Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Można gdzieś w opcjach ustawić by dialogi w Quest Pack 4.2 PL tak szybko nie znikały? Bo nie zdążę przeczytać a dialogu już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 20:57, Isildur napisał:

Można gdzieś w opcjach ustawić by dialogi w Quest Pack 4.2 PL tak szybko nie znikały?
Bo nie zdążę przeczytać a dialogu już nie ma.


Można usunąć plik z "audio" dla dialogów QP (Speech_Polish.mod).
Wówczas będą znikały dopiero wtedy, gdy klikniesz myszą.

Czas jaki się wyświetlają w naszej wersji był oparty na niemieckich dialogach (plikach audio) + uwag z testów polskiej wersji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 22:10, RobeN napisał:

Można usunąć plik z "audio" dla dialogów QP (Speech_Polish.mod).
Wówczas będą znikały dopiero wtedy, gdy klikniesz myszą.

Czas jaki się wyświetlają w naszej wersji był oparty na niemieckich dialogach (plikach
audio) + uwag z testów polskiej wersji :-)

Tylko nie ma u mnie tego pliku, jest zwykły (Speech_Polish.pack), ale gdy go usuwam to nie ma głosów podczas dialogów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 03:09, Isildur napisał:

Tylko nie ma u mnie tego pliku, jest zwykły (Speech_Polish.pack), ale gdy go usuwam to
nie ma głosów podczas dialogów...


pak, p00, p01 to pliki normalnej gry.
mod, m00, m01 to pliki QP.

Jeśli nie masz pliku Speech_Polish.mod, to oznacza, że coś się zle zainstalowało.
Może być też tak, że masz plik Speech_Polish.mod, tylko, że nie widzisz jego rozszerzenia, bo rozszerzenie .mod jest również rozszerzeniem plików w formacie video. Ten plik może mieć np. ikone pliku winampa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić żeby buntownicy pomogli nam wyzwolić Faring? Jak z nimi rozmawiałem to zdaje się że ci z Reddock się zasadzają na miasto ale mówią że Javier chce zebrać siły i umocnić się na wybrzeżu (czy jakoś tak on mówił). No a ponoć da się z nimi wyzwalać Faring od któregoś patcha albo od QP. No więc wie ktoś co trzeba zrobić żeby się zebrał ten Javier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 13:46, CR7 napisał:

Co trzeba zrobić żeby buntownicy pomogli nam wyzwolić Faring? Jak z nimi rozmawiałem
to zdaje się że ci z Reddock się zasadzają na miasto ale mówią że Javier chce zebrać
siły i umocnić się na wybrzeżu (czy jakoś tak on mówił). No a ponoć da się z nimi wyzwalać
Faring od któregoś patcha albo od QP. No więc wie ktoś co trzeba zrobić żeby się zebrał
ten Javier?


Z tego co ja wiem, to nie ma takiej opcji, żeby buntownicy z Reddock pomogli nam odbić Faring. Zresztą, to nawet za daleko. Także Faring musisz odbić sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z zadaniem "Dług i weksle" Mianowicie dostałem tylko 2 papierki z 3 chociaż rozmawiałem z trzema postaciami posiadającymi te papierki. Da się jakoś dostać ten jeden papierek (kody czy coś)? Mam wersję 1.73.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś rozpakowane tekstury G3Pakiem?

PS. To jest 1-2min roboty, jeżeli ktoś byłby tak miły i specjalnie dla mnie to zrobił, to prosze o kontakt! (Potrzebny do tego patch poniżej 1.75 i bez content moda!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 16:02, Bracio napisał:

Mam pytanie czy po 10 tysiącach patach, modach i innych rzeczy czy jest możliwe ukończenie
bezstresowo tej gry?


Nie :) Silnik gry jest na tyle zwalony, że się nie da. To prawda, że nieoficjalne łaty poprawiły wydajność i jest naprawdę płynnie. Ale wczytywanie w tle jest ciągle i ruszysz się kawałek i zaraz scina będzie. Jeśli się gra w jednym konkretnym miejscu to nie ma problemów, gorzej jak się doczytuje teren cały czas. Jak na przykład w lesie. Montera czy inne miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2013 o 16:08, vegost napisał:

Nie :) Silnik gry jest na tyle zwalony, że się nie da. To prawda, że nieoficjalne łaty
poprawiły wydajność i jest naprawdę płynnie. Ale wczytywanie w tle jest ciągle i ruszysz
się kawałek i zaraz scina będzie. Jeśli się gra w jednym konkretnym miejscu to nie ma
problemów, gorzej jak się doczytuje teren cały czas. Jak na przykład w lesie. Montera
czy inne miasto.



Cóż odnośnie silnika tego mało liczyłem, że się zmieni. Chodzi mi o bugi w postaci blokowania się, przenikania i innych pomniejszych bugach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 16:11, Bracio napisał:

Cóż odnośnie silnika tego mało liczyłem, że się zmieni. Chodzi mi o bugi w postaci blokowania
się, przenikania i innych pomniejszych bugach ;).


Nie no, takich bugów raczej nie zauważyłem :) Oczywiście jeśli chodzi o naszego bohatera. Inni npc mają z tym chyba do dzisiaj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 16:02, Bracio napisał:

Mam pytanie czy po 10 tysiącach patach, modach i innych rzeczy czy jest możliwe ukończenie
bezstresowo tej gry?


Co za bzdury vegost pisze.
Grałem na patchu o cyferkę niższym niż aktualny i nie miałem żadnych problemów (ale jeśli chodzi o Gothiki to ja ogólnie mam szczęście, bo nigdy nie trafiłem w tej seriii na poważniejszego buga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 16:08, vegost napisał:

> Mam pytanie czy po 10 tysiącach patach, modach i innych rzeczy czy jest możliwe
ukończenie
> bezstresowo tej gry?

Nie :) Silnik gry jest na tyle zwalony, że się nie da.


Gadasz bzdury, nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo grę da się bez problemowo ukończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 18:17, Isildur napisał:

Gadasz bzdury, nie wprowadzaj ludzi w błąd, bo grę da się bez problemowo ukończyć :)


A kto powiedział, że nie da się ukończyć ? Da się, ale nie można powiedzieć, że komfortowo. Gra jak miała ściny, tak ma do tej pory. Więc nie wiem o co ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za bardzo o co ci chodzi ja grałem w Gothica 3 na patchu 1.74 na sprzęcie już trochę starym i zdecydowanie nie narzekałem grało się przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 18:29, Ciekawski94 napisał:

Nie wiem za bardzo o co ci chodzi ja grałem w Gothica 3 na patchu 1.74 na sprzęcie już
trochę starym i zdecydowanie nie narzekałem grało się przyjemnie.


A wiesz co to jest wczytywanie w tle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja nigdy nie miałem jakiegoś super sprzętu i mi nie przeszkadza długie wczytywanie czy coś takiego, a w Gothicu 3 nie miałem jakiś doczytywań terenu chyba, że podczas teleportacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się