Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2009 o 19:25, lysyy napisał:

nie da rady nic zrobic? nie znasz zadnego sposobu?


Na tego typu błędy fizyczne niestety sposobu nie ma, chyba że wytłoczysz nową płytkę. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w G3 nie jest istotne ile ostrze zadaje obrażeń ;] byle by ładnie wyglądało ;p bo podczas walki i tak nie widać różnicy czy zada 60 obrażeń czy 160. przynajmniej ja nie widzę. Jak grałem to chodziłem sobie z dwoma katanami ;] fajnie i ładnie wyglądały ;] do tego najlepszy pancerz assassyna i można się wczuć w klimat pustyni ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,jak to mówią nie liczy się ilość a jakość. Tutaj też tak jest.Nie liczy się ile zadasz obrażen,liczy się jak ładnie(jakościowo) je zadasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:56, mlynar911 napisał:

Jak dla mnie w G3 nie jest istotne ile ostrze zadaje obrażeń ;] byle by ładnie wyglądało
;p bo podczas walki i tak nie widać różnicy czy zada 60 obrażeń czy 160. przynajmniej
ja nie widzę. Jak grałem to chodziłem sobie z dwoma katanami ;] fajnie i ładnie wyglądały
;] do tego najlepszy pancerz assassyna i można się wczuć w klimat pustyni ;d



Varrant. Moj ulubiony obszar w grze. Sam do niedawna latalem z elitarnym pancerzem asasyna, dwoma mieczami i lukiem tylko po to, zeby to "poczuc" xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup nowy egzemplarz :P.

A tak na serio jeśli to gra od CDP to spróbuj dostać nową płytę dzięki "gwarancji zwrotu uszkodzonego nośnika".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

postanowilem naprawic plyte specjalnym program ktory zgrywa zawartosc plyty na dysk twardy naprawiajac przy tym zepsute pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:30, lysyy napisał:

postanowilem naprawic plyte specjalnym program ktory zgrywa zawartosc plyty na dysk twardy
naprawiajac przy tym zepsute pliki.


Jak ja chciałem użyć takiego programu to pokazywało mi że operacja wykonywała by się przynajmniej 3 doby. Moim zdaniem jest już to zrób obraz płyty i wtedy może to pomoże a na pewno dużo mniej będzie trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc, ma teraz zadanie z w wytapiaczami rudy. Musze zdobyc zgode wytapiaczy z roznych klanow. I oto pojawia sie moje pytanie. Poszedlem do Klanu Wilka, zeby pogadac z Larsonem, a jego nie ma! Gadalem z Rune''m i on mi powiedzial ze Larson poszedl na polnoc szukac rudy. Moze ktos powiedziec, gdzie dokladnie sie on znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te ruiny ma północ od Geldern, w których miałem znaleźć jakiś artefakt dla Nemroka(Czy jak mu tam)? Co prawda znalazłem jakieś ruiny na wzgórzu z urzędującym wśród nich smokiem ale nie było tam żadnego artefaktu. Więc gdzie jest miejsce, o które chodzi Nemrokowi? Z góry dzięki za odpowiedź.

EDIT: A tak propos smoka to muszę przyznać że naprawdę mnie rozczarował. Jak se przypomnę smoki z Nocy Kruka to aż mi się słabo robi podczas gdy te tutaj to naprawdę jakaś porażka... Gdyby chociaż latały. A tak właściwie to jest możliwość zmienienia się w smoka w grze za pomocą na przykład takiego zaklęcia, które pozwala się bohaterowi zmienić w zwierzę będące obecnie celem zaklęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na mapkę - w pewnym miejscu rzeka będzie się "rozdwajała" otaczając niewielką wysepkę. I to tam są te ruiny, chronione przez jakieś trzy-cztery cieniostwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 10:38, wybrany4567 napisał:

Czesc, ma teraz zadanie z w wytapiaczami rudy. Musze zdobyc zgode wytapiaczy z roznych
klanow. I oto pojawia sie moje pytanie. Poszedlem do Klanu Wilka, zeby pogadac z Larsonem,
a jego nie ma! Gadalem z Rune''m i on mi powiedzial ze Larson poszedl na polnoc szukac
rudy. Moze ktos powiedziec, gdzie dokladnie sie on znajduje?


Jeśli nie ma go w Klanie Wilka, to niestety będziesz musiał go poszukać. Ewentualnie możesz użyć kodu "goto Larson", który Cię do niego przeniesie. Jest on gdzieś najprawdopodobniej pomiędzy Klanem Wilka a Młota, gdyż

Spoiler

ukryta ruda znajduje się na wschód od Klanu Młota.



Desann235---> dodam jeszcze, że do tego wzgórza dojdziesz bez problemu idąc na północ od Geldern wzdłuż rzeki, mijając wilczą kopalnię. Oprócz cieniostworów kręci się tam sporo wargów, zębaczy i parę troli, w tym jeden czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że patch 1.6 usuwa zabezpieczenia i można grać bez płyty?
Ściągam tą łatkę. Czy coś mam pozmieniać w grze? Zdjąć przedmioty, czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 11:53, jakubg7 napisał:

Czy to prawda, że patch 1.6 usuwa zabezpieczenia i można grać bez płyty?

Owszem, wtedy nie jest potrzebna płyta w napędzie podczas gry.

Dnia 01.02.2009 o 11:53, jakubg7 napisał:

Ściągam tą łatkę. Czy coś mam pozmieniać w grze? Zdjąć przedmioty, czy coś w tym stylu?

Nie. Ale dla bezpieczeństwa możesz zrobić kopię save''ów - skopiuj gdzieś na HDD na wszelki wypadek. Choć ryzyko że coś się zepsuje jest minimalne. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 12:09, Zauri napisał:

a patch 1.6 zminimalizuje scinki w grze ?

Nie. Na szczęście mi się nie tnie.
Patch już zainstalowany. Szkoda, że kuszę trzeba jeszcze naciągnąć... Ale dużo błędów poprawiono. Wydaje mi się, że AI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się