Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2010 o 00:09, Jave napisał:

Gry jeszcze grałem w G3 (od razu na patchu 1.7), za nic w świecie nie mogłem znaleźć
zwierzaka, jakiego miałem zabić dla jakiegoś myśliwego z gór. Czytałem w Sieci, że w
podzięce dostanę od niego jakiś kamień przemiany. Chodzi bodajże o... coś białego. Przeglądałem
mapę z zaznaczonymi ważnymi postaciami i miejscami, ale tam niczego nie znalazłem. Przewaliłem
cały środek Nordmaru i ciągle nic. Jak wykonać te zadanie? Myśliwy nazywał się bodajże
Brodar? Bogin? Bogir?, chciał umrzeć w walce.

Chodzi Ci zapewne o Białego Rozpruwacza, jest to wilk. Na mapce wrzuconej powyżej jest to punkt 103. Gdzieś w tych okolicach się on kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 00:04, Gumisiek2 napisał:

Trzymaj. Czerwona kropka koło nazwy "Varant".

Podziękował;)

I jeszcze przy okazji bo nie mogę sobie przypomnieć gdzie byli Ci straznicy z Mora Sul którzy obrabowali sprzedawcę wody..? Mapka wyżej;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 00:09, Jave napisał:

Gry jeszcze grałem w G3 (od razu na patchu 1.7), za nic w świecie nie mogłem znaleźć
zwierzaka, jakiego miałem zabić dla jakiegoś myśliwego z gór. Czytałem w Sieci, że w
podzięce dostanę od niego jakiś kamień przemiany. Chodzi bodajże o... coś białego. Przeglądałem
mapę z zaznaczonymi ważnymi postaciami i miejscami, ale tam niczego nie znalazłem. Przewaliłem
cały środek Nordmaru i ciągle nic. Jak wykonać te zadanie? Myśliwy nazywał się bodajże
Brodar? Bogin? Bogir?, chciał umrzeć w walce.


Tutaj masz filmik jak dojść do niego krok po kroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 03:29, Mordrag napisał:

> Trzymaj. Czerwona kropka koło nazwy "Varant".
Podziękował;)

I jeszcze przy okazji bo nie mogę sobie przypomnieć gdzie byli Ci straznicy z Mora Sul
którzy obrabowali sprzedawcę wody..? Mapka wyżej;p


wiesz co... Najlepiej jakbyś sobie to ściągnął... http://forum.e-gothic.net/gothic-3-zmierzch-bogow/interaktywna-mapa-terenow-gothic-3/ Znajdziesz tam każdego NPC, ważniejsze roślinki, gady, itd. krótko mówiąc jest tam niemal wszystko.

edit: sory za dwa posty pod rząd...

a i tu jeszcze ten filmik dla Jave... bym zapomniał... http://www.youtube.com/watch?v=7NyDw5ySEFg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 07:33, Piotrekmysza napisał:

wiesz co... Najlepiej jakbyś sobie to ściągnął... http://forum.e-gothic.net/gothic-3-zmierzch-bogow/interaktywna-mapa-terenow-gothic-3/
Znajdziesz tam każdego NPC, ważniejsze roślinki, gady, itd. krótko mówiąc jest tam niemal
wszystko.


Ok dzięki bardzo juz pobrałem.;) Ale nie wiem jak to wyświetlić, żeby sie otwarło..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 10:19, Mordrag napisał:

Ok dzięki bardzo juz pobrałem.;) Ale nie wiem jak to wyświetlić, żeby sie otwarło..?


Wypakuj zawartość paczki najlepiej programem WinRar a następnie przejdź do folderu gdzie wypakowałeś zawartość paczki po czym dwukrotnie kliknij ikonę z takim księżycem - nazywa się ona G3iMap, wtedy mapa się uruchomi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 community patch 1.73
Mam pewien problem.Nie wiecie moze jak udostępnić kody do tego patcha ? Bo jak zmieniam w Ge3.ini TestMode=False na True to nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym działaniem G3 na Radeonach z jakiejś tam serii? Być może wymienię kartę graficzną, ale jeżeli miałby nie działać Gothic 3 to zostaję przy starej. I patch, który naprawia błąd na tych kartach ma dopiero wyjść i być oznaczony numerkiem 1.74, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2010 o 16:39, Thog napisał:

Mam Radeona HD 5770 , ustawienia w Gothicu wszystko na max , a grafika wygląda
mniej więcej tak:

Fajne kafelki na drodze gruntowej ;-)

Dnia 24.04.2010 o 16:39, Thog napisał:

Da się to jakoś naprawić?

Przeczysta drugi post w górę od tego twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o quest w Okarze w którym mam przynieść 5 brył rudy żelaza kowalowi
Na wszystkich stronach o Gothicu mam napisane, że bryły rudy (nie rude bryłki, tylko rudę bryłe, wszystkie 5) można znaleźć w kopalni nieopodal Okary, z którą związany jest jakiś tam inny quest. W tej kopalni znalazłem tylko 3 bryły. Gdzie mogę znaleźć ich więce, zakładając, że w Nordmarze, ani Varancie jeszcze nie byłem, a z kodów korzystać nie chcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w kopalni Okary nie znalazłeś wystarczającej ilości (chociaż niby być powinny wszystkie 5), to rozglądnij się w okolicach Geldern - tam masz wykopalisk aż nadto, chociaż wydobywa się głównie siarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się