Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2013 o 16:55, castlerock napisał:

Do G3 poza patchami żadnego moda oprócz CM i quest packa nie ma.


Ależ oczywiście, że są. W większości są to mody zmieniające grafikę/dźwięki/interfejs, ale są też mody dodające nowe czary, postaci oraz mody fabularne, jak mod Konsekwencje, który nie trafił do polskiego wydania Content Moda ze względu na niedopracowanie.

EDIT: Nie należy też zapominać o Community Story Project, choć prace nad nim strasznie się przeciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 16:55, castlerock napisał:

NIEMOŻLIWE.
Chyba, że bawiłes sie kodami. Albo ktoś w domu ci konsola poprzywoływał te postaci.
Do G3 poza patchami żadnego moda oprócz CM i quest packa nie ma.

Zakład o piwo ;) ? Nie mógł nikt nic przywołać kodami bo:
1) Kodów nie używam, Gothici i tak są banalnie proste
2) Jak usiadłem i zacząłem grę to nie odchodziłem od kompa więc nikt inny przywołać by nie mógł

Heh, teraz sprawdzilem że gra ma wersję 1.60 może tam się coś pochrzaniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

content mod 2.6 działa z polską wersją gry? Jeśil nie to jaki jest najnowszy do polskiej wersji i jaki jest też najnowszy quest pack?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Info na start ten post pojawi się też w innych tematach dotyczących serii Gothic bo zależy mi na tym żeby jak najwięcej osób znających te gry wypowiedziało się na zadane przez mnie pytanie.

W związku z pewnym "projektem" (z braku lepszego słowa) potrzebuje może nie tyle charakterystyki Bezimiennego ale jak najwięcej informacji na jego temat. Chodzi mi tu o różnego rodzaju preferencje, styl mówienia, jakieś "powiedzenia". Generalnie zależy mi bardzo na jego stylu mówienia ale również innych aspektach które się skłądają na jego postać w odniesieniu do tej części serii.

Mam nadzieje że mogę liczyć na waszą pomoc i z góry dziękuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie, Mam Gothic 3 spatchowany do V1.74.25931 enhanced edition i chciałbym pobrać Quest Packa 4 pl, czy musze wcześniej updatować gothica do 1.75 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 15:42, Robert321 napisał:

Cześć mam pytanie, Mam Gothic 3 spatchowany do V1.74.25931 enhanced edition i chciałbym
pobrać Quest Packa 4 pl, czy musze wcześniej updatować gothica do 1.75 ?


Nie musisz bo QP działa na 1.74 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam także pytanie co do komptatybilności modów, pobrałem community patch 1.75 czy jest on kompatybilny z Quest Packiem 4? Przeczytałem też o CM(Content Mod 2.2PL) czy warto go pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 20:08, Robert321 napisał:

Mam także pytanie co do komptatybilności modów, pobrałem community patch 1.75 czy jest
on kompatybilny z Quest Packiem 4? Przeczytałem też o CM(Content Mod 2.2PL) czy warto
go pobrać?


Nie, nie jest kompatybilny przynajmniej u mnie nie działał na tym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 20:17, Eternal101 napisał:

> Mam także pytanie co do komptatybilności modów, pobrałem community patch 1.75 czy
jest
> on kompatybilny z Quest Packiem 4? Przeczytałem też o CM(Content Mod 2.2PL) czy
warto
> go pobrać?

Nie, nie jest kompatybilny przynajmniej u mnie nie działał na tym patchu.


Och, więc moje ostatnie, mam nadzieje pytanie.Niestety zrobiłem szybciej niż pomyślałem i zainstalowałem 1.75, wiesz może jak go usunąc abym mógł QP4 wgrać?
Edit: Znalazłem(chyba) wersję qp4 kompatybilną z 1.75, wypróbuję ją teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszła kolej na Gothica 3. Mam edycję z dodatkiem. I tutaj moje pytanie - kiedy instalować dodatek? Czy odrazu z podstawką i zaczynać grę (jak np. z Nocą Kruka to było) czy może zainstalować podstawkę, przejść, a potem wziąć się za dodatek?

A i przy okazji - komentarze typu "najlepiej w ogóle nie grać w dodatek" można sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 11:56, Evertsen_Dante napisał:

Przyszła kolej na Gothica 3. Mam edycję z dodatkiem. I tutaj moje pytanie - kiedy instalować
dodatek? Czy odrazu z podstawką i zaczynać grę (jak np. z Nocą Kruka to było) czy może
zainstalować podstawkę, przejść, a potem wziąć się za dodatek?

Z tego co wiem, to dodatek jest osobną grą, akcja dzieje się jakiś czas po zakończeniu Trójki, a obszar obejmuje tylko Myrtanę.

Dnia 21.04.2013 o 11:56, Evertsen_Dante napisał:

A i przy okazji - komentarze typu "najlepiej w ogóle nie grać w dodatek" można sobie
darować.

Darowuję sobie więc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2013 o 11:56, Evertsen_Dante napisał:

Przyszła kolej na Gothica 3. Mam edycję z dodatkiem. I tutaj moje pytanie - kiedy instalować
dodatek? Czy odrazu z podstawką i zaczynać grę (jak np. z Nocą Kruka to było) czy może
zainstalować podstawkę, przejść, a potem wziąć się za dodatek?

Ten dodatek jest kontynuacją gry, a nie czymś w stylu Nocy Kruka. Można go zainstalować po przejściu G3. O ile pamiętam jest samodzielną grą.

Dnia 21.04.2013 o 11:56, Evertsen_Dante napisał:

A i przy okazji - komentarze typu "najlepiej w ogóle nie grać w dodatek" można sobie
darować.

Nie no, spoko, jak zdzierżysz wywalanie do windowsa, bądź błędy które uniemożliwają ukończenie zadań (pół biedy jeśli to poboczne...) to proszę bardzo. Choć może ostatnie patche coś tam poprawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki Wam obu :)

A co do dodatku - jeśli jeszcze nie zjadłem klawiatury przez pierwsze części Gothica to już jestem w stanie przetrwać wszystko. A tak serio - słyszałem już o problemach technicznych, ale też o tym, że najnowasza wersja już nie jest taka straszna. Zobaczę co się będzie działo, jeśli faktycznie nie będzie się dało grać to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem będą nie tyle kwestie techniczne (ja miałem to szczęście, że nigdy żaden bug w Gothikach mi się nie trafił, spatchowaną Trójkę też bardzo dobrze wspominam, ba, właśnie ją przechodzę z przyjemnością) co miałkość fabularna i bzdurne questy (z tego co wiem od znajomego, większość polega na odprowadzeniu kogoś gdzieś).
Niemniej widzę, że jest jakiś patch od community, pewnie sam w końcu ZB obczaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM,
Mam wielki problem mianowicie anulowano mi zadanie z ognistymi pucharami w wyniku śmierci. Kiedy zginąłem jechałem na jednym zapisie aż spod reddock początku gry do montery więc szkoda mi było czasu i użyłem marvin mode żeby ożyć ale nie zauważyłem, że anulowano mi zadanie więc: JAK MOGĘ JE ODANULOWAĆ?!!?!?!?
TO WAŻNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się