Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Pomóżcie mi znaleźć siódmy pierścień alchemika! Zadanie zleca Jared w Geldern. Mam dla niego znaleźć siedem pierścieni alchemików. Znalazłem ich sześć w następujących miejscach w Geldern:
1. W chacie Renwika
2. W komnacie Grinbolla koło południowej bramy
3. W chacie Mariusa
4. W chacie Gunocka
5. W komnacie Peratura na piętrze
6. W skarbcu koło północnej bramy
Gdzie jest siódmy pierścień? Przeszukałem ze trzy razy wszystkie budy w Geldern i nie mogę go znaleźć. Dzięki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 16:40, marekl1975 napisał:

Pomóżcie mi znaleźć siódmy pierścień alchemika! Zadanie zleca Jared w Geldern. Mam dla
niego znaleźć siedem pierścieni alchemików. Znalazłem ich sześć w następujących miejscach
w Geldern:
1. W chacie Renwika
2. W komnacie Grinbolla koło południowej bramy
3. W chacie Mariusa
4. W chacie Gunocka
5. W komnacie Peratura na piętrze
6. W skarbcu koło północnej bramy
Gdzie jest siódmy pierścień? Przeszukałem ze trzy razy wszystkie budy w Geldern i nie
mogę go znaleźć. Dzięki z góry!


Ostatni pierścień znajduje się w wilczej kopalni (to jest ta do której prowadzimy niewolników).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Nie znalazłem tematu o grze na komórkę Gothic 3 The Beginning a dla jednego pytania nie będę zakładał nowego tematu ;)
Otóż ostatnio ściągnąłem sobie z gazety (prawie 11 złotych mnie to kosztowało) tę grę na swój telefon i jest ona w języku angielskim i tutaj moje pytanie czy ta gra wyszła jedynie w wersji angielskiej czy została również zlokalizowana na nasz język? (Oczywiście mi chodzi o legalne źródło :] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Szczerze to pierwszy raz słyszę o czymś takim, ale poczytałem w necie na ten temat. Z obrazków, które widziałem wynika, że jest po niemiecku (mylę się?). Bawiłem sie dość długo grami java i muszę przyznać, że są nikłe albo nawet zerowe szanse na spolonizowanie tytułu. Z tego co widzę to nawet angielskiej wersji nie ma. Nie spotkałem sie jeszcze by gra na koma była po polsku no chyba, że coś pokroju milionerów czy gry w ciemno. Porzuć więc nadzieję i czekaj na angielską chyba, że już masz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 17:20, wdowiakm napisał:

jedynie w wersji angielskiej czy została również zlokalizowana na nasz język? (Oczywiście
mi chodzi o legalne źródło :] )

Jest też w polskiej wersji. Ja mam ją od kolegi xD ale już nie wnikam skąd ON ja ma bo po co mi to ;] W każdym bądź razie wszystko jest napisane w języku polskim. Szkoda ,że bez dubbingu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 17:35, mlynar911 napisał:

Jest też w polskiej wersji. Ja mam ją od kolegi xD ale już nie wnikam skąd ON ja ma bo
po co mi to ;] W każdym bądź razie wszystko jest napisane w języku polskim. Szkoda ,że
bez dubbingu xD


Nie wiem czy to takie legalne jest ;/ Kurcze muszę chyba się zadowolić angielską wersją ;/
A Polska by się przydała bo utknąłem w pewnym momencie a dokładniej nie mogę dostać się do jednej ze świątyń i nie wiem co mam dalej robić, osiągnąłem nawet maksymalny poziom postaci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 17:46, wdowiakm napisał:

A Polska by się przydała bo utknąłem w pewnym momencie a dokładniej nie mogę dostać się
do jednej ze świątyń i nie wiem co mam dalej robić, osiągnąłem nawet maksymalny poziom
postaci ;/

Hmmm ,ale czekaj przecież w polsce i to w gazecie to powinno być w wersji spolszczonej.
A co do legalności to ja nie wiem. Jak mówiłem nie chciałem wnikać. Chociaż tak sobie teraz pomyślałem to ciekawe skąd on ją miał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 18:01, mlynar911 napisał:

Hmmm ,ale czekaj przecież w polsce i to w gazecie to powinno być w wersji spolszczonej.


Niestety w gazecie nie znalazłem wersji spolszczonej bo takowej chyba nie ma ;/

Dnia 23.03.2008 o 18:01, mlynar911 napisał:

A co do legalności to ja nie wiem. Jak mówiłem nie chciałem wnikać. Chociaż tak sobie
teraz pomyślałem to ciekawe skąd on ją miał ...


Też nie będę wnikał to nie moja sprawa.

Teraz chciałbym się dowiedzieć co muszę zrobić by się dostać do tej świątyni na tej wysepce i tej zamkniętej latarni również na tej wysepce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 18:07, wdowiakm napisał:

Też nie będę wnikał to nie moja sprawa.


Może jakieś fanowskie spolszczenie ??? Jak nie to nie wiem :)

Dnia 23.03.2008 o 18:07, wdowiakm napisał:

Teraz chciałbym się dowiedzieć co muszę zrobić by się dostać do tej świątyni na tej wysepce
i tej zamkniętej latarni również na tej wysepce ;)


Sorry, ale nie zakumałem o co dokładnie chodzi. Jak misja dokładnie??? Chodzi Ci o wersję na koma czy PC-tową ??? Jeśli tą na koma to moze być trochę ciężko ze znalezieniem tu odpowiedzi bo pewnie niewiele osób ją ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 15:29, Karharot napisał:

Wszystkie pierścienie alchemików są zaznaczone na poniższej mapie żółtym kolorem.

Dzięki, teraz nie będzie problemu z ich poszukaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 18:33, YahooPL napisał:

Sorry, ale nie zakumałem o co dokładnie chodzi. Jak misja dokładnie??? Chodzi Ci o wersję
na koma czy PC-tową ??? Jeśli tą na koma to moze być trochę ciężko ze znalezieniem tu
odpowiedzi bo pewnie niewiele osób ją ma :)


Gothic 3 The Beginning jest grą jedynie na komórkę ;)
Jeśli tej gry nie masz lub nie widziałeś to mi nie pomożesz ;)
Osoby posiadające tę grę będą wiedziały o co mi chodzi ;)
Ale dzięki za chęć pomocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest polska wersja gry, mam taką, ściągnąłem z Orange World.
Jeśli nie masz z komórki dostępu do internetu ( w co wątpię ) to poszukaj w google, choć to co znajdziesz to chyba nie będzie całkiem legalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 18:37, wdowiakm napisał:

Gothic 3 The Beginning jest grą jedynie na komórkę ;)
Jeśli tej gry nie masz lub nie widziałeś to mi nie pomożesz ;)
Osoby posiadające tę grę będą wiedziały o co mi chodzi ;)
Ale dzięki za chęć pomocy ;)

Ja bym Ci pomógł. Ale akurat tylko odpaliłem grę by zobaczyć czy działa. Daleko jesteś w tej grze?? jak nie to dziś moge nadrobić w łóżeczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 18:47, mlynar911 napisał:

Ja bym Ci pomógł. Ale akurat tylko odpaliłem grę by zobaczyć czy działa. Daleko jesteś
w tej grze?? jak nie to dziś moge nadrobić w łóżeczku :D

Jestem już na tej wysepce i nie mogę się dostać do tej świątyni na południu i na wschodzie do latarni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 18:59, wdowiakm napisał:

Jestem już na tej wysepce i nie mogę się dostać do tej świątyni na południu i na wschodzie
do latarni ;)

Na pewno znajdziesz sposób jak mówiłeś jesteś uparty co do gier ;p a mi chodziło czy to jest na początku czy na końcu czy w środku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 19:09, mlynar911 napisał:

Na pewno znajdziesz sposób jak mówiłeś jesteś uparty co do gier ;p a mi chodziło czy
to jest na początku czy na końcu czy w środku :]


Tak raczej sobie poradzę będę szukał po omacku xD
Nie wiem czy w środku czy na końcu bo na początku to na pewno nie ;) Powiem tak jestem raczej pośrodku i zbliżam się ku końcowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem,ponieważ grałem jedną postacią ale zapis miałem jeden w okropnym miejscu i za czołem grę na nowo.
Mam nową postać i roi się tam od bugów i gdy czytam pulpity żaden mu nie odpowiada,co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam problem:P
Tym razem chodzi o zadanie niewolnicy do Lago.
Zaprowadziłem tego chudzielca do lago ale zadania mi nie zaliczyło co mam dokładnie zrobić?
I jeszcze jedno co mam zrobić żeby Sancho dal mi list do tego gościa z Bakareschu?

Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 19:29, WIelbiciel DSII napisał:

Znowu mam problem:P
Tym razem chodzi o zadanie niewolnicy do Lago.
Zaprowadziłem tego chudzielca do lago ale zadania mi nie zaliczyło co mam dokładnie zrobić?
I jeszcze jedno co mam zrobić żeby Sancho dal mi list do tego gościa z Bakareschu?

Z góry dziękuje.


Musisz go zaprowadzić do tej drugiej kopalni w Lago (tej gdzie są złoża złota) i kazać mu brać się do pracy. Co do Sancha to aby dostać list musisz zrobić dla niego wszystkie zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 19:29, WIelbiciel DSII napisał:

Znowu mam problem:P
Tym razem chodzi o zadanie niewolnicy do Lago.
Zaprowadziłem tego chudzielca do lago ale zadania mi nie zaliczyło co mam dokładnie zrobić?
I jeszcze jedno co mam zrobić żeby Sancho dal mi list do tego gościa z Bakareschu?

Z góry dziękuje.


Aby ci zadanie zaliczyło musisz iść do końca tamtej kopalni di której masz zaprowadzić tego niewolnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się