Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2008 o 17:06, KŁEJK napisał:

To taki dość duży kamień który leży w miastach Orków na ziemi. Czasem można zobaczyć
jak Orkowie dźwigają je. Zazwyczaj są białe / szare z otworem w środku ...


one jak osełka wyglądają tak? co one dają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 17:10, VanShikamaru napisał:

U kogo mogę pobłogosławić puchary>

pewnie chodzi ci o oddanie dla Innosa ... musisz iść do Klasztoru w Nordmarze i tam pogadać z Miltenem i poświęcić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te kamienie młyńskie to podobne są do osełek właśnie, jak masz bodaj 250 pkt siły ( tyle chyba potrzeba by go podnieść ) to jak go podniesiesz to dostajesz + 5 do siły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz zwykłą wersję to naciśnij na to co stoi przed chramem innosa w klasztorze obok Miltena

A jak masz patcha1.6
to powinien w klanie ognia być paladyn i jemu oddaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 17:10, VanShikamaru napisał:

U kogo mogę pobłogosławić puchary>

Idziesz do klasztoru i błogosławisz je w kaplicy Innosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do Was pytanko. Dziś zacząłem grać w Gothica 3 i dopada mnie frustracja gdyż nie mogą dojść do tego jak:

- sterować postacią tak aby po pokonaniu Orka on stawał się martwy a nie ogłuszony, jak się DOBIJA przeciwnika?
- jakiej kombinacji klawiszy trzeba urzyć aby postać nie nacierała do przodu a stała w miejscu i nieruszając się walczyła?

PomocYYYYY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 00:33, phenomenony napisał:

Witam. Mam do Was pytanko. Dziś zacząłem grać w Gothica 3 i dopada mnie frustracja gdyż
nie mogą dojść do tego jak:

- sterować postacią tak aby po pokonaniu Orka on stawał się martwy a nie ogłuszony, jak
się DOBIJA przeciwnika?
- jakiej kombinacji klawiszy trzeba urzyć aby postać nie nacierała do przodu a stała
w miejscu i nieruszając się walczyła?

PomocYYYYY !


1. Przytrzymaj LPM i PPM
2. Nie da sie walczyć stojąc w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedz, ale co do tego stania w miejscu to to napieranie postaci do przodu jest bardzo wkurzające, pamiętam ze w II-ce można było goscia wstrzymać wczasie machania mieczem.

Pozdrawiam

Dnia 21.03.2008 o 00:35, Ecko09 napisał:

> Witam. Mam do Was pytanko. Dziś zacząłem grać w Gothica 3 i dopada mnie frustracja
gdyż
> nie mogą dojść do tego jak:
>
> - sterować postacią tak aby po pokonaniu Orka on stawał się martwy a nie ogłuszony,
jak
> się DOBIJA przeciwnika?
> - jakiej kombinacji klawiszy trzeba urzyć aby postać nie nacierała do przodu a stała

> w miejscu i nieruszając się walczyła?
>
> PomocYYYYY !

1. Przytrzymaj LPM i PPM
2. Nie da sie walczyć stojąc w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej a gdzie jest ten puchar tego kurta na przełenczy do Varantu raz był w jego ciele a teraz go nie ma kurt jest zabity a puharu nie ma gdzie moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 11:07, karolek44 napisał:

ej a gdzie jest ten puchar tego kurta na przełenczy do Varantu raz był w jego ciele a
teraz go nie ma kurt jest zabity a puharu nie ma gdzie moze byc

Musi być w jego zwłokach. Moze go wziąłeś i nie zauważyłeś?? Jak nie to masz tu buga i musisz przywołać puchar kodem. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie . Na moim sprzęcie :2GB RAM-u , Pocek Athlon dwurdzeniowy 2.13 Ghzi Geforce 7600 GS i Gothic mi się podcina na minimalnych , wszystko na minimalne dałem :rozdzielczość itd i mi się podcina , czy ktoś wie może co może być nei tak? Za odp z gory dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 11:35, meta28 napisał:

Witam mam pytanie . Na moim sprzęcie :2GB RAM-u , Pocek Athlon dwurdzeniowy 2.13 Ghzi
Geforce 7600 GS i Gothic mi się podcina na minimalnych , wszystko na minimalne dałem
:rozdzielczość itd i mi się podcina , czy ktoś wie może co może być nei tak? Za odp
z gory dzięki

Masz nieco za słabego procka, ale chyba nie tnie ci się bardzo?
Na takim sprzęcie jak masz powinien spokojnie chodzić, gothic się tnie na każdym kompie, silnik gry jest źle zrobiony chyba. Więc nawet na nie wiadomo jakim kompie ci się będzie tak robić. A jeśli można wiedzieć ile masz fps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procesor ma dobry, grunt, że dwurdzeniowy. Ja gram na Celeronie D 2.93MHz i identycznie ścina mi się na minimalnych i na full. No może różnica ~2-3 FPSów. Gothic już taki jest... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak samo, jak u mnie więc wybieram najwyższe. Tylko, że u mnie jest 2.00 GHz - czyli ogólnie marnie. Ale z czasem przyzwyczaiłem się :] nie wiem jaki proc by musiał być żeby idealnie chodziło z 4.00 GHz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się