Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2008 o 08:48, misioo napisał:

Wam też przy tym patchu 1.6 gra wywala się mniej więcej co pół godziny do windowsa?
Kiedyś grałem na 1.12 (czy jakoś tak) i pomimo że błędów było w piździet to jednak do
windy mnie nie wywalało praktycznie nigdy.


A jak wygląda błąd, który Cię nawiedza bo ja też mam chyba coś takiego tylko, że rzadziej? Mi wywala co parę godzin ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 09:51, arti95 napisał:

Mam pytanie... kusi mnie aby kupić sobie Gothica 3... czy mi się opłaca?


Zważywszy na fakt, ze kosztuje teraz coś koło 50 dych to opłaca się na maksa. Musisz tylko sprawdzic czy Twój komp spełnia wymagania sprzętowe bo jak wiadomo powszechnie to dość wymagająca gra. Jeśli spełnia to kupuj bo na pewno sie nie zawiedziesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 09:57, YahooPL napisał:

> Mam pytanie... kusi mnie aby kupić sobie Gothica 3... czy mi się opłaca?

Zważywszy na fakt, ze kosztuje teraz coś koło 50 dych to opłaca się na maksa. Musisz
tylko sprawdzic czy Twój komp spełnia wymagania sprzętowe bo jak wiadomo powszechnie
to dość wymagająca gra. Jeśli spełnia to kupuj bo na pewno sie nie zawiedziesz ...


Bo mój kolega grał i mowil tylko tyle że ma duzo błędów i dlatego się zastanawiałem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 09:51, arti95 napisał:

Mam pytanie... kusi mnie aby kupić sobie Gothica 3... czy mi się opłaca?


Jeśli masz dobry komputer i grałeś w poprzednie części Gothic które ci się podobały to kupuj a gra teraz taka strasznie droga nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 09:59, arti95 napisał:

> > Mam pytanie... kusi mnie aby kupić sobie Gothica 3... czy mi się opłaca?
>
> Zważywszy na fakt, ze kosztuje teraz coś koło 50 dych to opłaca się na maksa. Musisz

> tylko sprawdzic czy Twój komp spełnia wymagania sprzętowe bo jak wiadomo powszechnie

> to dość wymagająca gra. Jeśli spełnia to kupuj bo na pewno sie nie zawiedziesz ...


Bo mój kolega grał i mowil tylko tyle że ma duzo błędów i dlatego się zastanawiałem;p


Od błędów są Pathe z najnowszym Pathem tych błędów jest coraz mnie więc możesz bez zastanowienia kupić bo gra jest nawet dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bugi występują ale:
- wychodzą patche ( co prawda nie zawsze pomagają ale... )
- długość i jakość rozgrywki powinna zrekompensować wszystkie niedogodności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie?
Mam dostać się do Okary i nie wiem czy iść tam razem z Rufusem jako jego eskorta czy na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 10:13, songohanssj2 napisał:

Mam pytanie?
Mam dostać się do Okary i nie wiem czy iść tam razem z Rufusem jako jego eskorta czy
na własną rękę.


Idź z nim jako jego eskorta. Przynajmniej reputacje sobie zwiększysz u buntowników. i doświadczenie cenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie:]
Chodzi mi o te skrzynie co jest ich chyba 48. Jak otworze jedną z nich to pokarze mi się napis ile mi jeszcze został bo nie wiem czy czasem jakiejś nie otworzyłem? Morze ktoś zamieścić mapkę z tymi skrzyniami bo nie wiem w którym poście ostatnio była zamieszczana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 10:18, songohanssj2 napisał:

Kolejne pytanie:]
Chodzi mi o te skrzynie co jest ich chyba 48. Jak otworze jedną z nich to pokarze mi
się napis ile mi jeszcze został bo nie wiem czy czasem jakiejś nie otworzyłem? Morze
ktoś zamieścić mapkę z tymi skrzyniami bo nie wiem w którym poście ostatnio była zamieszczana?


Tu masz opisane lokacje kazdej z nich http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=26755 nie pokazuje niestety ile skrzynek zostało do otwarcia jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.
Wygląda na to, że jedną już otworzyłem przy wykonywania misji w Reddack w której musiałem oczyścić jaskinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 10:13, songohanssj2 napisał:

Mam pytanie?
Mam dostać się do Okary i nie wiem czy iść tam razem z Rufusem jako jego eskorta czy
na własną rękę.


Dobra rada: zanim wyruszysz do Okary z Rufusem zapisz gre bo ma on dziwny nawyk znikania w połowie drogi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 10:18, songohanssj2 napisał:

Chodzi mi o te skrzynie co jest ich chyba 48. Jak otworze jedną z nich to pokarze mi
się napis ile mi jeszcze został bo nie wiem czy czasem jakiejś nie otworzyłem? Morze
ktoś zamieścić mapkę z tymi skrzyniami bo nie wiem w którym poście ostatnio była zamieszczana?


Polecam zajrzeć tutaj i poczytać w sekcji "Gniew Innosa". Na dole tego wpisu znajdziesz dwie mapki.
A wiedzieć jeszcze musisz, że każda ze skrzyń z listy nazywa sie po prostu "skrzynia". Żaden metalowy kufer, solidna skrzynia itp. Po prostu skrzynia...

http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=172927&n=14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 10:27, YahooPL napisał:

Polecam zajrzeć tutaj i poczytać w sekcji "Gniew Innosa". Na dole tego wpisu znajdziesz
dwie mapki.
A wiedzieć jeszcze musisz, że każda ze skrzyń z listy nazywa sie po prostu "skrzynia".
Żaden metalowy kufer, solidna skrzynia itp. Po prostu skrzynia...

http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=172927&n=14

Wielkie dzięki, jest tu też wiele innych rzeczy które się przydadzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Polecam zajrzeć tutaj i poczytać w sekcji "Gniew Innosa". Na dole tego wpisu znajdziesz
> dwie mapki.
> A wiedzieć jeszcze musisz, że każda ze skrzyń z listy nazywa sie po prostu "skrzynia".
> Żaden metalowy kufer, solidna skrzynia itp. Po prostu skrzynia...
>
> http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=172927&n=14
Wielkie dzięki, jest tu też wiele innych rzeczy które się przydadzą:)
edit Przepraszam ale nie wiem czemu jeden post pod drugim się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprowadziłem do Okary już Frasera i Candele (myśliwi), Rakusa (Mag Ognia), Randalla (ten wojownik, koło tej kopalni) i Owena (ten kopacz, co mu sie wóde daje). Brakuje jeszcze jednej osoby. Jak sie nazywa i gdzie ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się