Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2006 o 13:01, Malevyn napisał:

Radeon 9550 128 MB
Athlon 2Ghz
512 RAM

Sciągnęłem demo i:

Tnie się jak diabli, ledwo cokolwiek widac i w ogóle gra nie jest ciekawa. 3 częśc to pierwsza
w którą grałem Gothica. Myslałem że będzie lepsze, ale bycmoże z lepszą grafiką grywalnośc
była by większa. Ale niestety na moim komputerze tego nie doświadczę. :(


masz bardzo słabą karte grafiki jak wolisz radki to Radeon X1000 starczy (chyba bo za bardzo sie nei znam na radkach GeForce 6600 256 mb starczy ,i konciecznie zakup 1 gb ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:01, Malevyn napisał:

Radeon 9550 128 MB
Athlon 2Ghz
512 RAM

Sciągnęłem demo i:

Tnie się jak diabli, ledwo cokolwiek widac i w ogóle gra nie jest ciekawa. 3 częśc to pierwsza
w którą grałem Gothica. Myslałem że będzie lepsze, ale bycmoże z lepszą grafiką grywalnośc
była by większa. Ale niestety na moim komputerze tego nie doświadczę. :(


aha zaponiałbym.Tak swoją drogą z gry rzadnej radośći mieć nie będziesz nie grałeś w porzedniczki zapomnij o wspaniałej przygodzie i fabule zacznij od I potem II+NK ale teraz to już chyba za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt sam mam 512 ramu i ścina jak diabli a tak na marginesie to zauważyliście że w instrukcji są podoane inne karty obsługujące G3 niż na tym forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 12:25, Pioti napisał:

Witam
Mam pytanie czy pójdzie gothic 3 na takim sprzęcie bo kolega mnie prosił żebym sie dowiedział
a jak coś to co by musiał zmienić.
Ma taki sprzet:
athlon 1.5 -procesor
1024mb -ram
ati radon x1300 256mb ddr2 -grafika


Z góry dziekuje za odpowiedzi.


ram i karta OK ale ten procek.... 1.5 gra sie urcuchomi ale chyba będzie sie mocna ciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:48, Ubiqlue napisał:

fakt sam mam 512 ramu i ścina jak diabli a tak na marginesie to zauważyliście że w instrukcji
są podoane inne karty obsługujące G3 niż na tym forum ?


ja też mam 512 :) ale zebrałem już dużo wiedzy na temat tych wymagań do gothica ,jak ktoś ma jakieś pytania to pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może masz jakąś rade jak to cholerstwo przyśpieszyć ? mam 512 ramu Semprona 3000+ i grafike GForce 6800 128 mb na programie który był gołączony do płyty podkręciłem częstotliwość pamięci do 550 mhz to poprawiło sytuacje ale nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.09 zwiększył szybkość gry co najmniej trzykrotnie na moim kompie - polecam ściągnięcie i instal.

Tak nawiasem mówiąc: mam problem, mianowicie wpo wykonaniu zadania zdobycia skór czarnego zębacza dla Luca w Bradze (tzn zdobycia tych skór) facet nie chce ze mną gadać. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory ja w ogule nie znam się na podkręcaniu kompa jaki prog był na płycie
ja widziałem tylko sterownik i abecombat reader jak zmodifikować iniy lepiej szło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja musze wyslac plyte do CDP:( plyta prawie do konca pelkla...w kazdym razie nie da sie jush nic zrobic...nawet autorun nie chce dzialac :(
mam Gothic 3 EK no i nie wiem jak to wyslac...w jakim opakowaniu itp... poradzi mi ktos??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 14:01, Space marine napisał:

Patch 1.09 zwiększył szybkość gry co najmniej trzykrotnie na moim kompie - polecam ściągnięcie
i instal.

Tak nawiasem mówiąc: mam problem, mianowicie wpo wykonaniu zadania zdobycia skór czarnego zębacza
dla Luca w Bradze (tzn zdobycia tych skór) facet nie chce ze mną gadać. Co mam zrobić?


Na 100% nie robiłeś nic więcej ??? pytam bo to podobno path który miał poprawić problemy typu save load

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:50, vonxagen napisał:

> Witam
> Mam pytanie czy pójdzie gothic 3 na takim sprzęcie bo kolega mnie prosił żebym sie dowiedział

> a jak coś to co by musiał zmienić.
> Ma taki sprzet:
> athlon 1.5 -procesor
> 1024mb -ram
> ati radon x1300 256mb ddr2 -grafika
>
>
> Z góry dziekuje za odpowiedzi.

ram i karta OK ale ten procek.... 1.5 gra sie urcuchomi ale chyba będzie sie mocna ciąć



Wielkie dzieki za odpowiedz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wyświetlaniem grafiki
Kiedy spoglądam na ziemie ekran zaczyna migotać na biało
Czasem też gra mi się wyłąncza i wchodzi w jakiś program
o nazwie were is guru i pisze coś po angielsku o pamięci
i nie da się normalnie wyłączyć
HEPL!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probowalem pograc w gothic 3 jednak wkoncu sie poddalem. Jestem bardzo zawiedziony tym ze tworcy tak niedbale podeszli do tej czesci, w to sie poprstu nie da grac, a jezeli mam uzywac kodow aby przejsc gre bo jest ona zle skonstruowana to za co zaplcilem 100 zl?! Widzalem setki gier w zyciu, ale tak niedopracowanej nigdy, potrafie zrozumiec zesie tnie, ale jak moze brakowac w grze postaci, niech ktosmi wyjasni jak oni testowali ta gre?! przeciez tego nie da sie przoczyc! Jak nie save bug, to szukanie kogos kogo nie ma, to glowna postac ginie. Podejrzewam ze tych bledow nie da sie naprawic paczem, poniewaz wiele z nich jest ze tak powiem nieobliczalne jednemu sie przytrafia innemu nie np. Raz npc ktoremu kumpel mial oddac qesta pobiegl na miast orkow i zginal, innym natomiast udalo sie zrobic ten q ale innego znowusz nie.Mysle ze Panowie z Pirania nie podolali temu co sztuczna inteligencja moze spowodowac na tak duzym obszarze i tak duzej ilosci osob, nie wiem chyba by musili uziemic wszystkich w jednym miejscu by nie dochodzilo do pewnych sytuacji. Moim zdaniem cos takiego powinno byc karalne, skoro piractwo jest to niech narzuca w takim razie kare zato ze kupujemy produkt ktory jest nie zdatny do uzytku. Coraz wiecej tworcow wychodzi z zalozenia ze skoro internet jest ogolnie dostepny to mozna wypuscic gre zbledami, ok rozumiem tworcy nie maja zawsze tyle czasu ile by chcieli miec, ale Gothic to juz jest ewidetna przesada i watpie ze najblizsze nawet 3 pacze cokolwiek zmienia, kupilem gre teraz a bedzie moze ona zdatnado normlanego uzytku za pol roku, a ja nie po to wydaje pieniadze na sprzet i gre aby sie meczyc kodami czy rpzchodzic milion razy ten sam watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 10:49, michal01234 napisał:

> > /.../> OK. Ale nie muszę z nim gadać?? Podobno jak go znajde to gdzieś niedaleko jest ork który za
kawałek surowego mięsa moze mnie zaprowadzić prosto do Xardasa.

Podobno tak jest. Ale chyba to jedyny ork, który uchował się w Nordmarze po moim przejściu... O ile nie zdążył uciec :D. Najlepsze w tym jest to, że Varancie orkowie jeszcze nie wiedzą nic o mojej działaności w Nordmarze. Nie mają tam internetu ani komórek... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 14:15, Ubiqlue napisał:

> Patch 1.09 zwiększył szybkość gry co najmniej trzykrotnie na moim kompie - polecam ściągnięcie

> i instal.
>
> Tak nawiasem mówiąc: mam problem, mianowicie wpo wykonaniu zadania zdobycia skór czarnego
zębacza
> dla Luca w Bradze (tzn zdobycia tych skór) facet nie chce ze mną gadać. Co mam zrobić?


Na 100% nie robiłeś nic więcej ??? pytam bo to podobno path który miał poprawić problemy typu
save load


Ten path nic nie poprawia, oprócz tego że sejwy po długim graniu się nie psują. A ja odradzam instalacji patha bo np. u mnie zwolnił działanie gry o jakieś 5 fps a w tej grze to naprawde duza różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się