Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Wielkie dzięki za odpowiedź. Myślałem, że mniej z tym roboty. No to w takim układzie zagram bez dubbingu. Jeszcze pytanie: Czy istnieje jakiś patch, który by powiększył czcionkę? Nie chodzi mi oczywiście o zmianę na niższą rozdzielczość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 13:03, jakubg7 napisał:

Wielkie dzięki za odpowiedź. Myślałem, że mniej z tym roboty. No to w takim układzie
zagram bez dubbingu. Jeszcze pytanie: Czy istnieje jakiś patch, który by powiększył czcionkę?
Nie chodzi mi oczywiście o zmianę na niższą rozdzielczość ;)


Nie. Ponieważ gra ma jak gdyby stałą wielkość okna HUD (1024x768) i je skaluje nie ma możliwości łatwiej zmiany rozmiaru, chyba, że edytowałbyś odpowiednik plik z GUI.PAK.

Jednak rezultatem będzie to, że wiele tekstów nie będzie się mieściło w okienkach i będą ucinane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy sory że nie odpowiadałem. Mam podstawową wersje gothica i nie ma quest packa. Co to jest OP??. Jestem a raczej byłem na etapie rozwałki w Cape Dun. Dopiero co była rewolucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 14:26, Paul_Rodgers napisał:

Mam problem: po zainstalowaniu patcha 1.73 nie mogę uruchomić gry, wyskakuje komunikat,
który jest na screenie. Proszę o pomoc.


Zainstaluj DirectX''a dołączonego do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 14:42, Paul_Rodgers napisał:

Tak jak poradziłeś zrobiłem, a tu kolejny komunikat i nie da się zainstalować.


Wprawdzie błąd wyskakuje przy innej okazji, ale komunikat ten sam, więc może coś z tego będzie. :-)

http://support.microsoft.com/kb/319114/pl

Takie coś znalazłem w google (ze screena wnioskuję, że masz windows xp). Spróbuj coś pokombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 13:24, alexmercer2 napisał:

Yyy sory że nie odpowiadałem. Mam podstawową wersje gothica i nie ma quest packa. Co
to jest OP??. Jestem a raczej byłem na etapie rozwałki w Cape Dun. Dopiero co była rewolucja.

Nie OP tylko QP - Quest Pack.
Czyli sam początek gry.
Samo wykonanie zadań w Reddock i Ardei to niecałe 2h gry. Wykonanie zadań w Cape Dun to kwestia 1h.
W dodatku teraz już nikt nie gra na niestabilnej wersji podstawowej. Swego czasu siedziałem cały czas na patchu 1.72, który moim zdaniem był najlepiej zoptymalizowany do ciągłej i bezproblemowej gry.
Teraz jeszcze doszedł QP więc wiele osób (w tym ja) przerzuciło się na patch 1.74.
Jeśli rzeczywiście grasz na podstawowej wersji to od nikogo nie dostaniesz zapisu ponieważ nie będą one działać.
No i oczywiście jak zainstalujesz dowolny patch 1.7 to stare zapisy przestaną działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po paru patch''ach doszło mi kilka nowych opcji przy szczegółowości grafiki. Może mi ktoś powiedzieć które najbardziej osłabiają płynność gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 18:02, Albii napisał:

Może mi ktoś powiedzieć które najbardziej osłabiają płynność gry ?

Mój sprzęt to Intel Core Duo 2GHz i 2GB RAM, a na takich ustawieniach nie mam ani 1 ścinki.
Najbardziej ścina wygładzanie krawędzi. Później wszystkie z 3 serii suwaków oprócz tego ostatniego, który jest zwykłym dodatkiem.

20100831183812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 18:00, jakubg7 napisał:

A spróbuj może ściągnąć to:
http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?framedyn
Oczywiście plik wypakuj i wrzuć do folderu z grą.


Dzięki wszystkim za fatygę, jak na razie nic nie pomogło. Teraz też wkleiłem ten plik do głównego folderu, jak na screenie u dołu i to samo.

20100831190308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 19:03, Paul_Rodgers napisał:

Dzięki wszystkim za fatygę, jak na razie nic nie pomogło. Teraz też wkleiłem ten plik
do głównego folderu, jak na screenie u dołu i to samo.

A jaki Ci się wyświetla błąd? Ten sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2010 o 19:17, jakubg7 napisał:

> do głównego folderu, jak na screenie u dołu i to samo.
A jaki Ci się wyświetla błąd? Ten sam?


Tak te same błędy w obu przypadkach(uruchomienia gry i inastalacji DirectX 9.0c z płyty), co na screenach wyżej. Dotychczas miałem patcha 1.6 i wszystko było ok, a niestety te nowe mi nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 19:20, Gumisiek2 napisał:

A nie powinieneś tego czasem wkleić do C:\WINDOWS\system32 i System\DLLCACHE?

No właśnie nie wiem, dlatego pytałem;) Jesteś pewny że tam trzeba wkleić tego framedyn.dll ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się