Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Natychmiast po tym jak otrzymujesz zadanie aby zdobyć jego zgodę Larson opuszcza dom i wyrusza wgłąb gór (takie "subtelne" utrudnienie zadania), Najlepszym sposobem na dorwanie drania jest natychmiastowa teleportacja do Klanu Wilka bo wtedy można go złapać zanim jeszcze wyjdzie poza osadę, jeśli tego nie zrobiłeś to skorzystaj z poniższej mapy - są na niej zaznaczone trasy którymi chodzi Larson..

20090208091124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 21:11, Gumiś2 napisał:

Mój Komputer--------> W3aściwości-------> Zaawansowane------> Wydajnośa--------->
Ustawienia-----> Zaawansowane----------->Pamiea Wirtualna------->Zmien------->Ustawiasz,
najlepiej troche wiecej, a jak nie pomo?e to pozostaje danie na maksimum albo jeszcze
lepiej przeinstalowanie patcha.


Hmm... albo znowu coś robię albo nie wiem jak to zrobić ;] Próbowałem coś tam wpisać ,uruchomiłem ponownie kompa i nic. Wartość liczbowa się w ogóle nie zmieniła...

20090208111855

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym to już się nie znam, ale zauważyłem, że na Twoim screenie jest "Rozmiar pliku stronicowania: Kontrolowany przez system". Na moim jest inaczej (screen poniżej). Sądzę, iż trzeba to jakoś przestawić, ale jak to nie wiem, nie znam się na Viście :P Może to słynne uruchamianie z wymuszaniem praw administratora? Ale głowy nie daję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh! Ta gra zaczyna mnie irytować. Systematycznie co ~15 minut wyrzuca mnie z gry i wyskakuje albo "gdzie jest guru? " ,albo inny error z pamięcią w roli głównej ;/ Czy ktoś z szanownej ekipy Pomocy Technicznej bądź Pracowników CDP zechce doradzić mi co winien jestem zrobić w tej sytuacji? :) Gra z patchem 1.5 chodzi mi bardzo płynnie, nie ma tych zatrzymywań się ,o których wyżej wspominałem, a które pojawiały się w patchu 1.6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wtedy dać screena :(

Na tym to już się nie znam, ale zauważyłem, że na Twoim screenie jest "Rozmiar pliku stronicowania: Kontrolowany przez system". Na moim jest inaczej (screen poniżej). Sądze, iż trzeba to jakoś przestawiż, ale jak to nie wiem, nie znam się na Viście :P Może to słynne uruchamianie z wymuszaniem praw administratora? Ale głowy nie daję ;]

20090208202325(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Gumiś wcześniej wspomniał. Miałem ten sam problem co Ty i zmieniłem właśnie Rozmiar pliku stronicowania. Wyskakiwało mi co chwilę where is guru, jednak zmiana, potem restart i wszystko git :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy mam to zwiększyć, zmniejszyć ,czy jak? Jaką wartość optymalnie należałoby ustawić?

Gumiś2

Dzięki, popróbuje coś jak wrócę do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 10:53, Irc100 napisał:

To wiadomo już coś na temat tej rozszerzonej wersji (albo patcha 1.7)?


Będzie, kiedy będzie, niestety więcej nie wiadomo. Biorąc pod uwagę jednak zawartość gramsajta Robena obstawiam ostatnie dni lutego/początek marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 12:35, DJ Szlafrok napisał:

Będzie, kiedy będzie, niestety więcej nie wiadomo. Biorąc pod uwagę jednak zawartość
gramsajta Robena obstawiam ostatnie dni lutego/początek marca.

Lepiej niech oni posiedzą nad nim tydzień dłużej a go lepiej dopracują. Zeby nie wyszło takie coś jak premierowe wydanie G3 albo jak dodatek Zmierzch Bogów. Więc ja wolę dłużej poczekać i być usatysfakcjonowany niż potem samemu narzekać i czytać narzekania graczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że ktoś z Klanu Wilka ma nas zaprowadzić do Xardasa, ten znów zleci nam misję szukania artefaktów. Kto chce być naszym przewodnikiem do nekromanty??? Pzdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 17:05, jakubg7 napisał:

Słyszałem, że ktoś z Klanu Wilka ma nas zaprowadzić do Xardasa, ten znów zleci nam misję
szukania artefaktów. Kto chce być naszym przewodnikiem do nekromanty??? Pzdr ;)


Nie wykonywałem tej misji ale czytałem, że zaprowadzi nas tam wilk (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 17:05, jakubg7 napisał:

Słyszałem, że ktoś z Klanu Wilka ma nas zaprowadzić do Xardasa, ten znów zleci nam misję
szukania artefaktów. Kto chce być naszym przewodnikiem do nekromanty??? Pzdr ;)

Nikt z Klanu Wilka nas tam nie zaprowadzi, jedynie człowiek który ma przy sobie wilka, możemy go spotkać po prawej stronie od Klanu Młota, trzeba dobrze szukać, ale łatwiej znaleźć jego jak samemu szukać Xardasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ten gość należy do klanu wilka tylko woli polować sam, ale tak bliżej do niego będzie jak zaczniesz poszukiwania w klanie młota (z ich obozu cały czas w sumie na wschód).
A może mi ktoś powiedzieć gdzie dalej powinienem się udać jak już porozmawiałem z Xardasem i porozmawiałem tez z Rhobarem i obaj każą mi szukać tych artefaktów :)? Poradnikowi od CDP już nie ufam bo pełno w nim głupich błędów :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 23:35, PharauhnMizzrym napisał:

W sumie to ten gość należy do klanu wilka tylko woli polować sam, ale tak bliżej do niego
będzie jak zaczniesz poszukiwania w klanie młota (z ich obozu cały czas w sumie na wschód).
A może mi ktoś powiedzieć gdzie dalej powinienem się udać jak już porozmawiałem z Xardasem
i porozmawiałem tez z Rhobarem i obaj każą mi szukać tych artefaktów :)? Poradnikowi
od CDP już nie ufam bo pełno w nim głupich błędów :P.



Do

Spoiler

Gothy

, po artefakt pierwszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 23:35, PharauhnMizzrym napisał:

W sumie to ten gość należy do klanu wilka tylko woli polować sam, ale tak bliżej do niego
będzie jak zaczniesz poszukiwania w klanie młota (z ich obozu cały czas w sumie na wschód).
A może mi ktoś powiedzieć gdzie dalej powinienem się udać jak już porozmawiałem z Xardasem
i porozmawiałem tez z Rhobarem i obaj każą mi szukać tych artefaktów :)? Poradnikowi
od CDP już nie ufam bo pełno w nim głupich błędów :P.


Ja bym radził jednak iść wg kolejności w poradniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 23:38, Ecko09 napisał:

> W sumie to ten gość należy do klanu wilka tylko woli polować sam, ale tak bliżej
do niego
> będzie jak zaczniesz poszukiwania w klanie młota (z ich obozu cały czas w sumie
na wschód).
> A może mi ktoś powiedzieć gdzie dalej powinienem się udać jak już porozmawiałem
z Xardasem
> i porozmawiałem tez z Rhobarem i obaj każą mi szukać tych artefaktów :)? Poradnikowi

> od CDP już nie ufam bo pełno w nim głupich błędów :P.

Ja bym radził jednak iść wg kolejności w poradniku.


W sumie racja. Poradnik dosc dokladnie opisuje, jaka sciezke trzeba obrac. Czasem warto jednak zdac sie na siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 23:41, Izrafel92 napisał:

> >


Ja nie szedłem wg poradnika tylko raz,gdy grałem po stronie Beliara. Po zrobieniu tego wszystkiego w Krainach Centralnych, zamiast iść do Nordmaru udałem się do Varantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się