Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2008 o 20:11, kielek1223 napisał:

No wlacza s ie ale jak gra sie laduje do zaczymuje sie na polowie i juz sie nie rusza
dalej


Miałem coś podobnego i tutaj pomogła wymiana czytnika DVD. Jakiej firmy masz DVD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 20:12, wdowiakm napisał:

> No wlacza s ie ale jak gra sie laduje do zaczymuje sie na polowie i juz sie nie
rusza
> dalej

Miałem coś podobnego i tutaj pomogła wymiana czytnika DVD. Jakiej firmy masz DVD?


philips

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 20:14, kielek1223 napisał:

philips


Zainstaluj grę u kolegi jeśli mu zadziała to znaczy, że u Ciebie jest coś nie tak. Skontaktuj się z pomocą techniczną CDP jeśli grę masz zarejestrowaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 20:17, wdowiakm napisał:

> philips

Zainstaluj grę u kolegi jeśli mu zadziała to znaczy, że u Ciebie jest coś nie tak. Skontaktuj
się z pomocą techniczną CDP jeśli grę masz zarejestrowaną :)


DZIEKI za rade jutro to pojde i zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 20:18, kielek1223 napisał:

DZIEKI za rade jutro to pojde i zrobie


Nie dziękuj :)
Po prostu wina może leżeć po stronie oprogramowania jak i Twojego sprzętu więc musisz sprawdzić na innym komputerze grę czy będzie działała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 20:20, wdowiakm napisał:

> DZIEKI za rade jutro to pojde i zrobie

Nie dziękuj :)
Po prostu wina może leżeć po stronie oprogramowania jak i Twojego sprzętu więc musisz
sprawdzić na innym komputerze grę czy będzie działała :)


KK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w innych grach jest OK,AC na full bez zacięcia i stale pomiędzy 40-49Fps,no ale skoro mówisz że nic nie poradzę to trudno,może w nastepene czescie bezie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie o to chodzi że ja nie gadałem z tym Kirka bo jak weszłam do miasta to assasyni odrazu mnie zaatakowali zabiłem wszystkich ale nie wiem czemu nie mam tego 3 klucza a przeszukałem wszystkie ciała . Jakbyś mógł nanieść mi na mapkę gdzie są ci bandyci możne oni maja ten klucz albo on tam uciekł po przegraniu miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś znalazłem chwile na zagranie w Gothica 3, chciałem wczytać jakiegoś save przed spotkaniem Domenika niestety ostatni save jaki mam przed spotkaniem tego Domenika jest to zapis jeszcze z Cape Dun (powtórzenia ale co tam :P). Do ku@%$# nędzy zniknął mi cały dzień 6 a jak pamiętam w drodze do Montery zwiedziłem trochę krzaków i zarobiłem sporo doświadczenie oraz dość często zapisywałem. Więc gdzie do cholery są te zapisy?!
Mam gdzieś wczytywać grę w Cape Dun i jeszcze raz iść do Montery, po prostu nie wykonam tego zadania. Już drugie zadanie którego nie mogę zrobić przez jakiś pier...przony bug.
Kurde mać zdenerwowałem się troszkę, głupi Gothic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz oryginalna gre? Może jakieś wirusy czy coś ci usunęły savy, sprawdź w foldeze gdzie znajdują się zapisy czy nic niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 15:11, pendejo napisał:

Witam jak stoi sprawa z tym nowym ostatecznym patchem do gothica3?


Jak na razie nic nie wiadomo cisza jak na pustyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 15:10, Gorn7 napisał:

Masz oryginalna gre? Może jakieś wirusy czy coś ci usunęły savy, sprawdź w foldeze gdzie
znajdują się zapisy czy nic niema.

Jasne, że mam oryginała. W katalogu z saveyami są wszystkie zapisy o_O ale nie moge wczytać tego jednynego przed rozmową z Domenikiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 20:13, Kostka XXL napisał:

> Masz oryginalna gre? Może jakieś wirusy czy coś ci usunęły savy, sprawdź w foldeze
gdzie
> znajdują się zapisy czy nic niema.
Jasne, że mam oryginała. W katalogu z saveyami są wszystkie zapisy o_O ale nie moge wczytać
tego jednynego przed rozmową z Domenikiem ;/


pewnie jakiś bug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 19:47, dimatis napisał:

Nie no.. Ta gra jest Supcio tylko wymagania lamią kości :)


Wymagania (jak na dzisiejsze czasu) nie są wygórowane. Prędzej zła optymalizaja silnika graficznego "łamie kości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się