Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Witajcie
Mam mały kłopot mianowicie
Znalazłem zwój do pobłogosławienia miecza i jak go używam to zwój znika a miecz jak był nie pobłogosławiony tak jest ....
I jeszcze jedno
Chodzi o pierścien życia (jeden z artefaktów adanosa ) Ponoć ma być w Gothcie jak rozwale demona i ba nie ma go tam -.-
Jakieś rady z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 18:48, AxalanPl napisał:

Witajcie


Witaj

Dnia 22.01.2014 o 18:48, AxalanPl napisał:

Mam mały kłopot mianowicie
Znalazłem zwój do pobłogosławienia miecza i jak go używam to zwój znika a miecz jak był
nie pobłogosławiony tak jest ....


Pewnie jakiś bug, grasz na najnowszej łatce?

Dnia 22.01.2014 o 18:48, AxalanPl napisał:

I jeszcze jedno
Chodzi o pierścien życia (jeden z artefaktów adanosa ) Ponoć ma być w Gothcie jak rozwale
demona i ba nie ma go tam -.-


Próbowałeś zabijać demona drugi raz?

Dnia 22.01.2014 o 18:48, AxalanPl napisał:

Jakieś rady z góry dzięki


Jakby coś to pisz postaram się pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

Przypięty post został zmieniony a mianowicie likwidowałem linka do posta z łatkami, umieściłem na samym dole, link do najnowszej łatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


V1.6 taką miałem od nowości i nie było tego typu błędów aż do tej pory


,,Próbowałeś zabijać demona drugi raz?"
Chodzi ze przez wczytanie gry? jeśli tak to demon nie ma tego pierścienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jak w g3 blogować ciosy? zaznaczać przeciwników i robić uniki jak w g2 choćby co było genialne zrobione? Jest takie coś? Bo grałem w g2nk długo i system walki g3 wydaje mi się błazenadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 12:44, Accid napisał:

Mam pytanie: jak w g3 blogować ciosy? zaznaczać przeciwników i robić uniki jak w g2 choćby
co było genialne zrobione? Jest takie coś? Bo grałem w g2nk długo i system walki g3 wydaje
mi się błazenadą.

Bo to jest błazenada zupełnie różna niż to co mieliśmy w częściach poprzednich ^^ Zaś blokujesz przytrzymując klawisz myszy (domyślnie był to chyba prawy ale nie wiem na 100% bo dawno nie grałem, sprawdź w instrukcji) Dodam ze ciosów zwierząt nie zablokujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zauważyłem, że blok to rzeczywiście klawisz prawy. Wcześniej miałem podejrzenia jednak blokował słabo i myślałem, że to przypadek :D Gram sobie na tym CM z QP i Konsekwencjami i powiem, że na arenie zatłuc kogoś to trzeba trochę powalczyć. "trochę" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Bez patcha do gry nie podchodź, Quest Pack to świetny mod dodający sporo nowych zadań, postaci i wiele pomniejszych ficzerów. Content Mod zawiera kilka wkurzających bugów, osobiście gram bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Content Mod zawiera kilka wkurzających

Dnia 25.01.2014 o 15:47, Gumisiek2 napisał:

bugów, osobiście gram bez niego.

A coś dobrego on daje? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2014 o 15:48, Tyler_D napisał:

A coś dobrego on daje? ;-)


Osobiście polecam, jeśli grałeś w g3 kilka razy i chciałbyś zobaczyć w nim coś nowego. Inaczej zmian nie zauważysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę znaleźć pełne, scalone spisy skrzyń starych/ciężkich, co w nich jest po kolei i gdzie się znajdują? Znalazłem na gothicpedia ale spis jest jedynie, no to ok, a miejsca wyst. nie są pewne na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 14:24, Accid napisał:

Gdzie mogę znaleźć pełne, scalone spisy skrzyń starych/ciężkich, co w nich jest po kolei
i gdzie się znajdują? Znalazłem na gothicpedia ale spis jest jedynie, no to ok, a miejsca
wyst. nie są pewne na 100%

A do którego patcha? Bo któreś z nich nieco to zmieniały o ile dobrze pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 15:12, Tuldor1 napisał:

A do którego patcha? Bo któreś z nich nieco to zmieniały o ile dobrze pamietam...

no tego najnowszego. znalazłem już mi się średnio podobają te chaotyczne opisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 15:25, Accid napisał:

no tego najnowszego. znalazłem już mi się średnio podobają te chaotyczne opisy

Na to już nic niestety nie poradzimy, 1.75 jest już którym patchem z rzędu? 10? A mimo to gra bardziej dziurawa niż G1 bez patcha :) Niemniej można zastosować starą zasadę: zwiedzisz cały świat to i wszystko znajdziesz - czyli bierzemy pochodnię w lape i zwiedzamy okolicę zataczajac coraz większe koła przy zwiększaniu promienia o 2m :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 15:30, Tuldor1 napisał:

> no tego najnowszego. znalazłem już mi się średnio podobają te chaotyczne opisy
Na to już nic niestety nie poradzimy, 1.75 jest już którym patchem z rzędu? 10? A mimo
to gra bardziej dziurawa niż G1 bez patcha :) Niemniej można zastosować starą zasadę:
zwiedzisz cały świat to i wszystko znajdziesz - czyli bierzemy pochodnię w lape i zwiedzamy
okolicę zataczajac coraz większe koła przy zwiększaniu promienia o 2m :)

I to właśnie kocham w ich grach, bo tylko Niemcy potrafią zachęcić mnie do tego gatunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się