Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2010 o 18:30, Krzycho napisał:

Co pół minuty podczas grania mam taki krótki dźwięk, jakby szum z telewizora tyle że
trwa tylko pół sekundy. Patch 1.74, da się coś z tym zrobić?

A to się dzieje w każdym miejscu czy tylko w niektórych? To są 2 różne sprawy i przyczyny problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 20:55, Fun_g_1_2_3 napisał:

A to się dzieje w każdym miejscu czy tylko w niektórych? To są 2 różne sprawy i przyczyny
problemu.

Na razie to sobie dopiero pochodziłem po Ardei, przy latarni Jacka i terenach przy Ardei od strony Vengardu, w tych miejscach występował ten dźwięk.

Kiedyś jak grałem to tego nie miałem, ale grałem jak jeszcze nie było patcha 1.70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 21:13, Gumisiek2 napisał:

Changelog do Quest Packa 4 po polsku już dostępny! Link do pobrania na GS-ie.

Przeczytałem i muszę stwierdzić że:

Dostajemy dodatek do gry. Zmian jest PEŁNO niby niektóre takie małe ale cieszą jak diabli. Dzisiaj na Gothic Site jak zobaczyłem nowy wygląd szat to po prostu zaniemówiłem.

Czekam z niecierpliwością. Ależ se teraz zrobię playthrough, na pewno na trudnym poziomie i alternatywnym balansie. Chcę grać jak najdłużej a potem już G4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 23:27, Piotrekmysza napisał:

Może niech jakiś mod, przyczepi link do tego qp 4 ..:)


Dodałem link do przypiętego posta, ale następnym razem proszę wysłać prośbę poprzez formularz : )

Po przeczytaniu muszę powiedzieć, że trzeba będzie odkurzyć Gothic''a 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron wcześniej pisałem także o Community Story Project. Jeżeli wyjdzie i jeżeli RobeN zechce ponownie zebrać ekipę tłumaczącą, to czeka nas... Nie wiem, jak to ująć :P Będzie jeszcze lepiej, niż w najśmielszych marzeniach fanów Gothica przed premierą trzeciej części :)

Dostałem cynk, że link do Changeloga może nie działać, więc zamieszczam tutaj alternatywny link:

http://hotfile.com/dl/62258289/1f84965/G3_QP4_Changelog_PL_by_Gumi-Sandris.rar.html

Formularz do modków z prośbą o podpięcie już wysłany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://pokazywarka.pl/db13h0/

W paczce do ściągnięcia była jeszcze licencja + coś tam i zaledwie 2kb pliczek z jakimś (chyba) najnowszym updatem, raczej mało ważnym, więc tego nie wrzucałem żeby nie wprowadzać jeszcze większego chaosu.

eee... widzę, że skopiowało się 2 razy to samo (?!?!) jeśli jeszcze nie widziałeś tego changeloga i będziesz chciał reszte to najwyżej jutro zapodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki problem.

Moja konfiguracja sprzętowa to Intel Core 2 Duo 2x2,4 GHz; 3,5 GB Ram, NVIDIA GeForce 8800 GT 512 MB Ram, Direct X 9.0c, system Windows XP Professional SP2.

Z początku Gothic 3 działał mi normalnie, ale teraz będąc w 1/3, wyzwalającz większość miast w Myrtanie po prostu zwiesz się co 30 minutach i cały czas tak jest. W czym może tkwić problem.

Niestety do tej pory nie otrzymałem żadnych wiadomości od pomocy technicznej CD Projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w międzyczasie instalowałeś nowszą wersję sterowników do karty graficznej? Czy gra zwiesza się "na amen", czy po prostu mocno ścina? Jaką wersję sterowników masz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, kiedyś miałem zainstalowanego najnowszego patcha do Gothica, ale po formacie skopiowałem tylko savy i obecnie nie posiadam tego patcha. Jeśli zaś chodzi o sterownik to sprawa wygląda następująco:

Dostawca sterownika: NVIDIA
Data sterownika: 2007-12-05
Wersja sterownika: 6.14.11.6921
Podpis cyfrowy: Microsoft Windows Hardware Compatibility Publisher

Więc jak sami widzicie nie jest to najnowszy sterownik.

Tak, gra wiesza się na "amen".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie chodziło mi o numerek sterownika, najłatwiej sprawdzić go klikając na pulpicie PPM, następnie Panel sterowania NVIDIA ---> Zakładka "Wydajność" ---> Pokaż informacje o systemie. Numerek sterownika będzie napisany obok "Geforce video". Też mam kartę z serii 8xxx i mi gra nie ścinała tylko na sterowniku 169.21. Patch 1.72 też się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli mam zainstalować najnowszy sterownik grafiki i patcha 1.72 ? I tutaj tkwi kolejny problem, bo usunęły mi się zapisane stany gry ostatnio po zainstalowniu tego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie najnowszy, bo najnowszy ma numerek 258.96, a jak już wspominałem Gothic 3 najlepiej chodzi na sterownikach 169.21 (jeżeli chodzi o kartę Nvidii z naszej serii). Link do wersji 169.21:

http://www.nvidia.pl/object/winxp_169.21_whql.html

Co do sejwów, to patch 1.7 i wyższe (czyli także 1.72) nie obsługuje zapisów z poprzednich wersji gry, ale naprawdę opłaca się go zainstalować - oprócz poprawy ogromnej ilości bugów dodaje także Alternatywny Balans i Alternatywną SI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo, prosze o pomoc co do montery. Gram na patchu 1.74, mam 30+ lvl i nie odbilem jeszcze montery. W.g mnie bez GOD mode to niewykonalne, 3 orków na raz i juz mam mega problem a co dopiero cale miasto ?! szczegolnie ze tam roi sie od elitarnych wojownikow ,najemnikow itp a ci buntownicy padają jak muchy.
Jak wy to zrobiliscie ? czy na tym patchu orkowie sa silniejsi ?

Ps. Biegam z rubinowym ostrzem ( 95 DMG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się