Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Oooo, na WoG''u i oficjalnych forach jest kjuż info o beta-patchu 1.09 i szybkim pojawieniu się patcha 1.09 finalnego :D

Ciekawe, kiedy będzie po polsku :) Bo autoupdate''a w naszej wersji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 Naprawdę piękna gra, ale problem tkwi w tym, że nie można znaleźć spolszczenia do wersji angileskiej, takiego, które działałoby bezbłędnie i spolszczało wszystko łącznie z dźwiękiem... Czy CD-projekt wyda oficjalne spolszczenie dla posiadaczy angileskiej wersji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktos wytłumaczyć jak dokładnie zainstalowac tego Tweaka poprawiającego wydajność Gothica. Tak jak krowie na rowie, bo nie za bardzo wiem co mam gdzie wylejić, po za tym czy te zmiany nie kolidują z Polską wersja gry bo widziałem w tych miejscach pliku gdzie jest napisane Polish w wersjii polskiej jest napisane English w w tweaku. Proszę o wyjaśnienie( i jeszcze napisze czy po zmodyfikowaniu pliku skończą się zacięcia-laghi powodujące brak płynności podczas nawet ogladania się wokoło?? Mam PIV 3GHz 1024 Mb Ram i Radeona9600PRO, gra się włacza na średnich detalach ale te przycięcia strasznie uniemożliwiają grę, co prawda mam zmienic kartę ale nie wiem czy to jest tylko wina karty. Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałem sie spytać ile miast mogę wyzwolić bez konsekwencji o wrogość orków. Podobno 2 + Ardea, Gotha i Vengard czy to prawda? Jeśli tak to kiedy będe mógł uratować pozostałe miasta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 22:24, AdaSKo to jA QrdE napisał:

Chciałem sie spytać ile miast mogę wyzwolić bez konsekwencji o wrogość orków. Podobno 2 + Ardea,
Gotha i Vengard czy to prawda?


Tak

Dnia 07.11.2006 o 22:24, AdaSKo to jA QrdE napisał:

Jeśli tak to kiedy będe mógł uratować pozostałe miasta ?


Jak już pogadasz ze wszystkimi orkowymi przywódcami i wykonasz wszystkie związane znimi zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 22:22, pawen22 napisał:

Gothic 3 Naprawdę piękna gra, ale problem tkwi w tym, że nie można znaleźć spolszczenia
do wersji angileskiej, takiego, które działałoby bezbłędnie i spolszczało wszystko łącznie
z dźwiękiem... Czy CD-projekt wyda oficjalne spolszczenie dla posiadaczy angileskiej
wersji????



Dlaczego miałby :P Nie jest ważne, czy masz pirata, czy oryginał- kupiłeś/ściągnąłeś i Twoja sprawa. CDP nie wydał wersji dwujęzycznej, nie wydał też najpierw wersji niemieckiej ( lub angielskiej, jak to było np. z Oblivionem od Cenegi ) , tylko od razu wersję polską.

Czyli wersja polska sobie, angielska sobie- łapiesz ? Nie ma żadnego uzasadnienia dla wydania osobnego spolszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zostanie wydane oficjalne spolszczenie do gothic 3 dla posiadaczy angielskiej wersji??????? Na niemal wszystkich forach widzę to pytanie... Zatem czy wyjdzie "samo" spolszczenie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 22:24, AdaSKo to jA QrdE napisał:

Witam
Chciałem sie spytać ile miast mogę wyzwolić bez konsekwencji o wrogość orków. Podobno 2 + Ardea,
Gotha i Vengard czy to prawda? Jeśli tak to kiedy będe mógł uratować pozostałe miasta ?

W moim przypadku dopiero w czwartym się skapnęli:) Cape Dun, Montera i Silden poszło jak z płatka, w Trelis orkowy kacyk od razu podczas audiencji dał hasło do ataku. Gotha i Vengard zdecydowanie się nie wliczają, bo w nich się nie bawisz w podwójnego agenta - do tego w Gotha nie ma Orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 22:30, Lucas the Great napisał:

W moim przypadku dopiero w czwartym się skapnęli:) Cape Dun, Montera i Silden poszło jak z
płatka, w Trelis orkowy kacyk od razu podczas audiencji dał hasło do ataku.


No właśnie: wyzwoliłeś 3 miasta (Silden było tym trzecim). I teraz każdy orkowy przywódca innych miast będzie cie natychmiast atakował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2006 o 22:30, Lucas the Great napisał:

W moim przypadku dopiero w czwartym się skapnęli:) Cape Dun, Montera i Silden poszło jak z
płatka, w Trelis orkowy kacyk od razu podczas audiencji dał hasło do ataku. Gotha i Vengard
zdecydowanie się nie wliczają, bo w nich się nie bawisz w podwójnego agenta - do tego w Gotha
nie ma Orków.


No właśnie dziwna sprawa- wyzwoliłem już wszystkie miasta poza Trelis właśnie ( no i tym na granicy Nordmaru ) i jakoś Orki nie reagowały :) Tzn. coś tam smęcili o obserwowaniu mnie i traceniu miast, ale nie atakowali.

BTW. Wydawało mi się, że Morra to raczej rodzaj męski :) A tu taki zonk i Orki "skobiecają" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 22:35, Lone Wolf napisał:

No właśnie dziwna sprawa- wyzwoliłem już wszystkie miasta poza Trelis właśnie ( no i tym na
granicy Nordmaru ) i jakoś Orki nie reagowały


Reagują tylko przywódcy orków (władcy miast) dopóki się do nichnie zbliżysz reszta orków traktuje cie jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze niby po co mieli by to robić ????
a tak nawiasem mówiąc to myślę że masz pirata dlatego po angielsku więc powiedz mi czy CDP ma robić promocje typu spoko frajerzy wywalili kase na orginał po polsku to teraz niech się piraci pocieszą za darmola. Myślisz że spolszczenie jest za darmo przecierz to w cholere pracy i czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 22:35, Lone Wolf napisał:


No właśnie dziwna sprawa- wyzwoliłem już wszystkie miasta poza Trelis właśnie ( no i tym na
granicy Nordmaru ) i jakoś Orki nie reagowały :) Tzn. coś tam smęcili o obserwowaniu mnie
i traceniu miast, ale nie atakowali.

To ciekawe - może ma coś wspólnego z uciekającymi z miasta niedobitkami? Nie mam pojęcia.

Dnia 07.11.2006 o 22:35, Lone Wolf napisał:


BTW. Wydawało mi się, że Morra to raczej rodzaj męski :) A tu taki zonk i Orki "skobiecają"
:D

Żegłbym bardziej że mamy tu do czynienia ze słodką analogią do "ta krowa" lub czegoś w tym stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytania :

Po 1: kto ma takie numry w G3 EK PL- 1 - 666 -?? :> ja mam 134 ^^

i po 2 czy czasem gdy zaczynamy gre to w filmiku nie powino być słychać lektora ?? bo umnie jest tylko muzyka i nic wiecej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niema lektora widziałem trailer w sieci jeszcze przed premierą z tym samym dźwiękiem na jakimś niemieckim serwerku więc chyba we wszystkich G jest ten sam to i lektora nie dali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 22:40, TTBoS napisał:

/.../ Po 1: kto ma takie numry w G3 EK PL- 1 - 666 -?? :> ja mam 134 ^^

Równo setka. :D

Dnia 07.11.2006 o 22:40, TTBoS napisał:

i po 2 czy czasem gdy zaczynamy gre to w filmiku nie powino być słychać lektora ?? bo umnie
jest tylko muzyka i nic wiecej ??

Też tak mam, więc chyba to normalne. Mi także wydawało się to dziwne, ale... Możliwe, że faktycznie brakuje tam lektora. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 22:40, TTBoS napisał:

i po 2 czy czasem gdy zaczynamy gre to w filmiku nie powino być słychać lektora ?


Nie. Żadna z postaci (poza jakimś orkiem który coś mówi po orkowemu i królem który coś stęka) nie wypowiada w intrze ani słowa. Myślę że zostało to zrobione naumyślnie aby ten sam film pasował do wszystkich wersji językowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 22:44, Karharot napisał:

> i po 2 czy czasem gdy zaczynamy gre to w filmiku nie powino być słychać lektora ?

Nie. Żadna z postaci (poza jakimś orkiem który coś mówi po orkowemu i królem który coś stęka)
nie wypowiada w intrze ani słowa. Myślę że zostało to zrobione naumyślnie aby ten sam film
pasował do wszystkich wersji językowych.


Acha czyli wszystko jest ok ^^ to dobrze bo już sie trochę martiłem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, ale pojawia się pewna niejasność.

Jeśli gra jest zabezpieczona przed kopiowaniem, to nie mógłbym utowrzyć jej wirtualnego obrazu. A utworzyłem.
Jutro spróbuje podpiąć sobie DVD mojego brata do mojego kompa iw ten sposób odpalić, ale wątpię żeby to zadziałało.
Próbowałem uruchomić grę z DVD brata, ale przez sieć, dzieki udostępnieniu napędu mojemu komputerowi.
Nie powiodło się...

No cóż zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się