Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2010 o 15:44, Piotrekmysza napisał:

A instalowałeś jakieś patche ? Jaką masz wersje gry ?



Gra była w najnowszym Playu i nie instalowałem żadnych patchy.A tak szczerze to obszedłem cały obóz dookoła i szedłem jakieś kilka minut na wschód i agresywnych dzików nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 15:47, matis9988 napisał:

Gra była w najnowszym Playu i nie instalowałem żadnych patchy.A tak szczerze to obszedłem
cały obóz dookoła i szedłem jakieś kilka minut na wschód i agresywnych dzików nie było.


hmm... Z tego co wiem to w play''u był patch 1.6 więc buga nie powinno być... Od wyjścia z reddock do tych dzików jest jakieś 10 s. Mogę podpowiedzieć jeszcze, że są one pomiędzy obozem, a patrolem orków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 15:52, Piotrekmysza napisał:

> Gra była w najnowszym Playu i nie instalowałem żadnych patchy.A tak szczerze to
obszedłem
> cały obóz dookoła i szedłem jakieś kilka minut na wschód i agresywnych dzików nie
było.

hmm... Z tego co wiem to w play''u był patch 1.6 więc buga nie powinno być... Od wyjścia
z reddock do tych dzików jest jakieś 10 s. Mogę podpowiedzieć jeszcze, że są one pomiędzy
obozem, a patrolem orków...



Patch instalował się od razu z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra i ja mam problem który wydaje się trochę głupi. Chodzi o to że dostaje od Gelforda z Reddock zadanie polegające na pozbyciu się patrolu orków z farmy. I teraz problem - jak ich zabić, bo niby ich pokonuje w walce, ale co z tego skoro po minucie każdy z nich wstaje i rezyduje sobie w najlepsze dalej a tym samym zadanie w ogóle nie zostaje mi zaliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe... pamiętam jak kiedyś na poczatku gry sam miałem z tym problem. Musisz ich po prostu dobić. PRzeciwników ktrzórzy są do nas nastawieni domyślnie wrogo nie trzeba dobijać, ale takich neutralnych, czy zaprzyjaźnionych tak. Jeżeli nie wiesz jak dobić, to zerknij do instrukcji, bo ja sam nie pamiętam jaki to był przycisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 16:38, dave03 napisał:

Dobra i ja mam problem który wydaje się trochę głupi. Chodzi o to że dostaje od Gelforda
z Reddock zadanie polegające na pozbyciu się patrolu orków z farmy. I teraz problem -
jak ich zabić, bo niby ich pokonuje w walce, ale co z tego skoro po minucie każdy z nich
wstaje i rezyduje sobie w najlepsze dalej a tym samym zadanie w ogóle nie zostaje mi
zaliczone.

Albo prościej - samym mieczem możesz im tylko obić buźkę ;-)
Użyj łuku, albo kuszy i pokonaj jednego, a resztę już normalnie mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 16:40, Albii napisał:

Hehe... pamiętam jak kiedyś na początku gry sam miałem z tym problem. Musisz ich po prostu
dobić.


Czyli nie jestem jedyny który z tym ma/miał problem :)

Dnia 24.06.2010 o 16:40, Albii napisał:

PRzeciwników ktrzórzy są do nas nastawieni domyślnie wrogo nie trzeba dobijać,
ale takich neutralnych, czy zaprzyjaźnionych tak. Jeżeli nie wiesz jak dobić, to zerknij
do instrukcji, bo ja sam nie pamiętam jaki to był przycisk.


Dobrze wiedzieć. Kłopot jednak w tym że grę mam - jak łatwo się domyślić - z PLAYa i tam instrukcji żadnej nie ma, klawiszologii w grze też jakoś nie widziałem :| No ale pewnie zaraz ktoś inny mi napisze skoro Ty nie pamiętasz ;)

EDIT:

Fun_g_1_2_3

Kusze/łuk owszem mam, ale strzały zadają zbyt małe obrażenia i raczej tym orężem z nimi sobie nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem, że mam gierkę i w instrukcji mogę sprawdzić. :D
"Pchnięcie lub zabicie leżącego przeciwnika - Przytrzymanie PPM i długie kliknięcie LPM"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 18:18, Albii napisał:

Zapomniałem, że mam gierkę i w instrukcji mogę sprawdzić. :D
"Pchnięcie lub zabicie leżącego przeciwnika - Przytrzymanie PPM i długie kliknięcie
LPM"



Też na początku nie wiedziałem i ciągle przeciwnicy się podnosili, a ja ich tak cały czas "nawalałem".

Mam problem z pewną misją.Jest to misja gdzie muszę przynieść dla pracownika magazynu 15 worków pszenicy z pobliskiej farmy.Znalazłem 10 i już więcej nie mogę znaleźć.Obszukałem dokładnie całą farmę.Proszę o pomoc.

PS:Nie wiem jak nazywa się ta misja, ale otrzymałem nią od pracownika magazynu w mieście o nazwie Mo... nie pamiętam;).Ale pamiętam , że w tym mieście dowódca najemników jest Marik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 15:31, matis9988 napisał:

Mam problem z pewną misją.Jest to misja gdzie muszę przynieść dla pracownika magazynu
15 worków pszenicy z pobliskiej farmy.Znalazłem 10 i już więcej nie mogę znaleźć.Obszukałem
dokładnie całą farmę.Proszę o pomoc.

Bo pięć brakujących worków pszenicy nie znajdziesz na tej farmie, tylko przy bandytach, którzy okradają ów farmę ze zboża. Pogadaj z przywódcą najemników na tej farmie on zleci Ci zadanie pozbycia się tych bandytów. Znajdziesz ich w lesie, idź prostą tą drogą w stronę Gothy i jak po lewej stronie zacznie się góra to przed nią skręć w lewo idąc przy ścianie tej góry dojdziesz do ów bandytów i gdy ich zabijesz znajdziesz te 5 worków pszenicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki niedługo spróbuje.I mam takie pytanie.Dowiedziałem się, że ten pracownik magazynu jest buntownikiem.Muszę wejść na główny dziedziniec w tym mieście, ale brakuje mi 5 punktów zaufania u najemników.Czy jeśli oddam te 5 worków to otrzymam punkty zaufania dla buntowników czy dla najemników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 15:44, Gumisiek2 napisał:

Ani dla buntowników, ani dla najemników. Dla Montery. Dostosowując się do treści Twojego
posta - dla najemników.



Czyli, że będę mógł wejść po wykonaniu tego zadania na dziedziniec(czy jak mu tam)?

PS:Brakuje mi 5 punktów zaufania.
PS2:Montera-to tak nazywało się to miasto.Nigdy nie mogę zapamiętać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, za worki z pszenicą dostajesz tylko 2 punkty reputacji. Napisz, jakie jeszcze questy masz w Monterze, może coś poradzimy. Zakładam, że walczyłeś na arenie, to prawdziwa kopalnia punktów reputacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się