Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Inny/lepszy bloom, HDR, lepiej renderowana trawa i liście drzew, lepiej wyglądające shaddery odległych drzew.
Ot w sumie pierdoły :P Bez porównywania screenów nie zauważysz różnicy.
W sumie patch zmienia tylko pierdoły. Do tego co wypisałem dojdzie ulepszony efekt ognia, dymu, żar i naprawa kilku bugów.

Dla większej ilości screenów, filmów polecam wątek: http://forum.jowood.com/showthread.php?t=164928
Nawet porównania przed i po się znajdą.

Edit:
Sorki nie zauważyłem kontekstu wypowiedzi... coś zaspany jestem ostatnio :P Nic, może komuś się to przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeeee pierdzielisz, dostałem taką mapę niedawno od Merivingiana. (O ile chodzi o te specjalne skrzynie, mam na myśli ten arcytrudne).
@ Kryhuu
Przewiń kilkadziesiąt stron do tyłu ( Coś ok. 20-30), tam ta mapa bedzie.
Jak coś pomieszałem, to od razu sorry, za mieszania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Primo: Sorry za double posta.
Secundo: To już 1.73 wyszedł ?
Tak się pytam, bo nie wiem xP .
@ Piotrekmysza
Nie wierzę, że to mówię, ale dzięki mi też się ten link przyda, bo też mam problem z Where is The Guru (Kurna trza go znaleźć, to może już nie będzie wyskakiwał te błąd ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.73 jeszcze nie wyszedł, dopiero się jego zapowiedź niedawno pojawiła.
Spokojnie, kiedy dużo osób będzie się pytało, czy przed 1.73 instalować inne patche (ma mieć poprzednie patche w sobie), to będziesz wiedział, że wyszedł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak sądzę, że 1.6 najlepszy.
Poprawia optymalizację na tyle, że się da grać.
A i da się jakoś niektóre ''''nowości'''' przekopiować z dokumentacji 1.72 do wersji 1.6 ?
Np. dźwięk wyjmowania i chowania broni, żeby się zachował .
EDIT: jak dla mnie to najn. łatki jeszcze bardziej spieprzają grę, niż ją ulepszają.
Niby lepsza optymalizacja, i mniej błędów, ale jednak troszke bardziej gra od nich zzamula, i Where is The Guru, a na 1.6 to ni mo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar pograć sobie znów w G3 i znając życie zaraz zacznę grę instalować ^^ i tu moje pytanie: Opłaca się instalować ten nowy patch 1.7/1.71/(1.72?) oraz na jaką wersję należy ten gigantyczny patch 1.7 zainstalować?

PS. Przepraszam za brak składni itp, ale jestem wykończony na dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk w ograniczonych ilościach można, ale na dłuższą metę szkoda zachodu. Podobnież grafika, czy shaddery. Więcej z tym zabawy niż pożytku.
Nikt ci instalować 1.72 nie każe, ja się tego podjąłem i byłem usatysfakcjonowany. A Where is the Guru może występować z powodu nowych dźwięków ambientowych. To tylko teoria, ale 1.73 ma naprawić bug uniemożliwiający ich wyłączenie (ściszenie do 0 ich nie wyłączało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem i... nie działa instalator.
Uruchamiam z up. admina, i bez up. admina.

Kiedy wchodzę w instalator i klikam kontynuuj/zezwalam, coś idzie i komp się ścina. Myszka działa, ale nic nie można wciskać. Konfiguracja, wyżej.

Ściągać jeszcze raz nie będę, więc co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się, trzeba było uruchomić jakoś tak hmmm... inaczej. Teraz poszło, tylko że jak włączyłem i kliknąłem dalej, to pokazuje mi i mam wersję 1.6xxxxxxxx. Chyba taka jest w NPK.
To mogę i tak instalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problema. Mam nowy komputer i nareszcie znalazłem czas żeby zainstalować G3. Problem taki, że nie mogę załadować sava ze starego PC, sam nie wiem dlaczego. Wydaję mi się, że wszystko robię ok, czyli : kopiuje z płytki sava do moich dokumentów i za chu** nie chce działać. Wiecie może ocb. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 20:22, Bezi_113 napisał:

Z tego co pamiętam to każdy save składał się z dwóch plików.
World. i postać, osobno były zawsze.
zgrałeś te dwa pliki ?


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozatym, musisz pamiętać, że savy też trza wgrać do odpowiedniego folderu.
Mój komputer-> moje dokumenty->Gothic3-> saves/zapisy.
No jak tak wszystko zrobiłeś to innego pomyślu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się