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 19:53, Gnichu napisał:

Hodzi mi o GORNA i


Trudno powiedzieć coś pewnego.W mojej grze Gorn nigdy nie przepadł.Miałem za to inne problemy z NPCami.W Nordmarze potrafili wbiegać do wnętrza góry i znikać z oczu , aby pojawić się po jakimś czasie w całkiem innym miejscu.Kolejni NPCe w mojej grze wcale się nie pojawili.Jedyne rozwiązanie na takie zaginięcia , to częste sejwy.Ja swojego przewodnika do Klanu Ognia nie zgubiłem dopiero za 4-5 razem.Bez zapisanej gry , nie miałbym żadnych szans na zakończenie questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 19:21, KŁEJK napisał:

jest kod na skille ale dostajesz od razu wszystkie ale z tego co wiem jak uzyjesz kodu
tracisz wszystkie punkty doswiadczenia i punkty nauki wiec chyba lepiej daj sobie spokoj
z cheatowaniem i napisz posta jak ci pomoc tak zebys nie musial cheatowac


słuchaj te skile są zbugowane, i nie da się ich nauczyć, a co do koda na all skile to nie dzięki nie chce mieć full wypasionej postaci więc wiesz...

omg jaki żal, w tej misji od masona na zabicie krów znikneła mi jedna krowa nie wiadomo gdzie, i nie moge nawet ze stanfordem pogadac. boshe jak ja nie cierpie tych bugów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 21:00, KrzychW napisał:

Trudno powiedzieć coś pewnego.W mojej grze Gorn nigdy nie przepadł.Miałem za to inne
problemy z NPCami.W Nordmarze potrafili wbiegać do wnętrza góry i znikać z oczu , aby
pojawić się po jakimś czasie w całkiem innym miejscu.Kolejni NPCe w mojej grze wcale
się nie pojawili.Jedyne rozwiązanie na takie zaginięcia , to częste sejwy.Ja swojego
przewodnika do Klanu Ognia nie zgubiłem dopiero za 4-5 razem.Bez zapisanej gry , nie
miałbym żadnych szans na zakończenie questa.


Mi któryś z NPC''ów, którego trzeba było odprowadzić do Nemory po drodze wbiegł we wzniesienie terenu. Namierzyłem go jeszcze z łuku ;) i próbowałem doprowadzić jakoś do obozu, ale w pewnym momencie mi znikł i już sobie darowałem bo to nie było jakieś super istotne zadanie, a sejwa zbyt dawno robiłem. Ogólnie z NPC zbyt dużo problemów nie miałem.

Ehhhh... Narzekamy i narzekamy, ale w końcu gdyby nie te bugi to Gothic III byłby praktycznie grą idealną, a osiągnięcie ideału jest niemożliwe, więc programiści zaserwowali nam nieco błędów, żeby za dobrze nie było :D . Co nie zmienia postaci rzeczy, że G3 i tak rządzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 22:00, milten6 napisał:

Mam jeszcze pytanko: czy koniecznie muszę pobierać jakiś program, aby ściągnąć demo? Bo jak klikam na ściąganie P2P to mi ściąga "pusty" plik o nazwie coś w stylu gothic 3 demo.torrent .
EDIT: Dobra, problem rozwiązany, bo działa mi funkcja "Premium Download" . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 21:39, Kalejdoskop86 napisał:

> Tak, do pobrania m.in tutaj: http://www.idg.pl/ftp/gry_3566/Gothic.3.Demo..html

Mam jeszcze pytanko: czy koniecznie muszę pobierać jakiś program, aby ściągnąć demo?
Bo jak klikam na ściąganie P2P to mi ściąga "pusty" plik o nazwie coś w stylu gothic
3 demo.torrent .


Weź stąd sobie pobierz te demo. http://www.download.net.pl/11636/Gothic-3-Demo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 21:44, Kalejdoskop86 napisał:

> Weź stąd sobie pobierz te demo. http://www.download.net.pl/11636/Gothic-3-Demo/

A jaki jest max. transfer przesyłania danych na tej stronce? 128kb/s? Bo szczerze to
taki by mi pasował :) .
I jeszcze standardowe pytanie: nie ma tam wirusów?


Wirusów nie ma, sporo stamtąd dem ściągałem już, co do transferu to nie wiem, chyba coś ok. 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 22:37, Matias16162 napisał:

Czy mogę wyzwolic Al Shedim i nie poniose za to konsekwencji??


Miasto Asasynów? Ci to cie zaczynają chyba atakowac juz za 1 lub 2 odbite miasta. Zrób save przez rozpoczęciem wyzwalania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się