Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Są pozaznaczane na mapce "geldern & silden area" (to ta pierwsza). Jakby co to kopalnia po angielsku to "mine". Oprócz tych wskazanych na mapie jest jeszcze kopalnia w samym Geldern, a konkretnie w południowo-wschodniej części miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 19:03, Karharot napisał:

Ma go Asasyn o imieniu Masil (chce by wykonać dla niego parę questów, puchar da w nagrodę).

Dzięki, niestety tak se przerąbałem u orków że wykonanie wszystkich jego questów jest niemożliwe. Ale ździeliłem go w łeb i sam se ten puchar wziąłem :) Teraz mam wszystkie :],

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem 3 :( Niedawno kupiłem nowego komp i nie wiem dlaczego, ale nie czyta mi plytki :/ Sprawdzalem na laptopie - czyta normalnie. Czy ktoś wie co zrobić?
Mój sprzę: geforce 9600, procek 2,4 Ghz, ram 3,5gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 07:53, WhiteWolfIron napisał:

Mam pewien problem 3 :( Niedawno kupiłem nowego komp i nie wiem dlaczego, ale nie czyta
mi plytki :/ Sprawdzalem na laptopie - czyta normalnie. Czy ktoś wie co zrobić?
Mój sprzę: geforce 9600, procek 2,4 Ghz, ram 3,5gb.

Jak masz nagrywarkę to spróbuj przez nią zainstalować ,a potem spróbować grać przez napęd DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się wypowiedzieć na temat walki dwoma ostrzami.
Uważam, że ten styl walki ma swoje zarówno wady, jak i minusy. Niektórzy tu pisali, że dwa ostrza są bezużyteczne. Nie zgodzę się.

- Dwa ostrza zadają w walce ok. 2 razy mniej obrażeń niż normalne jedno ostrze. Nie wiem dlaczego tak zrobiono. Miałem pewną teorię na temat, ale może jednak się od niej wstrzymam...
- Kierowanych na naszą postać strzał i bełtów musimy unikać, a nie spokojnie parować tak, jak w przypadku tarczy.

+ Postać z dwoma ostrzami szybciej zadaje pchnięcia, dzięki czemu może łatwo paraliżować przeciwnika w walce.
+ Wzmocniony atak dwóch ostrzy, nazywany także "młynkiem", to chyba największa zaleta. Jest to kombos, w skład którego wchodzą dwa wzmocnione ciosy, wykonane obrotem postaci. Obrót rani wszystkich w pobliżu bohatera, a więc sprawdza się w walce z wieloma przeciwnikami. Ponadto jest inicjowany wyjątkowo szybko i działa na duży zasięg.


Dwoma ostrzami można naprawdę dobrze i sprawnie się posługiwać, jeżeli ma się do tego wprawę. Ja przez długi czas grałem dwoma mieczami i naprawdę, potrafię bardzo dobrze wykorzystać oferowane przez nie możliwości.
Trzeba też pamiętać, że jest to styl walki najbardziej chwalony przez twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tu się w 95 % zgodzę, bo jeszcze od siebie dołożę, że powinno być "podwójne" wbijanie mieczy lub jakieś specjalne wbicie miecza np., że po wbiciu następuje osłabienie przeciwnika, albo na więcej sekund jest sparaliżowany. Ale ty wymieniłeś pełno argumentów na ten temat i do tego słusznie to oceniam.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 18:47, Vesania666 napisał:

jaki jest najnowszy patch do G3 ?

Chyba 1.6, ale mi on pogorszył tylko gre, a nie poprawił, lepiej gra się na patchu 1.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 17:06, Mezo505 napisał:

Co sądzicie o dodatku który ma wyjść do Gothica 3. Tylko szczerze. Jaki chcieli byście
poprawki i inne że czy.

Większy pozom trudności chciałbym. Jeszcze poprawę bugów. Nowe typy zadań. Broni trochę więcej...(ale najważniejsza poprawa jakości)

Pozdrawiam.

Ps: A co ma wyjść dodatek?? Coś ja jakiś nie poinformowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że marudzę ale gdyby było tak:

vista, grafa 256mb/64bit, core 2 duo 2x 2,2ghz i 2 gb zamiast 1gb to by płynnie grało?

(tylko proszę bez "zajrzyj do wymagań")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ram nie liczy się tu tak bardzo jak procesor. Jeśli chcesz, aby ładnie grała, to najpierw kup procesor powiedzmy dwurdzeniowy i 3,00 GHz i do tego jeszcze dobra płyta główna. Przynajmniej ja tak myślę, że to może by płynnie chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 20:38, Salamos napisał:

Ram nie liczy się tu tak bardzo jak procesor. Jeśli chcesz, aby ładnie grała, to najpierw
kup procesor powiedzmy dwurdzeniowy i 3,00 GHz i do tego jeszcze dobra płyta główna.
Przynajmniej ja tak myślę, że to może by płynnie chodziło.


Tak sie składa, że w przypadku G3 największe korzyści daje dokupienie RAMu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej wie ktoś czy można wymienić za darmo płyte na nową i jakie są warunki? bo mam małe pęknięcie na gothicu i mi nie chce czytać płyty.
z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 19:23, albinskia napisał:

> Co sądzicie o dodatku który ma wyjść do Gothica 3. Tylko szczerze. Jaki chcieli
byście
> poprawki i inne że czy.
Większy pozom trudności chciałbym. Jeszcze poprawę bugów. Nowe typy zadań. Broni trochę
więcej...(ale najważniejsza poprawa jakości)

Pozdrawiam.

Ps: A co ma wyjść dodatek?? Coś ja jakiś nie poinformowany :)

Właśnie oficjalnie to ogłoszono ja się dowiedziałem dwa dni temu od kumpla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się