Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Postanowiłem być dobry i poprzeć Innosa. Oczywiście skończyło się na słowach i słabej pamięci, a chciałbym przejść do czynów. Nurtuje mnie jedna rzecz. Co mam do cholery zrobić, aby ten bożek uśmiechnął się szeroko i bym mógł spojrzeć na napisy końcowe? Wyzwól Myrtanę - w sumie nic trudnego. Tylko co daje? Mam zacząć śpiewać jakieś dziwne pieśni przy ognisku? A może taniec w stylu Uba-Umba przyprowadzi go do mnie z powrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 20:17, R0bson napisał:

Jeszcze lepiej. Zainstalowałem tego patcha 1.72, ale nie chce mi teraz odczytać save''ów
z wersji 1.70. Czy oni nie mogą zrobić czegoś raz, a porządnie?

Jak miałeś 1.7 to wystarczyło wgrać 1.71, bo 1.72 to pakiet tych patchy :>
Aby sejwy działały musisz ustawić opcję alternatywnego balansu na taki, jaki miałeś.
Odezwij się i powiedz co z tym Zubenem.

@boduczek
... Ale o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na dodanie fprsów poza zmniejszeniem grafy? mam 3 gb ramu procek 3.0 gh jedno rdzeniowy choć widzi jako 2 i kartę graficzną geforce 7600 czyli troszkę lepszą niż zalecane, obojętne czy ustawie małe czy średnie ustawienia grafy czasem chodzi sper płynnie a czasem tnie się tak że są zwiechy czasem nawet po 5 sekund, gram na patchu 1.71 i jakoś nie widzę żeby mi sie płynność polepszyła od 1.6... są jakieś sposoby?

2. Jestem na etapie gdzie mam odbić kopalnie klanu młota, gdzie znajdę tych 2 łowców z klanu wilka? w poradniku nie jest to zbyt dokładnie opisane, biegam dookoła terenów tego klanu młota i jakoś jedyne co znalazłem to obóz drwali -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Faring. Mam zdobyć 2x Nordmarską Starkę. No więc pójdę do tego, który pędzi ją sam (nie pamiętam jak się gość nazywa). Ale czy on da mi dwie? Bo wiem, że jedną można odkupić od Mitcha, ale pomogłem mu, a on powiedział, że idzie do zamku.Jak mówił, tak zrobił, więc ze Starki nici. Pytam, bo jeżeli jednak muszę odkupić od Mitcha, to wczytam zapis, póki się za dużo nie narobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 23:19, KubooPL napisał:

Jestem w Faring. Mam zdobyć 2x Nordmarską Starkę. No więc pójdę do tego, który pędzi
ją sam (nie pamiętam jak się gość nazywa). Ale czy on da mi dwie? Bo wiem, że jedną można
odkupić od Mitcha, ale pomogłem mu, a on powiedział, że idzie do zamku.Jak mówił, tak
zrobił, więc ze Starki nici. Pytam, bo jeżeli jednak muszę odkupić od Mitcha, to wczytam
zapis, póki się za dużo nie narobiłem.

Tak, jedna Starka jest od bimbrowicza, druga od gościa z którym polowałeś na trolle. Jak ci uciekł to wczytaj grę i na nowo przeprowadź dialog :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 22:14, konrad_t5 napisał:

2. Jestem na etapie gdzie mam odbić kopalnie klanu młota, gdzie znajdę tych 2 łowców
z klanu wilka? w poradniku nie jest to zbyt dokładnie opisane, biegam dookoła terenów
tego klanu młota i jakoś jedyne co znalazłem to obóz drwali -_-


http://forum.worldofplayers.de/forum/attachment.php?attachmentid=7382

Numer 8 na mapie. Jeśli przy głównej drodze zobaczysz spaloną chatkę( tuż przy zakręcie) tzn. że musisz wejść w drzewa za chatką i tam będzie obóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 08:24, Ossir napisał:

> 2. Jestem na etapie gdzie mam odbić kopalnie klanu młota, gdzie znajdę tych 2 łowców

> z klanu wilka? w poradniku nie jest to zbyt dokładnie opisane, biegam dookoła terenów

> tego klanu młota i jakoś jedyne co znalazłem to obóz drwali -_-

http://forum.worldofplayers.de/forum/attachment.php?attachmentid=7382

Numer 8 na mapie. Jeśli przy głównej drodze zobaczysz spaloną chatkę( tuż przy zakręcie)
tzn. że musisz wejść w drzewa za chatką i tam będzie obóz.



Dzięki już nie trzeba, wczoraj biegając jak idiota w końcu ich znalazłem, przy okazji zwiedziłem 1/4 nordmaru i tyle zwierzyny wybiłem że mi przybyło 5 leveli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 08:49, konrad_t5 napisał:

Dzięki już nie trzeba, wczoraj biegając jak idiota w końcu ich znalazłem, przy okazji
zwiedziłem 1/4 nordmaru i tyle zwierzyny wybiłem że mi przybyło 5 leveli

To jest najlepszy sposób na Nordmar ;p po prostu biegać i szukać ;] Bo nawet z mapą czasami ciężko gdziekolwiek dojść ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2009 o 21:57, Piciambeer napisał:

@boduczek
... Ale o co ci chodzi?


Chodzi o to, że wyzwoliłem chyba wszystkie miasta w Myrthanie, zabiłem zuego Zubcia i nie wiem co zrobić, aby "zwyciężyć" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 09:29, boduczek napisał:

Chodzi o to, że wyzwoliłem chyba wszystkie miasta w Myrthanie, zabiłem zuego Zubcia i nie wiem co zrobić, aby "zwyciężyć" :p


Zrobiłeś absolutnie wszystko? Wyzwoliłeś wszystkie miasta (wiesz co możesz zrobić sobie z ''chyba'' ;]), spotkałeś Xardasa? Zrobiłeś porządek z artefaktami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamierzam kupic w koncu gothic3, 1-ka i 2-ka z noca kruka juz wieki temu grane po kilka razy.pytanie-czy zmierzch bogow to dodatek ?na zasadzie nocy kruka?jesli tak to warto odrazu instalowac ten dodatek i zaczac gre,czy pierw w gothic a potem dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2009 o 09:34, Merovingian napisał:

Zrobiłeś absolutnie wszystko? Wyzwoliłeś wszystkie miasta (wiesz co możesz zrobić sobie
z ''chyba'' ;]), spotkałeś Xardasa? Zrobiłeś porządek z artefaktami?


Wszystkiego jeszcze nie zrobiłem, gdyż poszedłbym najprawdopodobniej do więzienia :) Tak reasumując na szybko :

1. Cała Myrthana jest już raczej wolna. Co prawda w Okarze nie byłem, ale to znaczenia chyba nie ma, bo tam żyją wolni obywatele.

2. Artefakty Adanosa oprócz Berełka wylądowały w kociołku i Bezi przez chwilę był nago. Co prawda nikt oprócz Miltena go nie widział, ale mam wrażenie, że oni coś do siebie nadal czują...

3. Tak, spotkałem tego nekromantę. Ale nie poznał mnie. (Sic!) Co te podróże statkiem robią z człowiekiem...

Potrzebujesz jeszcze jakiś informacji? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 2. Artefakty Adanosa oprócz Berełka wylądowały w kociołku

Kociołka w kopalni Klanu Młota?

>i Bezi przez chwilę

Dnia 09.07.2009 o 10:39, boduczek napisał:

był nago. Co prawda nikt oprócz Miltena go nie widział,


Jeśli oddałeś artefakty Innosowi w komnacie w Klasztorze to teraz musisz załatwić Kana w Faring i Zubena. Bo reszta przywódców w Myrtanie padła z tego co wnioskuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 10:06, Morte napisał:

zamierzam kupic w koncu gothic3, 1-ka i 2-ka z noca kruka juz wieki temu grane po kilka
razy.pytanie-czy zmierzch bogow to dodatek ?na zasadzie nocy kruka?jesli tak to warto
odrazu instalowac ten dodatek i zacząć grę,czy pierw w gothic a potem dodatek.

Najpierw Gothic 3 a potem dodatek, bo to co się dzieje w dodatku jest kontynuacją podstawki.
Poza tym ten dodatek ma tylko mnóstwo bugów, więc radze poczekać aż będzie za 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorn7- dzieki,o tych bledach w grze to wlasnie dzis poczytalem na tym forum, wczesniejsze str- przyznam ze az takich buguw sie nie spodziewalem po tym tytule.zapewne obecne re-edycje sa ok.by grac w miare spokojnie ,mam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 12:05, Morte napisał:

Gorn7- dzieki,o tych bledach w grze to wlasnie dzis poczytalem na tym forum, wczesniejsze
str- przyznam ze az takich buguw sie nie spodziewalem po tym tytule.zapewne obecne re-edycje
sa ok.by grac w miare spokojnie ,mam nadzieje :)

Hmmm są patche które niwelują sporo. Da się pograć nowym patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 11:16, SpecShadow napisał:

Kociołka w kopalni Klanu Młota?

Niee... do tego w górach przy posągu Innosa :)

Dnia 09.07.2009 o 11:16, SpecShadow napisał:

Jeśli oddałeś artefakty Innosowi w komnacie w Klasztorze to teraz musisz załatwić Kana
w Faring i Zubena. Bo reszta przywódców w Myrtanie padła z tego co wnioskuję.

Już po grze. Poszedłem się pochwalić jeszcze raz Innoskowi, że jego kraj jest wolny i tym razem pozwolił mi spojrzeć w przyszłość :) Nie mnie jednak dziękuje za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mlynar911- no tak,ale zapewne najnowszego gra miec nie bedzie a czytalem ze ten 1.72? wazy ok 800mega a sciagac go przy 1mb.s to sie dluugo zejdzie kurde,ale jak mus to mus trza sciagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się