Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Czy ma jakiś sens instalowanie wszystkich łatek po kolei, począwszy od pierwszej wydanej przez producenta po ostatnią fanowską 1.75?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 12:54, Smileyer napisał:

Czy ma jakiś sens instalowanie wszystkich łatek po kolei, począwszy od pierwszej wydanej
przez producenta po ostatnią fanowską 1.75?

Pozdrawiam


Możesz instalować na dowolną wersję gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2012 o 13:02, Isildur napisał:

> Czy ma jakiś sens instalowanie wszystkich łatek po kolei, począwszy od pierwszej
wydanej
> przez producenta po ostatnią fanowską 1.75?
>
> Pozdrawiam

Możesz instalować na dowolną wersję gry :)


Czyli ta łatka posiada w sobie wszystkie stare :P? A edycja rozszerzona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z qp4+cm2.2, gra sie nie uruchamia (where is guru) a sam czysty 1.75 dziala bez problemu. Pytanie czy da rade odpalic go z questpackiem? Jak nie to ten patch to fail : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuję pomocy dotyczącej kodów. Otóż sprawa ma się tak: zniszczyłem artefakty adanosa i Zuben nie chce mnie widzieć, a potrzebuję go do nauczenia się Mistrza Dwóch Ostrzy. Save''a wcześniejszego nie mam, więc postanowiłem wpisać kod. Jednak po wpisaniu kodu umiejętności nie mam (w widoku postaci ramka nadal jest szara, po drugim wpisaniu w okienku z tą umiejętnością pojawia się cyfra 2). Podejrzewam że coś źle robię, ale nie wiem co. Liczę na Waszą pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 16:43, Jack_Ripper_PL napisał:

Witam.

Potrzebuję pomocy dotyczącej kodów. Otóż sprawa ma się tak: zniszczyłem artefakty adanosa
i Zuben nie chce mnie widzieć, a potrzebuję go do nauczenia się Mistrza Dwóch Ostrzy.
Save''a wcześniejszego nie mam, więc postanowiłem wpisać kod. Jednak po wpisaniu kodu
umiejętności nie mam (w widoku postaci ramka nadal jest szara, po drugim wpisaniu w okienku
z tą umiejętnością pojawia się cyfra 2). Podejrzewam że coś źle robię, ale nie wiem co.
Liczę na Waszą pomoc.

Pozdrawiam.


Zadje mki się że to nie zuben tego uczy tylko jakiś gość w zewnętrznym kręgu ishtar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 15:57, Piotrekmysza napisał:

Mistrza władania dwóch ostrzy nauczysz się u Ugrasala.


Tak wiem, ale bez przyjęcia zadania "sprawdzian assasynów" od zubena nikt w ishtar nie chce nas uczyć. Problem z cheatem rozwiązałem, więc sprawa nieaktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech a miało być tak pięknie ... Save z 1.74 nie działają z 1.75 ... Jest jakaś szansa na uzdatnienie ich ? Trzeci raz gry nie mam serca zaczynać od nowa ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 21:53, buras napisał:

Ech a miało być tak pięknie ... Save z 1.74 nie działają z 1.75 ... Jest jakaś szansa
na uzdatnienie ich ? Trzeci raz gry nie mam serca zaczynać od nowa ... :/


Niestety nie ma. Zbyt dużo zmian w skryptach i kompilacji świata było wprowadzonych.
Na pocieszenie napiszę, że to definitywnie ostatnia aktualizacja do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie linków do Quest Pack''a w przypiętym poście to oba linki do QP bez Content Mod''a nie działają, a link do QP + Content Mod jest odnośnikiem do "starej" już wersji która nie działa z G3 1.75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2012 o 16:48, CR7 napisał:

Odnośnie linków do Quest Pack''a w przypiętym poście to oba linki do QP bez Content Mod''a
nie działają, a link do QP + Content Mod jest odnośnikiem do "starej" już wersji która
nie działa z G3 1.75.


Dzięki za info uaktualnię te linki w dniu jutrzejszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z upieczeniem mięsa dzika i jelenia. Albo robię coś źle. Dawno nie grałem w G3 a w wersję połataną w ogóle. Otóż mam dajmy na to mięso jelenia oraz przepis na to mięso (zdaje się że oprócz mięsa trzeba tam jeszcze mieć bulion). Składniki mam ale jak siadam przy ognisku to do upieczenia mam tylko zwykłe mięso (takie z wilka albo ścierwojada). Dlaczego? Czy trzeba to zrobić może przy jakiejś kuchence albo kociołku? Narazie jestem w okolicach Ardei oraz Cape Dun i nie znalazłem ani kuchenki ani kociołka z którym mógłbym rozpocząć interakcję. Czy to Bug? Czy co?

I jeszcze jedno. Zauważyłem że w najnowszej wersji z question packiem nie ostrzy się już strzał przy osełce, tylko wyrabia się już naostrzone przy stole alchemicznym. Mam "przepis" ale nie mam umiejętności. Kto jej uczy? (umiejętności wyrabiania naostrzonych strzał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 15:28, CR7 napisał:

Narazie jestem w okolicach Ardei oraz Cape Dun i nie znalazłem ani kuchenki ani kociołka z którym mógłbym
rozpocząć interakcję. Czy to Bug? Czy co?


Kuchenkę znajdziesz w domu alchemika w Cape Dun, kociołek stoi przed tym domem.

Dnia 06.08.2012 o 15:28, CR7 napisał:

I jeszcze jedno. Zauważyłem że w najnowszej wersji z question packiem nie ostrzy się
już strzał przy osełce, tylko wyrabia się już naostrzone przy stole alchemicznym. Mam
"przepis" ale nie mam umiejętności. Kto jej uczy? (umiejętności wyrabiania naostrzonych
strzał)


Nie jestem pewny, ale umiejętności tej uczysz się po przeczytaniu książki, którą możesz kupić w Silden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2012 o 16:30, Gumisiek2 napisał:

> Narazie jestem w okolicach Ardei oraz Cape Dun i nie znalazłem ani kuchenki ani
kociołka z którym mógłbym
> rozpocząć interakcję. Czy to Bug? Czy co?

Kuchenkę znajdziesz w domu alchemika w Cape Dun, kociołek stoi przed tym domem.


Niestety nie mogę użyć ani kuchenki ani kociołka. W ogóle nie pojawia mi się ich podpis a nawet jak klikam w ciemno to nic się nie dzieje. Mam nawet hohlę oraz patelnię. Ale nic. Jakby to były elementy wystroju a nie elementy z którymi można przeprowadzić interakcję. Zdaje się że będę musiał reinstalować grę. Mam nadzieję że to coś pomoże a nie, że jest to błąd związany z patchami albo question pack''iem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mozna zdobyć jakąs neutralna, dość dobrą zbroje? bo doszedłem już do nordmaru i naprawdę cieżko beiga się w tej zbroii za 5 k.


+ Po najnowszym aptchu +qp gra jest wyśmienita, wciąga, przycinki też są minimalne. Nie mogę się oderwać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się