Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2012 o 10:01, RobeN napisał:

> Zainstalowałem dzisiaj Gothic 3, patch 1.74 oraz Quest Pack. Wszystko fajnie wygląda

> oprócz jednej rzeczy a mianowicie co oznacza czaszka przy niektórych lepszych zbrojach?

>

Do QuestPacka dostarczony jest obszerny manual oraz poradnik - sugeruję zapoznać się
z informacjami. Znajdziesz je w katalogu gry.

To jest fantastyczne uatrakcyjnienie gry. Grając w G3 czuję że to prawdziwy Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym tkwi szczegół, ale dzisiaj odpaliłem gothica ze wszystkimi patchami + Quest Pack 4 + Content Mod i... POCZUŁEM KLIMAT GOTHICA!
Jestem zadowolony, że zmusiłem się zainstalować tą grę po raz enty.Może, w końcu ją ukończę z uśmiechem na buzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 20:54, oskiiq napisał:

Nie wiem w czym tkwi szczegół, ale dzisiaj odpaliłem gothica ze wszystkimi patchami +
Quest Pack 4 + Content Mod i... POCZUŁEM KLIMAT GOTHICA!
Jestem zadowolony, że zmusiłem się zainstalować tą grę po raz enty.Może, w końcu ją ukończę
z uśmiechem na buzi :D


Też się noszę z takim zamiarem...A co tak dokładniej się zmieniło,że gra Ci się bardziej podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim dialogi i zadania, które doszły ! Szkoda że nie ma audio, ale da się przeżyć :) Grafika tez jakby bardziej klimatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema pójdzie mi g3 na procesorze intel core 2 duo2.0 ghz dwurdzeniowy, 1024 mb ram i karta grafy nvidia gtx 220 1024mb videoram ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 14:39, maxtrik napisał:

Siema pójdzie mi g3 na procesorze intel core 2 duo2.0 ghz dwurdzeniowy, 1024 mb ram i
karta grafy nvidia gtx 220 1024mb videoram ??????????????


Pójdzie, zainstaluj patcha 1,73 lub 1.74, gra powinna działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypowy problem.

Zacząłem grać od nowa w G3, jednak zainstolowałem sobie Community patch, oraz QP 4. I jestem w Reddock. Mam misję, aby wybić patrol na farmie. Ok, idę tam. I od razu na mnie rzucają się orkowie. Pamiętam, że w ''czystej; wersji można było pogadać z Toporkiem ws uwolnienia kowala, teraz nie mam takiej możliwości. Ale lepiej jest później, gdyż nie mogę wejść do Cape Dun! WSZYSCY sięna mnie rzucają, i orkowie i ludzie. Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak wygląda sprawa z Community Story Project? Czytam różne strony ale nie widać aby prace zbliżały się ku końcowi.
Chodzi mi o samą wersję angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś pojęcie dlaczego na laptopie firmy Samsung z parametrami
; i3, 6 gb ram, GeForce 520 mx [ 1 gb ] [ System operacyjny Windows 7 ]
Gra po zainstalowaniu nawet nie reaguje? Nic nie wyskakuje ''.''
Oczywiście oryginalna płytka :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mnie ktoś oświecić, jaka jest najnowsza wersja gry oraz jaki jest najnowszy quest pack?
Chcę pograć znowu, a już się pogubiłem co powinienem instalować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 17:17, Bezi_113 napisał:

Może mnie ktoś oświecić, jaka jest najnowsza wersja gry oraz jaki jest najnowszy quest
pack?
Chcę pograć znowu, a już się pogubiłem co powinienem instalować :P


1.74 jest najnowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wyjdzie nowy patch do Gothika 3, oznaczony numerem 1.75. Będzie to ostatnia oficjalna łatka do tej gry. Poza tym mają się pojawić dwa nowe wydania:
1. Gothic 3 Rozszerzona Złota Edycja (zawiera G3+ZB w najnowszych wersjach)
2. Gothic Kompletna Kolekcja (zawiera wszystkie gry z serii)

Ileż ja bym dał, żeby CDP wydał te edycje w Polsce ; ) Wszystkie informacje wziąłem z portalu gothic.phx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 18:00, hammerfall87 napisał:

Co jest bardziej opłacalne ?


Zbierając punkty reputacji u assasynów, możesz legalnie wejść do Ishtar. W przeciwnym wypadku, tylko walcząc i oczywiście nie dostając questów. Oprócz walki z koczownikami, aby uzbierać 75 punktów, potrzeba zabić co najmniej 1 Maga Wody. To wszystko nie wyklucza zresztą wykonania przynajmniej części zadań dla koczowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęło już hohoho od czasu jak żyłem światem Gothica jednak dalej nie grałem w trójkę z obawy żeby nie zepsuć sobie serii. Warto po takim czasie spróbować? Czy lepiej żyć w świecie gdzie gra skończyła się na Nocy Kruka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się