Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2008 o 15:58, Gorn7 napisał:

Szukam specjalnych skrzyń, zostały mi jeszcze tylko trzy. Jest jakiś sposó żeby sprawdzić
które to skrzynie i gdzie one leżą?

Oj ciężko będzie. Musisz spojrzeć na mape i zobaczyć gdzie byłeś a gdzie nie. To chyba jedeny sposób. Albo przejść się z mapką po miejscach gdzie są skrzynie i tak sprawdzić. Chociaż to bardzo dużo czasu by Ci zajęło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ognistymi pucharami. Mam ich 10, ale brakuje mi dwóch. Od dwóch osób Niejakiego Maga Ognia w pobliżu Okary (nie mogę go znaleźć) I w Mora Sul od kupca Masila, ale wcześniej zrobiłem bunt i wybiłem wszystkich assasynów :] No i jak zdobyć ten puchar skoro nigdzie nie mogę znaleźć jego trupa? A grę zapisuje tylko na Quick Save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 17:44, Carl92 napisał:

Mam problem z ognistymi pucharami. Mam ich 10, ale brakuje mi dwóch. Od dwóch osób Niejakiego
Maga Ognia w pobliżu Okary (nie mogę go znaleźć) I w Mora Sul od kupca Masila, ale wcześniej
zrobiłem bunt i wybiłem wszystkich assasynów :] No i jak zdobyć ten puchar skoro nigdzie
nie mogę znaleźć jego trupa? A grę zapisuje tylko na Quick Save.

Wejście do jaskini w pobliżu Okary, jest w strone Silden, właściwie to szukaj z tej równiny, nie jest tak trudno.
Gdzie to się znajduje masz zaznaczone dokładnie na mapie, która była tu już dawana sporo razy.
A w Mora Sul, to jeśli zabiłeś Masila, wątpie że znajdziesz ten puchar, ale poszukaj może jego ciało gdzieś leży. A jeśli nie to przyzwij go za pomocą kodów, innego wyjścia nie ma.
@mlynar911
A więc musze się z tym męczyć ;/ Mam jeszcze jedno miejsce gdzie może znajdować się skrzynia przy której nie byłem;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam taki dziwny problem z grą Gotchic 3. Mianowicie do tej pory wszystko było ok i grafa była ładna ale przed chwilą włączam grę patrze a odległość widzenia spadła do minimum chociaż ustawienia mam na maksa. Dałbym Screena ale nie wiem czemu nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 19:03, Paułak napisał:

Siema mam taki dziwny problem z grą Gotchic 3. Mianowicie do tej pory wszystko było ok
i grafa była ładna ale przed chwilą włączam grę patrze a odległość widzenia spadła do
minimum chociaż ustawienia mam na maksa. Dałbym Screena ale nie wiem czemu nie mogę.

Kimnij się na wyrku do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 19:03, Paułak napisał:

Siema mam taki dziwny problem z grą Gotchic 3. Mianowicie do tej pory wszystko było ok
i grafa była ładna ale przed chwilą włączam grę patrze a odległość widzenia spadła do
minimum chociaż ustawienia mam na maksa. Dałbym Screena ale nie wiem czemu nie mogę.


Pewnie taka mgła ci sie zrobiła? Wystarczy, że prześpisz sie do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 19:03, Paułak napisał:

Siema mam taki dziwny problem z grą Gotchic 3. Mianowicie do tej pory wszystko było ok
i grafa była ładna ale przed chwilą włączam grę patrze a odległość widzenia spadła do
minimum chociaż ustawienia mam na maksa. Dałbym Screena ale nie wiem czemu nie mogę.

Prześpi się a jak problem znowu będzie to włącz grę i uruchom ponownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 19:09, Paułak napisał:

Mówicie, że to pomoże? Dobra dzięki zobacze :)

Jak nie pomoże to musisz popytać się na jednym z forum z oficjalnych stronach z tą grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ostatni paladyn,któremu mogę wręczyć błogosławiony puchar,w klanie ognia nie ma paladyna.
Oto lista którym wręczyłem:
1.Cruz niedaleko Mora Sul.
2.Dowódca z Okary.
3.Konrad z Trelis.
4.Karlen z Nemory.
5.Javier z Reddcok.
6.Wenzel z Cape Dun.
7.Olivier z Klasztoru.
8.Markus z Vengardu.
9.Thordir z Vendardu.
10.Georg z Vengardu.
11.Cobryn z Vengardu.
12.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 20:31, Carl92 napisał:

Znalazłem norę tego maga, ale go nie ma? Zaczyna mnie denerwować ta gra same bugi a jak
zainstaluje patcha 1.6 to wydajność spada :/

Może wpadł w textury? Poszukaj dobrze :P
Dzisiaj mi jeden z pradawnych wpadł w textury;/
Chociaż bugi mi się rzadko zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 22:32, Irc100 napisał:

Proszę. Parę stron do tyłu ;)


W klanie ognia nie ma paladyna jak już mówiłem ale muszę jeszcze zobaczyć klan młota.

Kto jest w posiadaniu ostatniego klucza do Mora Sul
Oto lista od kogo już mam:
1.Od Lestera
2.Od orka Kleszga(czy jakoś tam)
3.Od niewolnika-złodzieja Yufussa(czy jakoś tam)
4.Od jakiegoś kupca z Mora Sul w środku miasta.
5-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 20:24, e.t napisał:

Gdzie jest ostatni paladyn,któremu mogę wręczyć błogosławiony puchar,w klanie ognia nie
ma paladyna.
Oto lista którym wręczyłem:
1.Cruz niedaleko Mora Sul.
2.Dowódca z Okary.
3.Konrad z Trelis.
4.Karlen z Nemory.
5.Javier z Reddcok.
6.Wenzel z Cape Dun.
7.Olivier z Klasztoru.
8.Markus z Vengardu.
9.Thordir z Vendardu.
10.Georg z Vengardu.
11.Cobryn z Vengardu.
12.-


W Klanie Ognia jest taki gościu co sie modli przy kapliczce Innosa. Jemu musisz dać ostatni puchar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nie mam funkcji odpowiedz a więc napisze tak :
@e.t
W posiadaniu kluczy są:
1.Od Lestera
2.Od orka Kalesha.
3.Od niewolnika-złodzieja Yufussff''a
4.Od jakiegoś kupca z Mora Sul w środku miasta.
5. Od niejakiego Kirka, znajdziesz go w Mora Sul, sądzi że klcucze mają rabusie jednak gdy wyjdziesz z nim z miasta będzie chciał Cie zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się