Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2008 o 14:38, VanShikamaru napisał:

> Jest też kilka takich osób które sprzedają młoty i to nie te kowalskie. Ostatnio
uzbierałem
> ich z 5 od kupców.

Oo może mi powiesz u którego kupca kupie Młoty??

radzę ci nie kupować tylko rozwalić orków i poszukać w chatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok mam 10 młotów (wystarczyło tylko pobić gości którzy coś przybijali) ;) mam jeszcze zadanie żeby dostarczyć broń do kuźni to chyba chodzi o paczki z bronią prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 15:05, VanShikamaru napisał:

ok mam 10 młotów (wystarczyło tylko pobić gości którzy coś przybijali) ;) mam jeszcze
zadanie żeby dostarczyć broń do kuźni to chyba chodzi o paczki z bronią prawda??


tak poszukaj paczek w chatach ( jeśli ich nie masz ) orkowie na pewno będą je mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 14:38, VanShikamaru napisał:

Oo może mi powiesz u którego kupca kupie Młoty??

Tutaj mamy problem bo niestety nie pamiętam ... Masz teleporty to poszukaj w miastach kupców i u nich posprawdzaj. To chyba nic trudnego co? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 17:45, Matix123 napisał:

Dajcie fajne screeny.

-,-. Po co się o to pytasz, skoro masz od tego całą siec? Chcesz fajne screeny, to wpisz w google "Gothic 3 cool screens". A tak bardziej serio, to na wortalach poświęconych tej grze ciekawych screenów jest mnóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 17:49, gothicsheep napisał:

-,-. Po co się o to pytasz, skoro masz od tego całą siec? Chcesz fajne screeny, to wpisz
w google "Gothic 3 cool screens". A tak bardziej serio, to na wortalach poświęconych
tej grze ciekawych screenów jest mnóstwo.


Pominę fakt, że to pytanie zadane przez tego właśnie forumowicza było zadawane już kilkanaście razy na poprzednich stronach. Jakby co jednak nie słyszałeś tego ode mnie :)

Co do latania to za pomocą kodów nie da się zrobić czegoś takiego. Za pomocą buga raczej też odpada. Jedyna co widziałem to fakt, że da sie zaciąć grę tak by postać ślizgała się po powierzchni nie wykonując żadnych ruchów nogami. O lataniu jako takim nie słyszałem...

Pytanie:
Słyszałem, że do Bakareshu są dwa teleporty. Ten właściwy, który wszyscy mają i ten do światyni, którego nie mam. Na żadnym ze znanych mi spisów go nie uwzględniono więc pytam się gdzie on jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2008 o 17:53, YahooPL napisał:

Co do latania to za pomocą kodów nie da się zrobić czegoś takiego. Za pomocą buga raczej
też odpada. Jedyna co widziałem to fakt, że da sie zaciąć grę tak by postać ślizgała
się po powierzchni nie wykonując żadnych ruchów nogami. O lataniu jako takim nie słyszałem...

Kiedyś jak zwiedziałem Varrant to nagle znikło wszystko dookoła mnie. Łącznie z pustynią. Było tylko niebo - pode mną, nade mną, wszędzie dookoła. Postacią mogłem poruszać się normalnie. Czy to latanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 17:53, YahooPL napisał:

Słyszałem, że do Bakareshu są dwa teleporty. Ten właściwy, który wszyscy mają i ten do
światyni, którego nie mam. Na żadnym ze znanych mi spisów go nie uwzględniono więc pytam
się gdzie on jest ???


drugi jest w świątyni w pierwszym małym pokoju po prawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 17:56, Radykał napisał:

Kiedyś jak zwiedziałem Varrant to nagle znikło wszystko dookoła mnie. Łącznie z pustynią.
Było tylko niebo - pode mną, nade mną, wszędzie dookoła. Postacią mogłem poruszać się
normalnie. Czy to latanie? :)


Wątpie. Po prostu zniknęły Ci tekstury, ale chodziłeś po obszarach po których normalnie też można chodzić. Nie nazwałbym tego lataniem ale jak kto chce. Swoją drogą nie wiem co Wy robicie, że takie akcje macie z Gothiciem. Ja się tak staram zaciąć grę, wejść za tekstury, łapać jakieś błędy i mi nigdy nie wychodzi. Podzielcie sie swoją wiedzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2008 o 17:59, YahooPL napisał:

Swoją drogą nie wiem
co Wy robicie, że takie akcje macie z Gothiciem. Ja się tak staram zaciąć grę, wejść
za tekstury, łapać jakieś błędy i mi nigdy nie wychodzi. Podzielcie sie swoją wiedzą
:(

Bugi w Gothicu 3 są chyba lekko przereklamowane. Ja też nie miałem ich dużo. To ze zniknięciem tekstur to raczej pojedynczy incydent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znalesć jeszcze dwie paczki broni do Fila??? Wcześniejsze zadanie w REDDOCK gdzie było trzeba przynieś 10 paczek broni to je wykonałem. Prosiłbym zaznaczenie na mapce. Dodam iż rozwalałem orków przy Vengardzie i przy nich nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 18:05, TtittaX napisał:

Gdzie mogę znalesć jeszcze dwie paczki broni do Fila??? Wcześniejsze zadanie w REDDOCK
gdzie było trzeba przynieś 10 paczek broni to je wykonałem. Prosiłbym zaznaczenie na
mapce. Dodam iż rozwalałem orków przy Vengardzie i przy nich nie znalazłem.


Pod tym linkiem masz spis wszystich paczek broni. Odnajdź tylko odpowiedni segment temu poświęcony:

http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=172927&n=14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Mam komputer: Pentium Core 2 Duo Q6600, 2 GB RAM, GeForce 8500 GT. Spełniam wymagania gry w 100%, jednak gra dość często mi się wiesza, nawet na średniej rozdziałce i detalach. Czy ta gra już tak ma, że nawet na najlepszym sprzęcie się wiesza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 19:14, kowboj3 napisał:

Słuchajcie. Mam komputer: Pentium Core 2 Duo Q6600, 2 GB RAM, GeForce 8500 GT. Spełniam
wymagania gry w 100%, jednak gra dość często mi się wiesza, nawet na średniej rozdziałce
i detalach. Czy ta gra już tak ma, że nawet na najlepszym sprzęcie się wiesza?


Tak, ta gra wiesza sie na każdym sprzęcie, nie przejmuj sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2008 o 19:14, kowboj3 napisał:

Słuchajcie. Mam komputer: Pentium Core 2 Duo Q6600, 2 GB RAM, GeForce 8500 GT.


Ja mam C2D E6750 , 2GB Ramu i GF8800GTX.Gra , kiedyś na XP , w ogóle mi się nie wieszała.Po przejściu na Vistę 64 bit , czasami to się zdarza.Za to brak płynności grafiki miałem i mam bez zmian.Nie pomaga ani zmiana rozdzielczości , ani jakości grafiki.Gothic 3 , to niestety , techniczna niedróbka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się