Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2006 o 15:05, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../> OK. Ale nie muszę z nim gadać?? Podobno jak go znajde to gdzieś niedaleko jest ork który za
> kawałek surowego mięsa moze mnie zaprowadzić prosto do Xardasa.
Podobno tak jest. Ale chyba to jedyny ork, który uchował się w Nordmarze po moim przejściu... O ile nie zdążył uciec :D.


lol, to nie ork napewno ;) to będzie wilk który za ochłap mięsa Cię zaprowadzi do Xardasa :D tak więc wychodzi na to, że chyba już wybiłeś wszystkich orków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 14:35, Angar0pl napisał:

Mam problem z wyświetlaniem grafiki
Kiedy spoglądam na ziemie ekran zaczyna migotać na biało
Czasem też gra mi się wyłąncza i wchodzi w jakiś program
o nazwie were is guru i pisze coś po angielsku o pamięci
i nie da się normalnie wyłączyć
HEPL!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 14:35, Angar0pl napisał:

Mam problem z wyświetlaniem grafiki
Kiedy spoglądam na ziemie ekran zaczyna migotać na biało
Czasem też gra mi się wyłąncza i wchodzi w jakiś program
o nazwie were is guru i pisze coś po angielsku o pamięci
i nie da się normalnie wyłączyć
HEPL!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:15, Space marine napisał:

W języku angielskim - na moim kompie znacznie zwiększył ilość fpsów i gra chodzi nareszcie
tak, jak powinna.


Ale nie tnie ci się tak i chodzi płynnie.
Jeżeli ktoś też zainstalował pacha niech sie odezwie!!
Umnie gra zwalnia i się ciacha............dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:01, Gosu napisał:

Probowalem pograc w gothic 3 jednak wkoncu sie poddalem. Jestem bardzo zawiedziony tym ze tworcy
tak niedbale podeszli do tej czesci, w to sie poprstu nie da grac, a jezeli mam uzywac kodow
aby przejsc gre bo jest ona zle skonstruowana to za co zaplcilem 100 zl?! Widzalem setki gier
w zyciu, ale tak niedopracowanej nigdy, potrafie zrozumiec zesie tnie, ale jak moze brakowac
w grze postaci, niech ktosmi wyjasni jak oni testowali ta gre?! /.../

Chyba przesadzasz. Pod pewnymi względami gra jest bardzo realistyczna, zrobiłeś źle, ponosisz konsekwencje. Postać, z którą współpracujesz, też może zginąć i wtedy zadania nie wykonasz. Czy to dobrze, czy źle, to zależy od punktu widzenia. Setki gier to może widziałeś, ale w setki gier nie da się grać, chyba, że bardzo po łepkach. Morrowind z dodatkami zajął mi blisko rok, Gothic 1 to około 10x40 godzin, Gothic 2 to też około 10x40 godzin a więc blisko rok grania, Oblivion ponad 200 godzin "czystej gry"...
Owszem, gra jest miejscami niedopracowana, ale mimo błędów ma swój urok, mnie się podoba. Nawet bardzo, bardziej niż Oblivion. Może, jak Ci się tak trudno gra i od razu giniesz, to wpisz sobie nieśmiertelność? Albo chociaż zmniejsz poziom trudności gry ze standardowego "średniego" na "łatwy" (chociaż i ten taki "łatwy" wcale nie jest)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:20, KrzysztofMarek napisał:

> Probowalem pograc w gothic 3 jednak wkoncu sie poddalem. Jestem bardzo zawiedziony tym
ze tworcy
> tak niedbale podeszli do tej czesci, w to sie poprstu nie da grac, a jezeli mam uzywac
kodow
> aby przejsc gre bo jest ona zle skonstruowana to za co zaplcilem 100 zl?! Widzalem setki
gier
> w zyciu, ale tak niedopracowanej nigdy, potrafie zrozumiec zesie tnie, ale jak moze brakowac

> w grze postaci, niech ktosmi wyjasni jak oni testowali ta gre?! /.../
Chyba przesadzasz. Pod pewnymi względami gra jest bardzo realistyczna, zrobiłeś źle, ponosisz
konsekwencje. Postać, z którą współpracujesz, też może zginąć i wtedy zadania nie wykonasz.
Czy to dobrze, czy źle, to zależy od punktu widzenia. Setki gier to może widziałeś, ale w setki
gier nie da się grać, chyba, że bardzo po łepkach. Morrowind z dodatkami zajął mi blisko rok,
Gothic 1 to około 10x40 godzin, Gothic 2 to też około 10x40 godzin a więc blisko rok grania,
Oblivion ponad 200 godzin "czystej gry"...
Owszem, gra jest miejscami niedopracowana, ale mimo błędów ma swój urok, mnie się podoba. Nawet
bardzo, bardziej niż Oblivion. Może, jak Ci się tak trudno gra i od razu giniesz, to wpisz
sobie nieśmiertelność? Albo chociaż zmniejsz poziom trudności gry ze standardowego "średniego"
na "łatwy" (chociaż i ten taki "łatwy" wcale nie jest)...


Gra jest śietna, przecież nie wmuszamy nikogo by w nią grał.
A niedopracowania........mówi się trudno i żyje się dalej....może twórcy ''''kiedyś" to poprawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:55, Aleks12 napisał:

Mi sie tnie nawet na małych
Geforce 6800
procek 3.0
1 Giga ramu
co moge zrobić by mi sie nie cieło?



spróbuj sciągnonć Gothic Tweak.Znajdziesz to na stronie kolektywu gothic.gram.pl w jakims newsie albo na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na starcie zalecam czytanie ze zrozumieniem. Pisze w poscie wyraznie ze te rzeczy dzieja sie z powodu bledow gry a nie nieudolnosci mojej gry, co ja mam do tego ze npc ktoremu chce oddac qest nagle sam biegnie na 40 orkow, albo milten ginie sobie gdzies bezmojej wiedzy. Save sie rypia i trzeba wszystko powtarzac, grasie tnie na 2 rdzeniowym sprzecie nawet z 2 giga ramu. Pomysl zanim cos napiszesz i schowaj swoje zlosliwosci, standard na tym forum cos sie pojedzie to dorazu sie slyszy ze nie umiesz grac to graj wcos innego. Wszystkie utrudnienia jakie mialem w tej grze byly spowodowane beldami w grze a nie moja gra rozumiesz? Ja nie jestem maniakiem ktory lubi robicpo 4 razy qest bo cos sie w grze rypie, nie mam nat ochoty ani czasu. I prosze nie przekrecac sensu mojego wczesniejszego postu -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:58, Ubiqlue napisał:

To może masz jakąś rade jak to cholerstwo przyśpieszyć ? mam 512 ramu Semprona 3000+ i grafike
GForce 6800 128 mb na programie który był gołączony do płyty podkręciłem częstotliwość pamięci
do 550 mhz to poprawiło sytuacje ale nie bardzo


tak jak doradziłem poprzednikowi sciągnij gothic TWEAKA-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:27, Gosu napisał:

Na starcie zalecam czytanie ze zrozumieniem. Pisze w poscie wyraznie ze te rzeczy dzieja sie
z powodu bledow gry a nie nieudolnosci mojej gry, co ja mam do tego ze npc ktoremu chce oddac
qest nagle sam biegnie na 40 orkow, albo milten ginie sobie gdzies bezmojej wiedzy. Save sie
rypia i trzeba wszystko powtarzac, grasie tnie na 2 rdzeniowym sprzecie nawet z 2 giga ramu.
Pomysl zanim cos napiszesz i schowaj swoje zlosliwosci, standard na tym forum cos sie pojedzie
to dorazu sie slyszy ze nie umiesz grac to graj wcos innego. Wszystkie utrudnienia jakie mialem
w tej grze byly spowodowane beldami w grze a nie moja gra rozumiesz? Ja nie jestem maniakiem
ktory lubi robicpo 4 razy qest bo cos sie w grze rypie, nie mam nat ochoty ani czasu. I prosze
nie przekrecac sensu mojego wczesniejszego postu -.-


Jaki masz procek (dokładnie) karte graficzną i na jakich ustawieniach grasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:28, Terorist napisał:

Może głupi pomysł ale napiszmy petycje do twórców gry aby poracowali patch optymalizujacy gre
DOBRZE.
Co myślicie o tym nienormalnym pomyśle??


HEHE wiesz naprawde dobry pomysł ale wydaje mi sie że porgram gothic TWEAK to właśnie to ale jak znasz niemiecki to możesz napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze ze poczytaj forum co 2 post to mam problem z gra poniewaz nie dziala, nie ma tego, to sie zepsulo tamto sie tnie ato sie wiesza... a dla mnie ta gra wogole nie jest trudna, ajak obliviona przechodziles 200 godzin to gratuluje bomi zajal 1 tydzien, ze wszystkimi gildiami i watkiem glownym - tez potrafie byc zlosliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:31, vonxagen napisał:

> Może głupi pomysł ale napiszmy petycje do twórców gry aby poracowali patch optymalizujacy
gre
> DOBRZE.
> Co myślicie o tym nienormalnym pomyśle??

HEHE wiesz naprawde dobry pomysł ale wydaje mi sie że porgram gothic TWEAK to właśnie to ale
jak znasz niemiecki to możesz napisać


EEEEEEE.......tylko że tweak nie pomaga każdemu(np mi).
A jeżeli o niemiecki to wysłałem maila do producenta.........jakiś gościu odpowiedział mi że jest tajemnica handlowa :-(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:34, Terorist napisał:

> > Może głupi pomysł ale napiszmy petycje do twórców gry aby poracowali patch optymalizujacy

> gre
> > DOBRZE.
> > Co myślicie o tym nienormalnym pomyśle??
>
> HEHE wiesz naprawde dobry pomysł ale wydaje mi sie że porgram gothic TWEAK to właśnie
to ale
> jak znasz niemiecki to możesz napisać

EEEEEEE.......tylko że tweak nie pomaga każdemu(np mi).
A jeżeli o niemiecki to wysłałem maila do producenta.........jakiś gościu odpowiedział mi że
jest tajemnica handlowa :-(?


lol fajny down z tego gościa ... jakieś tajemnice handlowe napisz im cos jesze plz ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 15:31, Gosu napisał:

Dodam jeszcze ze poczytaj forum co 2 post to mam problem z gra poniewaz nie dziala, nie ma
tego, to sie zepsulo tamto sie tnie ato sie wiesza... a dla mnie ta gra wogole nie jest trudna,
ajak obliviona przechodziles 200 godzin to gratuluje bomi zajal 1 tydzien, ze wszystkimi gildiami
i watkiem glownym - tez potrafie byc zlosliwy.

Oblivion jest gorszy od gothica i wogołe kiepski jeżeli chodzi o długosć, ja go przeszełem w 5 dni....
Krótko coś....wątek główny prze łatwy jeszcze ze wskażnikiem gdzie mam iśc(co za świr to wymyślił).
A jeżeli chodzi o błędy w G3 to niech ktoś sbrubuje walczyś z 15 wilkami i niech mu się zatnie=dead man

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polaczylismy 2kompy wjedno, co do procawiem zeto jest 2 rdzeniowy atlon ale jakie parametry ma to nie wiem dokladnie bo to nie moj, reszta to 2 giga ramu i radeon x850 256 mb. Gra na max detalach tnie masakrycznie, nawet na srednich potrafi wrecz stanac w miescie by dysk dogral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się