Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2014 o 15:30, Tuldor1 napisał:

>/.../ Niemniej można zastosować starą zasadę:
zwiedzisz cały świat to i wszystko znajdziesz - czyli bierzemy pochodnię w lape i zwiedzamy
okolicę zataczajac coraz większe koła przy zwiększaniu promienia o 2m :)

Tak, tylko do tego przydałaby się mapa taka, jak w Morrowindzie. Wtedy wiedziałeś, ze już gdzieś byłeś, przy czym mapa była do wyboru - mniej szczegółowa i bardzo szczegółowa. I dlatego wiem, że w Morrowindzie znalazłem wszystko, co w nim było. A w Gothic''u 3 tej pewności nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 21:45, KrzysztofMarek napisał:

Tak, tylko do tego przydałaby się mapa taka, jak w Morrowindzie. Wtedy wiedziałeś, ze
już gdzieś byłeś, przy czym mapa była do wyboru - mniej szczegółowa i bardzo szczegółowa.
I dlatego wiem, że w Morrowindzie znalazłem wszystko, co w nim było. A w Gothic''u 3
tej pewności nie mam.

Fakt. Brak interaktywności mapy jak w Elder Scrolls jest męczący.
wpisując w google znalazłem coś takiego (legalne):
http://chomikuj.pl/Wistarius/Gry+i+pliki+do+gier/Gothic+3
ps: jeśli zabronione jest wstawianie takich linków to proszę o zablokowanie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 21:45, KrzysztofMarek napisał:

Tak, tylko do tego przydałaby się mapa taka, jak w Morrowindzie. Wtedy wiedziałeś, ze
już gdzieś byłeś, przy czym mapa była do wyboru - mniej szczegółowa i bardzo szczegółowa.
I dlatego wiem, że w Morrowindzie znalazłem wszystko, co w nim było. A w Gothic''u 3
tej pewności nie mam.

Da radę i bez niej, po prostu trzeba samemu sobie "podzielić" okolicę na obszary i przeczesac od góry do dołu. bywa męczące i owszem ale nie niewykonalne ;)

Accid
Niestety kolega na chomiku nie wspomniał czy toto jest kompatybilne z patchami i jeśli tak to z którymi wiec raczej odpuszczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 22:53, Tuldor1 napisał:

> /.../ > Da radę i bez niej, po prostu trzeba samemu sobie "podzielić" okolicę na obszary i przeczesac
od góry do dołu. bywa męczące i owszem ale nie niewykonalne ;) /.../

W Nordmarze to raczej mało realne. Chyba, że ktoś ma wybitną pamięć, a ja, niestety, takiej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jakiś mod, który zmieniłaby lekko zakończenie? Kiedyś praktycznie wybrałem czwartą ścieżkę kariery, bardziej w stylu wiedźmina. Wybiłem miasta z orków, potem załatwiłem (przypadkiem :D) króla, następnie władcę orków, a na końcu mistrza asasynów i niestety nie miałem dalej co robić.

Szkoda, że twórcy o takiej ścieżce nie pomyśleli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem. To nie mod, nazwa jest myląca. To osobna aplikacja z zaznaczonym.. No wszystkim. Nie znalazłem niczego, co mogliby jeszcze dorzucić. Genialna mapa, polecam. Jest w wersji po polsku (ze 30 jęz. widziałem).

ps: wie ktoś jak szybciutko podnosić przedmioty na CM najnowszym? Widziałem na filmiku na yt i bardzo pragnę posiąść tą wiedzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, rozpocząłem na nowo grę, z najnowszym patchem, Qp, i CM.
Mam mały problem, zatruł mnie jaszczur, w jaskini reddock i nigdzie nie mogę znaleźć odtrutki, ktoś wie gdzie mogę ja kupić? wcześniej była u każdego kupca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Jaszczura nie potrzebna Ci odtrutka, tylko mikstura leczenia choroby, lub jej odpowiednik na magicznym zwoju.
Zatruwają tylko Krwiopijcy i Bagienne Topielce z tego co pamiętam. Jaszczury przenoszą chorobą, która spowalnia regenerację wytrzymałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, ale nadal nie wiem gdzie mogę zdobyć miksture leczenia choroby.
Żaden kupiec w ardea, cape dun, reddock takiej nie posiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2014 o 10:45, oskiiq napisał:

Okej, ale nadal nie wiem gdzie mogę zdobyć miksture leczenia choroby.
Żaden kupiec w ardea, cape dun, reddock takiej nie posiada

Musisz poszukać u jakiegoś alchemika. Sebastian nie ma? Gdzieś w kufrach w Reddock nie ma? Musi być, pamiętam, że jak mnie zranił jaszczur w jaskini w Reddock to się wyleczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 21:24, Revar napisał:

Co muszę zrobić, żeby móc zagrać w oryginalną wersję językową(niemiecki) Gothica ?


Kupić grę w Niemczech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 21:24, Revar napisał:

Co muszę zrobić, żeby móc zagrać w oryginalną wersję językową(niemiecki) Gothica ?

Wersja z gog.com ma język niemiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 21:24, Revar napisał:

Co muszę zrobić, żeby móc zagrać w oryginalną wersję językową(niemiecki) Gothica ?

A może podczas instalacji masz do wyboru języki to zamiast wybrać Polski wybierz Niemiecki i może o to ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 14:13, Rafi19954 napisał:

A może podczas instalacji masz do wyboru języki to zamiast wybrać Polski wybierz Niemiecki
i może o to ci chodzi


W polskiej wersji językowej nie ma wyboru języka, jest tylko wersja PL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się