Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Wydaje mi się, że nieco pospieszyłeś się z banem. Wgranie cracka do oryginalnej gry jest dopuszczalne, gdy dzięki niemu działa ona lepiej (lub w ogóle działa, a takie przypadki też miały miejsce). W końcu zapłaciłeś za grę i używasz jedynie zmodyfikowane pliku .exe, aby usprawnić jej działanie. W linku, który podałem, gość napisał, że jemu pomogło właśnie wgranie cracka. Nie poniósł za to żadnych konsekwencji i to na forum CDA, które znane jest z surowego stosunku do piractwa. Podobnie miała się sprawa z Wiedźminem, gdy wgranie pliku wykonywalnego z GOG-owej bądź pirackiej wersji dodawało kilkanaście FPS-ów. Pisano o tym na forum, a modkowie nie rozdawali banów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 22:58, Gumisiek2 napisał:

Wydaje mi się, że nieco pospieszyłeś się z banem. Wgranie cracka do oryginalnej gry jest
dopuszczalne, gdy dzięki niemu działa ona lepiej (lub w ogóle działa, a takie przypadki
też miały miejsce). W końcu zapłaciłeś za grę i używasz jedynie zmodyfikowane pliku .exe,
aby usprawnić jej działanie. W linku, który podałem, gość napisał, że jemu pomogło właśnie
wgranie cracka. Nie poniósł za to żadnych konsekwencji i to na forum CDA, które znane
jest z surowego stosunku do piractwa. Podobnie miała się sprawa z Wiedźminem, gdy wgranie
pliku wykonywalnego z GOG-owej bądź pirackiej wersji dodawało kilkanaście FPS-ów. Pisano
o tym na forum, a modkowie nie rozdawali banów.


No dobra cofam bana, ale myślę, e kolega powinien zainstalować najnowsze łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz się bawić w cracki, spróbuj zainstalować patch 1.75 do Gothica 3. Jeżeli on nie pomoże, wtedy możesz kombinować z crackami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poświęciłem się i kupiłem Gothic 3 przez allegro i znów ten sam błąd. Wydaje mi się, że to jakiś problem z grafiką albo coś, bo jak do tamtego Gothica co miałem od kolegi przez przypadek ściągnąłem cracka do patcha 1.12, a tamten Gothic był w wersji 1.6 to jak kliknąłem "Nowa gra" i ten pasek się załadował to wyskoczył jakiś błąd i były 3 opcje: "przerwij", "ponów próbę" i "ignoruj" to jak kliknąłem "ignoruj" gra się włączyła, ale widziałem z 3 krzaczki, a reszta obraz jakiś niebiesko-biały i jakieś dziwne pasy były i jak się poruszałem także nie widząc siebie to u góry czasami pokazywał mi się imię npc przed którym stałem. Proszę o szybką pomoc. Z góry dziękuję. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 17:04, laguniak14 napisał:

Totalnie tego nie ogarniam. Mógłbyś wytłumaczyć jak?


Ściągnij z oficjalnej strony producenta AMD bądź Nvidii, zależy czy masz Ge Force''a czy Radeona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem z g3, a mianowicie wyzwolilem za duzo miast w myrtanie i orkowie mnie atakuja:D. Potrzebowalbym savow do g3 patch 1,74. Fajnie by bylo gdyby bezi byl po stronie buntownikow i byly wykonane q w miastach ardea, cape dun, faring, gotha, montera, trelis, grelden oraz w obozach buntownikow moze tez byc po wypedzeniu orkow z zamku vengard . Tylko bez wyzwalania 3 miast :D oczywiscie save moze byc w przyblizonym czasie gry tylko bez zadnych wykonanych zadan w nordmarze i na pustyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, może nie do końca z grą, ale zadam ci takie pytanie? :)
co sądzisz o obecnej sytuacji gothic site i świętego przymierza? bo ostatnio wiele tam się działo, a widzę że na nowym forum też jesteś, jak znajdziesz chwilkę zajrzyj do RK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem (cóż to za nowość) z działaniem Gothica, mianowicie po 30-40 minutach gra wywala błąd "Where is Guru?", albo po prostu "Program Genome przestał działać". Mój konfig to Pentium Dual Core G2020, 4 GB RAM, AMD Radeon 7790, system operacyjny Win 7 Ultimate. Gra jest w wersji 1.75. Jest na to jakieś sprawdzone rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GS żyje na nowo, jak feniks z popiołów się odrodził :-)
To dobrze, choć szkoda, że zainteresowanie seria spada. Z drugiej strony nie można się dziwić - jedynie ogłoszenie prac nad G5 mogłoby coś tutaj ruszyć.
Projekty fanowskie powstają powoli, część tak długo jest tworzona, że ludziom już się znudziło czekanie.

Nowe forum - zostałem zaproszony :-) i się pojawiłem.
Dlaczego nie? Jeśli coś jeszcze przy Gothicu można podłubać i coś o nim poczytać, to ja zawsze chętny jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2013 o 22:22, DonBertone napisał:

Witam, mam problem (cóż to za nowość) z działaniem Gothica, mianowicie po 30-40 minutach
gra wywala błąd "Where is Guru?", albo po prostu "Program Genome przestał działać". Mój
konfig to Pentium Dual Core G2020, 4 GB RAM, AMD Radeon 7790, system operacyjny Win 7
Ultimate. Gra jest w wersji 1.75. Jest na to jakieś sprawdzone rozwiązanie?


Chyba nie ma ;) rób częściej savy - to najlepszy sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to mała reklama, ale może też nie wszyscy zainteresowani wiedzą.

Są już wyniki konkursu na opowiadanie ze świata Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że najnowsza, sprawna wersja gry to 1.75?
Mam ochotę pograć, a widzę, że niektóre downloady tego rzekomo najnowszego community patcha zostały usunięte, między innymi ten z World of Gothic i ten ze strony CD Project Red podany tutaj na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 19:05, Bezi_113 napisał:

Rozumiem, że najnowsza, sprawna wersja gry to 1.75?
Mam ochotę pograć, a widzę, że niektóre downloady tego rzekomo najnowszego community
patcha zostały usunięte, między innymi ten z World of Gothic i ten ze strony CD Project
Red podany tutaj na forum.


Tak, 1.75.14 to najnowsza wersja. Też ostatnio chciałem zagrać i naszukałem się jak głupi jakiegoś linka. Większość już albo wygasła albo nawet nie startuje. Spiąłem poślady i przemęczyłem się z golem... masz linka.

http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=27405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się