Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Wszystkie od 1.12 były przez danów robione aż do 1.6 kiedy to razem z twórcami jak dobrze pamiętam ale nie wiadomo jaki był podział obowiązków, pewnie tylko nowe zabezpieczenia antypirackie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 01:13, Ecko09 napisał:

Akurat to był pomysł fanów wprowadzony , w którymś patchu. W wersji 1.08 tego nie było,
podpisy nadal były nad ciałami przeszukanymi. Zresztą fani zrobili więcej w tych patchach
niż PB.

Patch 1.6 był przez Spellbound robiony z pomocą fanów (co dodać, zmienić, jakie bugi poprawić) . Szkoda tylko, że niektórzy, co się cieszyli z niego to płakali, bo im się jeszcze więcej Gothic 3 tnął, a innym lepiej chodził.
btw. o co chodziło z nowym modelem głowy Angara? Ma ktoś screena jak wyglądał przed i po patchu? Co w jego głowie było nie tak? xD

@Los Emilos
Eeee...... zmaścili to z chowańcami. Teraz praktycznie każdy jest taki sam, tylko wyglądem się różnią, tak... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 01:16, Los Emilos napisał:

Wszystkie od 1.12 były przez danów robione aż do 1.6 kiedy to razem z twórcami jak dobrze
pamiętam ale nie wiadomo jaki był podział obowiązków, pewnie tylko nowe zabezpieczenia
antypirackie :) .


Chyba raczej usunięcie zabezpieczeń antypirackich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Prawdę mówiąc gdyby fanie mieli duże prawa głosu przy tworzeniu(wymyślaniu) gry to wtedy by może powstała wspaniała gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 01:20, Los Emilos napisał:

Peter Molyneux, jak czytałem, to tylko oglądał efekty pracy przy B&W2 i Fable, nie pracując
przy kodzie tylko opowiadając bajki dzienikarzą.

Heh, jutro Fable mi przyjdzie i sobie pogram, ale to, co mówi ogólnie dziennikarzom to dziwne jest :D .

@topic
Fani by dużo dali do gry, ale pamiętajmy, że wszystko musiałoby być z umiarem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że problemem jest jeszcze sprzęt graczy oraz wykonanie gry. Dzisiaj chyba ciężko było by zrobić że bierzesz łopatę, kopiesz duł i wrzucasz ciała, zakopując wszystko lub podpalając chatkę zapałką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 01:25, Los Emilos napisał:

Pamiętaj że problemem jest jeszcze sprzęt graczy oraz wykonanie gry. Dzisiaj chyba ciężko
było by zrobić że bierzesz łopatę, kopiesz duł i wrzucasz ciała, zakopując wszystko lub
podpalając chatkę zapałką :)

O to mi też chodziło. Zbytnie efekty byłyby znowu czymś, co przewyższałoby moc dzisiejszych PeCetów i umiejętności ludzi, którzy by przy tym pracowali.

@offtop
Heh, chyba tylko my zostaliśmy on-line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 01:29, Kalejdoskop86 napisał:

> Pamiętaj że problemem jest jeszcze sprzęt graczy oraz wykonanie gry. Dzisiaj chyba
ciężko
> było by zrobić że bierzesz łopatę, kopiesz duł i wrzucasz ciała, zakopując wszystko
lub
> podpalając chatkę zapałką :)
O to mi też chodziło. Zbytnie efekty byłyby znowu czymś, co przewyższałoby moc dzisiejszych
PeCetów i umiejętności ludzi, którzy by przy tym pracowali.

Ale i tak nie ukrywam że chciałbym to albo jeszcze lepiej- olać sobie wszystko, kupić farmę i zatrudnić chłopów potem dworek postawić i uczyć się magi a następnie znaleźć sobie ładną dziwkę i zostawić ten świat w spokoju i żyć unikając zatargów. Ja uwielbiam swobodę w grach i nic na to nie poradzę :/ .

Dnia 15.07.2008 o 01:29, Kalejdoskop86 napisał:

Heh, chyba tylko my zostaliśmy on-line.

Szczerze, to już dawno mi się tak z nimi nie gadało jak teraz w tym temacie i to o grze w której nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 01:34, Los Emilos napisał:

Ale i tak nie ukrywam że chciałbym to albo jeszcze lepiej- olać sobie wszystko, kupić
farmę i zatrudnić chłopów potem dworek postawić i uczyć się magi a następnie znaleźć
sobie ładną dziwkę i zostawić ten świat w spokoju i żyć unikając zatargów. Ja uwielbiam
swobodę w grach i nic na to nie poradzę :/ .

A później wojna, cała wioska w ogniu, wszystko! Później coś znowu itp.... też mi się takie coś marzy, ale wolałbym to w innej grze, bo zostawmy Gothica takim, jaki jest. :D
Ewentualnie możliwość wykupienia dworku czy domu, życie i pełno eventów w zależności od postępowania i miejsca przebywania. Jako dodatek nie wymagający podstawki Gothica do gry (jak już by takie coś było) .

Dnia 15.07.2008 o 01:34, Los Emilos napisał:

> Heh, chyba tylko my zostaliśmy on-line.
Szczerze, to już dawno mi się tak z nimi nie gadało jak teraz w tym temacie i to o grze
w której nie grałem.

Mnie też, a gadałem kiedyś często w temacie o G1, G2, w quizie zabawa... a ta rozmowa z nimi była dziarska, tyle powiem. Również nie grałem w G3 niestety... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako dodatek mogło by być ale biorąc kupię rzeczy z poprzednich części Gothic np. magie runiczną i możliwość założenia kopalni z kamieniami runicznymi i sprzedawania ich albo farmę z owcami a może nawet wierzchowce lub wykuwanie mieczy i sprzedasz byle tylko nie konfiskowali jak kowalowi z Korynis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 01:43, Los Emilos napisał:

Jako dodatek mogło by być ale biorąc kupię rzeczy z poprzednich części Gothic np. magie
runiczną i możliwość założenia kopalni z kamieniami runicznymi i sprzedawania ich albo
farmę z owcami a może nawet wierzchowce lub wykuwanie mieczy i sprzedasz byle tylko nie
konfiskowali jak kowalowi z Korynis.

W G4 ma być wykuwanie mieczy, a konfiskowanie ich albo zlecenia jak w przypadku kowala Harada z Khorinis. Co do kopalni z kamieniami runicznymi to nic z tego, je trzeba odpowiednio zrobić. :D
SPOJLER A magia runiczna pod koniec drogi Adanosa zostaje przywrócona (kielichy ognia czy jakoś tak ją przywracają) . /SPOJLER

Ale dla mnie jest to bujanie w obłokach... zostawmy świat Gothic taki jakim jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 01:48, Kalejdoskop86 napisał:

Ale dla mnie jest to bujanie w obłokach... zostawmy świat Gothic taki jakim jest. :)

Ale czy to nie twórcy go niszczą eksperymentując? Dla mnie magia bez run dużo straciła tego nie było w innych grach a kręgi były super rozwiązaniem.

Kalejdoskop86
Dobranoc, sam też będę szedł spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 01:54, Los Emilos napisał:

Ale czy to nie twórcy go niszczą eksperymentując? Dla mnie magia bez run dużo straciła
tego nie było w innych grach a kręgi były super rozwiązaniem.

Tak, ale fabuła tego wymagała no i twórcom zależało na swobodnej rozgrywce. Kręgi wykluczyłyby może postać hybrydową, bo trzeba byłoby pewnie wpaść w łaski magów itp.
Ogólnie to fabuła mówi nam, czemu nie ma kręgów.

Dobranoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że kręgi były by problemem, bo postać już miała ten 5 krąg i albo już by go miała albo by musieli wprowadzić kolejną amnezje ale i tak to był bardzo ciekawy element gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 16:23, Kalejdoskop86 napisał:

Mam pytanko... nie posiadam G3, ale czemu jej najczęstszym logiem jest Xardas, który
trzyma Vengard otoczony magiczną barierą? Czy ma coś wspólnego ze stolicą, czy jest to
symbolem zwycięstwa orków i trzymania stolicy "w garści" .

Acha, do pytającego się o sprzęt: podaj model karty graficznej, czy GTX, GTS itp. ...
;)


GTX,No więc jak???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 12:05, amek11 napisał:

GTX,No więc jak???????

Hmm... wiesz co, bierz może lepszy procek i tę kartę z 512ram. Niech się inni wypowiedzą, ale procek się przyda.
Najlepiej weź GTX''a z 1gb ram i Core 2 Duo 2,66ghz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 02:00, Los Emilos napisał:

Wiem że kręgi były by problemem, bo postać już miała ten 5 krąg i albo już by go miała
albo by musieli wprowadzić kolejną amnezje ale i tak to był bardzo ciekawy element gry.

A jakby się czuł ten, co przeszedł Gothica wojownikiem tylko? Czułby się nieswojo, a co by zrobił zaś ten, który zaczynałby od G3? Może by go to zachęciło do poprzednich części i zadałby sobie pytanie "jak się on stał takim pakerem i poznał tych ludzi? (kumpli Beziego) " , ale co z tego, jakby na trudnym poziomie łatwo przeszedł trójkę?
Według mnie jest dobrze tak jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabularnie dobrze zrobili ale szkoda mi jednak tych kręgów a bo drugie kamienie teleportacje zostały chodź to przecież kamienie i w G1 należały do 2 kręgu jak bobrze pamiętam a powinny być zaklęciami zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się