Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2008 o 11:24, karolek44 napisał:

a jaki jest kod

Na początek: W Gothicu 3 musisz edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini” (przykładowa ścieżka dostępu -> E:\Gothic 3\Ini\ge3.ini). Znajdź w tym pliku wers:
TestMode=false

i zamień go na:

TestMode=true

Dalej: w czasie gry naciśnij tyldę (klawisz pod escepe) - powinna pojawić się konsola z magnatem walczącym z harpią w tle.

I teraz napisz mi dokładnie jak się ten puchar nazywa. Ja już nie pamiętam, grałem w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gothic 3 potrzebuję złota , i nie wiem jak zdobyć aż tyle złota , potrzebuję kodu na złoto w internecie nie mogę znaleźć kodu na złoto . Czy mógłby mi ktoś podać kod na złoto w gothic 3 ? Z góry dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Nie pisz szybko, bo popełniasz błędy ortograficzne
2.Używaj polskie znaki
3.Na forum nie dajemy takiego typu ogłoszeń
I mała uwaga, jak chcesz bezpośrednio do kogoś odpisać to w prawym, górnym rogu posta kliknij odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złoto najszybciej się zdobywa sprzedając broń orków. Zanim zaczniesz się bawić kodami spróbuj rozbić ich obóz znajdujący się na zewnątrz bariery otaczającej Vengard i zabierz wszystkim przeciwnikom ich oręż, przy okazji zdobędziesz też trochę expa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 13:06, Karharot napisał:

Złoto najszybciej się zdobywa sprzedając broń orków.


Złota w Gothic 3 wcale nie brakuje.Na wszystko , czego tylko potrzebowałem , miałem wystarczajacą ilość kasy.Jednak jeżeli się nie chce samodzielnie i czasami mozolnie zdobywać kolejne tysiące, to nic nie poradzisz.Kody w takim przypadku są najbardziej kuszące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 13:06, Karharot napisał:

Złoto najszybciej się zdobywa sprzedając broń orków. Zanim zaczniesz się bawić kodami
spróbuj rozbić ich obóz znajdujący się na zewnątrz bariery otaczającej Vengard i zabierz
wszystkim przeciwnikom ich oręż, przy okazji zdobędziesz też trochę expa.


najłatwiej zdobyć złoto bijąc c gońców leśnych - łuk każdego z nich wart jest chyba ok. 5000 złota.
pobić, zabrać łuki całej ich grupie i masz jak nic ok. 40 tys. złota. A do obrażalskich lesni ludkowie się nie zaliczają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największa kasa przyszła po oswobodzeniu kopalni w Klanie Młota. Zbierałem wszystkie topory orkowe, miecze, kusze ( Krush Varok itd.) Po sprzedaniu całego łupu zarobiłem na Ciężki pancerz nordmarczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 13:50, Wintan napisał:

Największa kasa przyszła po oswobodzeniu kopalni w Klanie Młota. Zbierałem wszystkie
topory orkowe, miecze, kusze ( Krush Varok itd.) Po sprzedaniu całego łupu zarobiłem
na Ciężki pancerz nordmarczyka.

W tej grze to jest bez sensu, że można na siebie założyć tony żelastwa i nic się nie dzieje. Bezimienny biega i skacze jakby nic przy sobie nie miał. Pomijając to, że i tak nie ma gdzie wsadzać tych broni, bo nawet plecaka ze sobą nie nosi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 13:56, Radykał napisał:

> Największa kasa przyszła po oswobodzeniu kopalni w Klanie Młota. Zbierałem wszystkie

> topory orkowe, miecze, kusze ( Krush Varok itd.) Po sprzedaniu całego łupu zarobiłem

> na Ciężki pancerz nordmarczyka.
W tej grze to jest bez sensu, że można na siebie założyć tony żelastwa i nic się nie
dzieje. Bezimienny biega i skacze jakby nic przy sobie nie miał. Pomijając to, że i tak
nie ma gdzie wsadzać tych broni, bo nawet plecaka ze sobą nie nosi. :P


ale masz problem....:D nie ma nic bardziej wkurzajacego niż ograniczony plecak-gdy zbierze człek fajne rzeczy i musi je wywalić bo się nie mieszczą...wzwłaszcza w Two Worlds szlag mnie trafiał przy takich okazjach...zresztą to gra a nie symulator żywota wojownika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 13:20, castlerock napisał:

pobić, zabrać łuki całej ich grupie i masz jak nic ok. 40 tys. złota. A do obrażalskich
lesni ludkowie się nie zaliczają ;)


Przed łątką 1.6 można było wybić cały obóz, pokonując każdego Gońca z osobna, ba!, pozostali kibicowali. Po najnowszym patchu wszyscy rzucają się na bohatera, jeśli ten zaczepi jednego z nich, więc albo decydować się na walkę, albo liczyć się z zamknięciem kolejnego źródełka. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 14:07, DJ Szlafrok napisał:

> pobić, zabrać łuki całej ich grupie i masz jak nic ok. 40 tys. złota. A do obrażalskich

> lesni ludkowie się nie zaliczają ;)

Przed łątką 1.6 można było wybić cały obóz, pokonując każdego Gońca z osobna, ba!, pozostali
kibicowali. Po najnowszym patchu wszyscy rzucają się na bohatera, jeśli ten zaczepi jednego
z nich, więc albo decydować się na walkę, albo liczyć się z zamknięciem kolejnego źródełka.
;-)

ups..tego nie wiedziałem :) zainstaloweł łatke 1.6 ale jeszcze nie zacząłem na poważnie grać z tym patchem :)
no cóż...zatem źródełko złota wyschło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2008 o 14:01, castlerock napisał:

ale masz problem....:D nie ma nic bardziej wkurzajacego niż ograniczony plecak-gdy zbierze
człek fajne rzeczy i musi je wywalić bo się nie mieszczą...wzwłaszcza w Two Worlds szlag
mnie trafiał przy takich okazjach...zresztą to gra a nie symulator żywota wojownika :P

Znam to uczucie, grałem w Stalkera, gdzie można mieć przy sobie tylko 50kg wyposażenia. Jednak takie rozwiązanie jak w Gothicu (bezdenne kieszenie) to zupełny brak realizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 14:18, Radykał napisał:


> ale masz problem....:D nie ma nic bardziej wkurzajacego niż ograniczony plecak-gdy
zbierze
> człek fajne rzeczy i musi je wywalić bo się nie mieszczą...wzwłaszcza w Two Worlds
szlag
> mnie trafiał przy takich okazjach...zresztą to gra a nie symulator żywota wojownika
:P
Znam to uczucie, grałem w Stalkera, gdzie można mieć przy sobie tylko 50kg wyposażenia.
Jednak takie rozwiązanie jak w Gothicu (bezdenne kieszenie) to zupełny brak realizmu.


przeciez gothic to nie simsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 14:07, DJ Szlafrok napisał:

Przed łątką 1.6 można było wybić cały obóz, pokonując każdego Gońca z osobna, ba!, pozostali
kibicowali. Po najnowszym patchu wszyscy rzucają się na bohatera, jeśli ten zaczepi jednego
z nich, więc albo decydować się na walkę, albo liczyć się z zamknięciem kolejnego źródełka.
;-)

Czyli ,że w po wgraniu patcha 1.6 jest podczas walki tak jak w G2 ?? Każdy na ciebie się rzuca ?? A nie jeden po drugim? Po kolei? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 14:48, mlynar911 napisał:

Czyli ,że w po wgraniu patcha 1.6 jest podczas walki tak jak w G2 ?? Każdy na ciebie
się rzuca ?? A nie jeden po drugim? Po kolei? :]


Eee... No, niezupełnie.
Po prostu przed zainstalowaniem łatki można było pojedynczo eliminować Gońców leśnych, podczas gdy ich koledzy tylko się przyglądali. Teraz już wszyscy biorą udział w walce, ale piorąc się honorowo - znowu czekają w kolejce. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się