Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2010 o 20:47, Rosselin napisał:

Nalazłem 4 kawałek koło Okary (po piątym przeszukaniu ;)), a w Geldern sprawdziłem wcześniej.
Sama siarka, złoto i ruda :/

To bierz kilof w dłoń i ręcznie wykop (z tego co pamiętam to się dało, bo też miałem z tym problem) ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że wszystko co było do wykopania jest wykopane i przekute ;]
I właśnie nie wiem czy w zadaniu chodzi o wykopaną rudę czy o znalezioną (chyba mają inne ikonki w eq) O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zadaniem w Okarze.

Spoiler

Razem z Randallem miałem oczyścić kopalnię. Zabiłem wszystkie pełzacze, ale on nie chcę ze mną rozmawiać. W dodatku zadanie nie zostało zaliczone w dzienniku. Czy jest coś czego nie zrobiłem czy to jest po prostu bug ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Co to jest balans alternatywny
Balansuje itemki itp. tablice dają mniej pkt umiejętności, itemki są droższe itd. ;)

Dnia 25.04.2010 o 20:18, Net_com napisał:

czy jakoś tak i co daje efekt HDR ?

To poprawia efekty ''świetlne'' o ile się nie mylę. Można podziwiać jak słoneczne zdobią świat gry. ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 22:58, Dodus14 napisał:

Co daje do Gothic''a i w nim zmienia dodatek?

Co dodaje? Hmm
nowości:
- nowa fabuła
- nowe lokacje
- masa bugów
zmiany:
- usunięto 2 krainy
- nie ma obozów niewolników
- wygląd bezimiennego
- masa bugów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 09:44, Fun_g_1_2_3 napisał:

Co dodaje? Hmm
- masa bugów
- wygląd bezimiennego
- masa bugów

Jakiego typu bugi i co ze zmiana "bezia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 12:44, Dodus14 napisał:

> Co dodaje? Hmm
> - masa bugów
> - wygląd bezimiennego
> - masa bugów
Jakiego typu bugi i co ze zmiana "bezia"

Kurde, robiłem ci wielkiego posta, a tu takie coś (Problemy techniczne..). pierwsza zmiana Beziego, to włosy. Kiedy celowałem z pierwszej osoby, to zamiast celu widziałem właśnie je.. A i charakter Bezia się zmienił. Stał się bardzo poważny, nie ironiczny, i tak wyśmiewający się z wszystkiego.. "Co wyście zrobili z Myrtaną! Czemu tak leżycie, i nie bierzecie spraw we własne ręce?!?" to jedna z jego kwestii dialogowych (CDP też się dostanie - polonizację przeprowadził kto inny, przez to część zdań nie jest odczytana przez lektora[A może to błąd gry? Niewiem], a czasami nie ma polskich liter, przecinków, i innych. Ale to akurat do przełknięcia).

Dnia 26.04.2010 o 12:44, Dodus14 napisał:

> - masa bugów

Jakie? Hehe, ostatnio w CDA pojawiła się latająca krowa. Również ten błąd miałem, gdy się krowę zabije ( A że jest taka misja, to wiesz..). Inne, np. że Gorn nie chce ze mną rozmawiać, bo nie jest to jeszcze ta część gry. Ale misja sugeruje "Idź do Gorna lub Thorusa". No to ja lecę do Gothy, bo tam teraz urzęduje Gorn, tu mi strażnik wyskakuje, i mówi coś w stylu a po co, na co, przepustka itd. (jak kontroler w autobusie "Bileciki proszę" - to przykład akurat z życia wzięty;)). A jak już dotarłem do Gorna, to "Do zobaczenia!". Moje zirytowanie - "No ja %$^#^*, co za $%(*$#$ te grę robiły!!!". Inn bug - arena w Silden - na początku, kiedy idziemy na arenę, Bezi się ścina, dziki czemu przegrywa walkę. Jeszcze mało? Niektórzy przeciwnicy w ogóle nie atakują (Troglodyta... Koło opuszczonych przez buntowników jaskiń). Mógłbym tak wymieniać i wymieniać.. Ale po co? Jeśli jesteś fanem - kupuj. Z musu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że się wtrącę :)

Dnia 26.04.2010 o 13:25, Ezio napisał:

Inne, np. że Gorn nie chce ze
mną rozmawiać, bo nie jest to jeszcze ta część gry. Ale misja sugeruje "Idź do Gorna
lub Thorusa". No to ja lecę do Gothy, bo tam teraz urzęduje Gorn, tu mi strażnik wyskakuje,
i mówi coś w stylu a po co, na co, przepustka itd. (jak kontroler w autobusie "Bileciki
proszę" - to przykład akurat z życia wzięty;)). A jak już dotarłem do Gorna, to "Do
zobaczenia!". Moje zirytowanie - "No ja %$^#^*, co za $%(*$#$ te grę robiły!!!".


Ja miałem lepszą akcje. Gram sobie powolutku, nie śpiesząc się, zrobiłem po Monterze Geldern, Silden i w końcu idę do Gothy. Zapłaciłem temu młotowi co to go pilnuje, wchodzę do pokoju i... pusto. pochodziłem dookoła, myślę "Może go gdzieś dzikie zwierzęta po drodze skasowały?". Użyłem kodu na przeniesienie do postaci(goto, bardzo przydatne kiedy jakaś postać się zgubi) i okazało się, że Gorn sobie spacerkiem w lesie koło Faring. Odprowadziłem go i dopiero jak doszedł do celi to pojawiły mu się kwestie dialogowe...

Ktoś kiedyś pisał, że znalazł ciało Miltena zabitego przez wilki... A trzeba przyznać, że niektóre bugi są zabawne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt do końca nie wie, gdyż Zmierzch Bogów sam w sobie jest losowym generatorem błędów i w każdej chwili może nas urzec czymś nowym, a warto wiedzieć, że Genome Engine pozwala na bardzo dużo. Przy odrobinie szczęścia możemy nagrać bugi i tym samym automatycznie załapać popularny filmik na YouTube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się:D

Spoiler

Po tym, jak już zabijemy kruka, to on gada, kto posprząta, i tu mówisz, żeby przejeli interes, a potem można go zabić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 19:02, Dodus14 napisał:

Hehe rozumiem. Ale największą głupotą jest tutaj Thorus. Zabija się go w 1 części, w
Noc''y Kruka, a on nadal żyje. Hehe

Może Xardasowi się nudzi i wskrzesza ludzi hurtowo?
A tak na poważnie to mam pytanie:Czy trzeba mieć jakąś umiejętność bądź odpowiednią ilość np.wytrzymałości,aby utrzymać się na nogach po Tunelowym Bulgocie?Grę przechodziłem już kilka razy,lecz nigdy tego nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 22:04, Dootix napisał:

Czy trzeba mieć jakąś umiejętność bądź odpowiednią ilość np.wytrzymałości,aby utrzymać się na nogach po Tunelowym Bulgocie?


Trzeba. 200 pkt. wytrzymałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2010 o 22:11, Shlafrok napisał:

Trzeba. 200 pkt. wytrzymałości.

Dobrze wiedzieć.Przynajmniej Bezimienny nie padnie na buziunie z powodu promili.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się