Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2010 o 23:05, Gumisiek2 napisał:

Ja tam kupiłem Platynę za 20 złotych. Gra spada to TopSellera 3,5 roku po wydaniu, tak
to jest, jeżeli ma się do czynienia z Grą Wielką i prawdziwym hitem ;]



Ja nigdy jakoś nie mogłem się zebrać na kupno. A to NWN kolekcja wszech czasów a to brak czasu na granie. A ta platyna to w jakieś promocji kiedyś czy używana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do tego topselera też jestem ciekawy, czy to będzie ta wersja z ponad 3 lat, czy poszerzą o patch (znając życie patcha będzie trzeba pobrać, bo wątpię by go dali w zestawie),
a swoją drogą, to gothic 3 dziwnie wygląda w zielonych barwach Topseleru, aż żal patrzeć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 10:23, Piotrekmysza napisał:

> Gdzie mogę znaleźć kostur sędziego?

Z tego co wiem to można go kupić, a znaleźć, to nie wiem....


ale u kogo kupić, u Asasynów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 10:28, VertigO napisał:

ale u kogo kupić, u Asasynów?


U wszystkich handlarzy przedmioty są losowo wybierane więc Ci nie powiem. A tak wgl. to po co ci to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz łatkę 1.72 i w górę ?
To jest quest, "gdzie jest guru" pierwsza skrzynia jest na Pustyni, nie jest zamknięta na klucz za to w niej jest klucz do następnej i tak dalej i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba "Naprawiona", a nie "reperowana" przynajmniej tak jest u mnie.

Mapa z tymi skrzyniami.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=33971

W skróci Ci mogę opisać, że quest zaczyna się od wysepki w varancie, tam znajdziesz klucz do skrzyni. Kolejną znajdziesz nie daleko Bragi. IDZIESZ LEWĄ STRONĄ W STRONĘ BEN SALI PRZY GÓRACH... 3 Na przełęczy do nordmaru ( niedaleko ) rzeki. 4 Przy grobowcu Baldara . wychodząc z grobowca patch w stronę jaskini cieniostwora. Po prawej stronie tak na środku góry znajdziesz przełęcz. Wejdź do niej po mniejszym kamieniu.

Jeżeli czegoś nie będziesz wiedzieć pytaj.

edit: A tu masz mojego starego screnna nie wiem czy coś pomoże, ale zawsze coś... To jest właśnie miejsce z 3 skrzynią...

http://forum.gram.pl/upl/forum/2010_01/20100104181639.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2010 o 22:38, Piotrekmysza napisał:


Heh nie ma to jak widoczki z G3. Ja niestety musiałem grać na minimum i osobiście nie mogłem ich zobaczyć. Niektórzy czepiają się, że świat G3 jest za duży, a mi osobiście odpowiadają takie wielkie światy. Ale środki transportu i tak się przydają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2010 o 15:46, DambialkoX napisał:

Heh nie ma to jak widoczki z G3. Ja niestety musiałem grać na minimum i osobiście nie
mogłem ich zobaczyć. Niektórzy czepiają się, że świat G3 jest za duży, a mi osobiście
odpowiadają takie wielkie światy. Ale środki transportu i tak się przydają :D

Ja ściągnąłem sobie łatkę Enhanced Edition i ustawiłem bardzo wysoki detale. Polecam, widoki są piękne. Ale i tak to nic w porównaniu z realem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 17:05, SiDi napisał:

Gdzie znajduje się jakakolwiek kapliczka Adanosa? Przemierzam kraj i nie znalazłem ani jednej jeszcze.


Ni ma. Odpowiednikiem kapliczek są magowie wody i kapłani koczowników (pierwszy w jaskini obok pozostałości po wiosce na drodze z farmy Domenika do Montery).
I jeszcze jedno - odpowiednik z tego lichy, po prostu chowają w rękawach czary i atrybuty szkoły magii Adanosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się